[ad_1]

حمایت مالی

در عصر اینترنت اشیا، ، یادگیری ماشینی و فناوری هایی که نوآوری و رشد را برای صنایع به وجود می آورند ، هیچ جای س thatال و سلبی بودن داده ها نیست.

چگونگی استفاده و استفاده بیشتر از این داده ها توسط شرکت ها ، از پرورش دهندگان کوچکتر تا شرکت های گیاهی در سراسر جهان ، در حال ارائه اطلاعات در زمان واقعی است که می تواند با سرعت بیشتری موانع بهره وری را برطرف کند – و حتی اگر مدیران کارخانه به مشکلی که برای آنها گفته اند اشاره نکنند انجام دهم ، من نمی دانم که این وجود داشته است.

برای دستیابی به این نتایج ، شرکت ها باید از ابزارهای قدیمی تجارت ، از سیستم عامل های قدیمی برنامه ریزی منابع شرکتی ، راه حل های محدود ، صفحات گسترده و اسناد کاغذی خداحافظی کنند.

برای اطلاعات بیشتر روی تصویر کلیک کنید.

نرم افزار مدیریت گیاه را معرفی کنید ، مفهوم جدیدتری که نظارت و جمع آوری داده ها از زندگی روزمره ، مانند برنامه ها و وظایف تمیز کردن گیاهان را به ردیابی حیاتی آمار تولید و موجودی کالا پیوند می دهد.

باری ماکسون ، مدیر عامل و بنیانگذار نرم افزار SafetyChain ، که روی نرم افزار مدیریت گیاهان در صنعت بسته بندی مواد غذایی و مصرف کننده تمرکز دارد ، گفت: این نرم افزار یک مفهوم تولید فرآیند نسبتاً جدید است. شرکت ها برای تمرکز بر بسیاری از بخشهای تولید ، از برنامه های ایمنی غذایی و تجزیه و تحلیل خطر و نقاط کنترل حیاتی تا مدیریت تأمین کننده ، راه اندازی خط ، OEE و استخراج ، به نقاط داده غیرمرتبط ، اعم از دیجیتال یا کاغذی متکی شده اند.

وی گفت: “نرم افزار مدیریت گیاه شروع به ایجاد ردپای گسترده تری می کند که شما در گذشته مجبور بوده اید بیرون بروید و سه یا چهار راه حل مختلف را بخرید تا برخی از کارهایی که نرم افزار مدیریت گیاه انجام می دهد را انجام دهید.”

اساس نرم افزار مدیریت کارخانه به حداکثر رساندن سودآوری تولیدی گیاه است.

ماکسون گفت: “چیزهای زیادی در آن وجود دارد.” “خوبه؛ همه چیز این است ، این یک هماهنگی کامل از فعالیت ها است. “

نرم افزار مدیریت گیاه برای رفع ناکارآمدی هایی که منجر به تأخیر در خط پایین می شوند ، از محصولات غیر خاص ، مواد اولیه تهی شده ، گلوگاه های خط تولید و توقف های برنامه ریزی نشده ای که برای استفاده مولد نیروی کار خسته می شوند ، طراحی شده است.

ماكسون گفت: “علاوه بر این ، بعد بزرگ بعدی (كه توسط نرم افزار مدیریت كارخانه ارائه می شود) بهبود مداوم و نحوه استفاده از داده ها برای پیشرفت مستمر است.” “در دنیای امروز مبتنی بر فناوری ، داده ها پادشاه هستند ، یکی از با ارزش ترین منابع در یک سازمان.”

در حالی که مقدار اولیه داده های ارائه شده از طریق نرم افزار مدیریت گیاه برای همه جهانی است در محیط های تولید ، نمونه های خاصی از صنایع غذایی و CPG وجود دارد:

تولید مواد غذایی و آشامیدنی: مواد غذایی و نوشیدنی های فاسدشدنی نسبت به کالاهای بادوام به کنترل دقیق موجودی کالا و حمل و نقل نیاز دارند. مقررات در حال رشد مانند قانون مدرنیزاسیون ایمنی غذا و دستورالعمل های مربوط به ردیابی تأمین کنندگان مواد غذایی توسط سازمان غذا و دارو تأکید بیشتری بر شرکت ها برای نشان دادن انطباق دارند.

از آنجا که رقابت و مقررات پیچیده نیاز بیشتری به کارایی گیاه و برقراری ارتباط با دیگران در زنجیره تأمین چه در بالادست و چه در پایین دست دارند ، نرم افزار مدیریت کارخانه این امر را تسهیل می کند.

تولید CPG: با رشد سریع خریدهای آنلاین ، به ویژه پس از آنکه مصرف کنندگان در فروشگاه ها در طی همه گیر جهانی محدود کردند ، نیاز به بررسی بی درنگ تولید و موجودی کالا نیز افزایش یافت. مدیریت سنتی تولید و کلیه قطعات متحرک آن امکان کنترل و رویت لازم فرآیندهای تولید را فراهم نمی کند.

ماکسون گفت: “جالب اینجاست که شرکت های تولیدکننده مواد غذایی و آشامیدنی مبالغ هنگفتی را برای جمع آوری اطلاعات روی کاغذ ، که در پرونده های مقوایی قفل شده است ، سرمایه گذاری می کنند.” “این مثل این است که در حیاط خانه خود پول دفن کنید. به درد شما نمی خورد. “

با دفع این کلاسورها به نفع یک راه حل دیجیتالی ، مدیران کارخانه این فرصت را دارند تا بدون نیاز به مسافرت ، آنچه را که در امکانات می گذرد ، کنترل کنند. دستگاه های تلفن همراه امکان نظارت از راه دور را فراهم می کنند و توانایی تصمیم گیری بر اساس داده های فعلی را افزایش می دهند. ماکسون گفت که این یک امتیاز قابل توجه برای مدیران است.

بازگشت سرمایه گذاری
ماکسون از نظر سرمایه گذاری بزرگ است و گفت که برای اندازه گیری موفقیت مشتری “اساساً بسیار انتقادی” است.

وی گفت: “ما واقعاً می دانیم كه چگونه نرم افزار مدیریت كارخانه می تواند به دلار سرمایه گذاری خوبی داشته باشد.” گفت “روشهای مختلفی برای بررسی این مسئله وجود دارد و زمان کار بسیار عالی است. اگر می توانید شروع به کار خود را به موقع بهبود بخشید و خط شروع سریع تری داشته باشید ، می توانید زمان تعویض را کاهش دهید ، که این باعث افزایش توانایی کلی شما برای تولید مداوم محصولات می شود. “

داده های فاش شده توسط نرم افزار مدیریت کارخانه به مدیران و مدیران کارخانه امکان تصمیم گیری بر اساس پیش بینی های زمان واقعی و داده های روند را می دهد.

ماکسون گفت: “سودآوری می تواند میلیون ها دلار به پایین یک شرکت وارد کند فقط با استخراج ارزش بیشتر از کالاهایی که خریداری می کنید.” “یکی از بزرگترین موارد هزینه ، بعد از کار و تجهیزات ، همه مواد تشکیل دهنده شما هستند. به حداکثر رساندن بازده مواد اولیه برای بازگشت سرمایه ارزش زیادی دارد. “

با یک پلت فرم جامع نرم افزار مدیریت کارخانه ، داده ها بلافاصله برای ترسیم روند ، آزمایش عملکرد فرآیند جدید یا ارزیابی کارایی تک تک قسمت های فرآیند تولید در دسترس هستند.

ماکسون گفت: “ما در یک صنعت بسیار پویا با صنعت غذا سروکار داریم که می خواهید در اسرع وقت یک مشکل را شناسایی کنید.” “هرچه زودتر بتوانید مشکلی را برطرف کنید ، هزینه رفع آن کاهش می یابد.”

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر