[ad_1]

نظر

برنامه جعبه غذای خانواده کشاورزان مرده است و توسط وزیر کشاورزی تام ویلساک کشته شد. وقتی اواخر این ماه پول تمام شود ، وی سالانه 5/5 میلیارد دلار صرف برنامه بی نظیر COVID خواهد کرد.

با هزینه تریلیون میلیارد تریلیون برای امداد COVID ، این 5.5 میلیارد دلار چیز زیادی نیست. هنگامی که ترس همه گیر زمین را فرا گرفت ، برنامه Food Food کاری بود که کشاورزان و تولیدکنندگان مواد غذایی می توانستند در مورد آن انجام دهند.

برنامه Famers to Families که بیشتر با وزیر کشاورزی سابق سانی پوردو در ارتباط بود ، مانند یکی از برنامه های آزمایشی FDR بود که مردم را در دوران رکود بزرگ امیدوار می کرد.

USDA از روز 1 برای غلبه بر مشکلات لجستیکی در تلاش است. دولت بایدن دلیل پس انداز دارد. تحویل بیش از 156 میلیون قوطی غذا به آمریکایی های گرسنه در طی یک بحران همه گیر ، از دست نخواهد داد.

USDA متعهد است که به برنامه جعبه غذای تازه برگردد ، برنامه ای که از طریق بانک های غذایی قبل از کشاورزان تا خانواده ها اجرا می شود. همچنین علاقه به جبران تفاوت با مشارکت عمومی / خصوصی برای غذاهای دیگر وجود دارد.

“برنامه جعبه غذا به عنوان تلاشی موقت برای پاسخگویی به اختلالات جدی در بازار ناشی از سقوط خدمات غذایی در مراحل اولیه همه گیر ، تهیه و اجرا شده است. او در این راه چالشهای مهمی داشت “، سخنگوی USDA گفت.

یکی از مشکلات محدودیت های دامنه جغرافیایی بود. قوطی های مواد غذایی به 2،106 از 3،006 شهرستان کشور تحویل داده شد و برخی از مناطق منزوی بدون مراقبت باقی ماندند.

ویلساک به نوبه خود از چیزی که بعد از برنامه موقت اتفاق می افتد حمایت کرد. پایان “کشاورزان برای خانواده ها” نشانه دیگری از پایان همه گیری است ، زیرا درصد بیشتری از مردم واکسینه شده اند.

همه گیری مردم اعتماد به نفس بیشتری در مورد امنیت خانه ایجاد کرده است. کشاورزان خانواده ها با جایگزینی این ترس با اطمینان کمک کردند.

هیچ دلیلی وجود ندارد که وقتی آنچه باید از کشاورزان خانواده آموخته اند ، از دولت انتظار بهتر داشته باشیم.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر