[ad_1]

حمایت مالی

برنامه های جامع کارایی تجهیزات (OEE) و کنترل فرآیند آماری (SPC) مفاهیم جدیدی در تولید نیستند. برای دهه ها ، آنها به شرکت ها در ارزیابی کارایی و مقابله با مشکلاتی که باعث کاهش کارایی می شوند ، کمک می کنند.

اما ، روش جمع آوری و پیوند این داده ها توسط فناوری متحول شده است و به مدیران کارخانه امکان دسترسی به داده هایی را می دهد که می توانند برای باز کردن راه های بهتر برای ردیابی روند ، شناسایی عوامل ، منجر به کند شدن خط و تخریب دیوارها شوند. که در طول تاریخ بین بخشهای شرکت وجود داشته است تا به عنوان یک بخش بهتر کار کند.

در اصل ، OEE در دسترس بودن و کارایی دارایی ها و همچنین کیفیت تولید را اندازه گیری می کند. SPC از تکنیک های آماری برای کاهش تغییرات در فرآیند تولید ، افزایش کیفیت و کاهش هزینه ها استفاده می کند.

ابزارهای تسهیل برنامه OEE و SPC – مبتنی بر دیجیتال و مبتنی بر کاغذ – مدتهاست که از نظارت بر برنامه های ایمنی مواد غذایی در آزمایشگاه ، آزمون های تضمین کیفیت ، سهمیه تولید ، محصولات خارج از خاص و غیره پشتیبانی می کند.

با استفاده از نرم افزار مدیریت گیاهان ، تولیدکنندگان مواد غذایی ، نوشیدنی و بسته بندی مصرف کننده این داده ها را در یک سیستم عامل ترکیب می کنند.

برای اطلاعات بیشتر روی تصویر کلیک کنید.

باری مکسون ، مدیرعامل و بنیانگذار نرم افزار SafetyChain گفت: “مدتی است که ابزارهایی وجود داشته است ، اما آنها فقط بخشی از مشکل را انجام داده اند و فقط یک قسمت را حل کرده اند.” “در اینجا ، تکامل دارای یک پلت فرم است که همه چیز را گرد هم آورده و آن را به روشی انجام می دهد که در واقع نتایج بهتری برای شرکت به ارمغان می آورد.”

از دیدگاه ایمنی مواد غذایی ، نرم افزار مدیریت گیاه به نظارت بر نتایج آزمون ، ثبت و بازیابی شواهد پیروی از محصول کمک می کند و می تواند ردیابی محصول را بهبود بخشد.

یک “بررسی اجمالی برنامه” وجود دارد که واقعاً مهم است و به شرکت اجازه می دهد تا رابطه بین یک کد نظارتی یا یک کد GFSI (ابتکار جهانی ایمنی غذایی) و نحوه انجام این کار را از طریق SOP ها و فرم ها و سوابق آنها ببیند. ” ” “این یک نگاه بسیار منحصر به فرد و جدید است ، اما همچنان هدف اصلی آماده بودن برای یک حسابرسی را حفظ می کند ، تا بتواند مطابقت را نشان دهد.”

ماکسون گفت: با توجه به اینکه رعایت آن به مرور زمان یک نقطه نظر نیست بلکه یک تلاش مستمر برای حفظ استانداردهای ایمنی مواد غذایی است ، یک مزیت دیگر ایمنی غذا برای نرم افزار مدیریت گیاه وجود دارد.

وی گفت: “بستر مدیریت گیاه واقعاً به تقویت فرهنگ ایمنی مواد غذایی در زمان واقعی كمك می كند.” “از طریق” نمای برنامه “می بینید که برنامه های ایمنی غذایی شما به درستی در کف کارخانه اجرا می شوند.”

ممیزی ها و بازرسی ها
بررسی های لازم برای انطباق با قانون مدرنیزاسیون ایمنی مواد غذایی (FSMA) و مقررات مربوطه ، داده های زیادی ایجاد می کند. به طور سنتی ، این امر باعث شده است که مدیران ایمنی مواد غذایی به عنوان بخشی از وظایف روزمره ، به کاغذفروش ها و جویندگان اسناد تبدیل شوند. این روند تشدید می شود و منجر به بازرسی و ممیزی توسط سازمان غذا و دارو ، وزارت کشاورزی ایالات متحده و سایر آژانس ها می شود.

ماكسون گفت: “شما افراد ایمنی غذایی را استخدام می كنید كه دارای تحصیلات كافی هستند ، آنها بسیار باهوش هستند.” “اگر به رزومه کاری از مسئول ایمنی غذا نگاه می کنید ، یا به شرح کار نگاه می کنید ، در هیچ کجا” کاغذ بایگانی که دسته های زیادی کاغذ را روی میز شما کار می کند “قرار نداده ایم. و با این حال این همان چیزی است که آنها در نهایت ساعت ها در روز صرف انجام آن می کنند.

علیرغم آماده سازی ، هیچ راهی برای پیش بینی اینکه چه اطلاعات اضافی ممکن است از حسابرس هنگام حضور در سایت مورد نیاز باشد ، وجود ندارد و بازیابی اسناد کاغذی یا صفحه گسترده بر اساس اطلاعات دیجیتال برای دوره های زمانی خاص ممکن است بلافاصله امکان پذیر نباشد.

Blue Bell Creameries که اکنون از پلتفرم SafetyChain در سه کارخانه خود استفاده می کند ، FSMA ، کنسرسیوم خرده فروشی انگلیس (BRC) و سایر برنامه ها را کنترل و مطابقت می دهد. جوش کالیچ ، مدیر ایمنی مواد غذایی و بل بل بل ، در طی وب سایت تحت حمایت مالی 23 مارس توسط SafetyChain ، گفت: دسترسی آسان به داده ها در هنگام ممیزی یک امتیاز مثبت است.

کالیچ گفت: “ما باید از بخشها بخواهیم که اسناد را پیدا کرده و در اختیار ما قرار دهند.” “اکنون ما می توانیم هر زمان از آن را صرف نظر از بازرسی که می خواهند انجام دهند ، آن را بر روی صفحه بیرون بیاوریم و به حسابرسان نشان دهیم.

کالیچ اظهار داشت که Blue Bell Creameries داده ها را از طریق اسناد کاغذی و دیجیتالی جمع آوری می کند ، اما منابع مختلف مقایسه داده های سه کارخانه این شرکت را دشوار می کند. وی گفت: نرم افزار مدیریت گیاه این کار را “بسیار راحت تر و چشم نوازتر” کرده است.

“روند اطلاعات و داشبورد به طور قطع به ما کمک کرده و قطعاً در آینده نیز به ما کمک خواهد کرد ، زیرا همچنان به یادگیری بیشتر ادامه می دهیم و می بینیم چه اطلاعات دیگری می توانیم از این نرم افزار جمع آوری کنیم.”

مدیریت استثنایی
تولیدکنندگان با اصابت به مشخصات تعیین شده توسط مشتریان ، تنظیم کنندگان و معیارهای کیفیت داخلی خود ، زندگی می کنند و می میرند. نرم افزار مدیریت گیاه را می توان برای پاسخگویی به نیازهای شرکتهای مختلف که به صنایع مختلف خدمت می کنند ، سفارشی کرد. تجهیزات موجود در خط و کل کارخانه می توانند از درجه حرارت هنگام پخت و پز تا مقدار اونس داخل بطری یا پوند در یک جعبه ردیابی کنند.

از آنجا که نرم افزار مدیریت کارخانه داده ها را ثبت می کند ، به کاربران امکان می دهد داشبورد SPC را به روز کنند و همچنین در صورت از دست رفتن مشخصات ، از جمله درجه حرارت خیلی زیاد یا خیلی پایین ، مدیران را از موارد استثنایی آگاه می کند.

این نظارت به مدیران ایمنی مواد غذایی اجازه می دهد تا تمرکز خود را از یافتن یک استثنا به ریشه استثنا تغییر دهند.

ماکسون گفت: “در گذشته جالب است که با انطباق بسیار زیاد ، برنامه ها توسط مردم اجرا می شدند.” “اکنون افراد می توانند برنامه را برای تمرکز بر موارد استثنایی مدیریت کنند.”

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر