نامه سردبیر: ما دوست داریم تفاوتی ببینیم ، اما این اختلاف وجود ندارد


نظر

اگر اخیراً از سمت خود به عنوان فرماندار محبوب یک کشور کشاورزی خارج شده اید و مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری شما با شکست مواجه شده است ، گزینه منطقی بعدی انتصاب به عنوان وزیر کشاورزی است. اما اگر قبلاً این کار را انجام داده اید: چرا دوباره این کار را می کنید؟

تام ویلساک ، که در کل دوره ریاست جمهوری باراک اوباما وزیر کشاورزی بود ، پس از روی کار آمدن ریاست جمهوری بایدن ، نامزدی دیگری را عهده دار خواهد شد. او شغلی را که اکثر مردم واشنگتن واقعاً می خواهند رها کند – به عنوان رئیس و مدیرعامل یک انجمن ملی. وی از سال 2017 رئیس و مدیرعامل شورای صادرات لبنیات آمریکا است.

اینها مشاغلی هستند که حقوق هفت رقمی در آنها امکان پذیر است و حساب های هزینه ای بسیار جذاب هستند. تا زمانی که وی کار شورای صادرات را بر عهده نگرفت ، حقوق ویلساک تقریباً همیشه از برنامه دستمزد دولت بود. فقط ویلساک می تواند بگوید که چرا می خواهد دوباره وزیر کشاورزی شود.

او ایمنی غذایی را در USDA در وضعیتی عجیب و غریب ترک کرد. پس از ترک دکتر الیزابت هاگن ، که اوباما وی را به عنوان معاون وزیر ایمنی غذا منصوب کرد ، در دسامبر 2013 این بخش را ترک کرد ، بزرگترین موقعیت دولت در زمینه ایمنی مواد غذایی خالی بود.

امروزه ، لابی محصولات تازه به سختی می توانست خودش را بدست آورد چون پشت ویلساک را مطالعه می کرد. آنها گفتند که “تحت هدایت دائمی او ، ما برای افزایش سود صنعت و گسترش دسترسی به میوه ها و سبزیجات تازه ، به ویژه برای کودکان ، همکاری کردیم.”

این ویلساک بود که در انتهای معامله قرار داشت و منجر به ترور برنامه داده های میکروبیولوژیک (MDP) شد ، که تنها آزمون معنی دار زمان و برداشت میوه را در ایالات متحده ارائه داد. این صنعت می خواست او را بکشد و ویلسک همدست مطلوبی بود. آیا دبیر می تواند برنامه 5 میلیون دلاری سالانه را برای آزمایش در دانشگاه های کمک هزینه پس انداز کند؟ در ضربان قلب

اوباما به جای معرفی معاون جدید وزیر ایمنی غذا ، طبق قانون ، به ویلسك اجازه داد تا مدیر المانزا و خدمات ایمنی غذا (FSIS) آل آلمانزا را به عنوان معاون وزیر امور خارجه معرفی كند. این باعث شد رئیس FSIS بتواند نظارت خود را بر ایمنی غذا فراهم کند. هیچ تأییدی یا نظارتی توسط سنا برای این پست لازم نیست.

این اقدام ویلساک باعث شد دولت اوباما بیش از مدت زمان خود بدون معاون وزیر ایمنی غذا بماند. به نظر می رسید هیچ کس در کنگره چیزی نمی داند و اهمیتی نمی دهد.

اگر کسی مدرکی دال بر اینکه تام ویلساک ایمنی غذا را می داند یا به آن علاقه دارد ، ممکن است زمان مناسبی برای بیرون آمدن باشد.

وی به عنوان فرماندار آیووا ، به دلیل معروف شدن تیلور از Maid-Rite برای Marshalltown ، IA ، عمل بی پروای آشپزی رستوران مشهور شناخته شد. ساندویچ های گوشت شل بیشتر موارد آیووا هستند و تیلور در مارشال تاون از آنها با اجاق گاز رسیده برای آلودگی متقابل استفاده می کرد.

در حالی که فرماندار بود ، ویلساک از تیلور و معدود افرادی که با چشمک زدن در یک آلودگی متقابل ایمنی غذا را به خطر انداختند دفاع کرد.

ویلساک و وزیر کشاورزی ترامپ “سانی” پردو واقعاً دو نخود در غلاف هستند. بهمه استانداران سابق ایالتی هستند که در این صنعت مشارکت دارند. همانطور که تاریخچه گوشت شل ویلساک اطلاعات ایمنی چندان خوبی نیست ، پردو هنگامی که فرماندار شیوع سالمونلا در سال 2008 بود که توسط Peanut Corporation از بادام زمینی و ماکارونی آمریکایی اداره شد ، از صحنه ایالت خود فرار نکرد.

از زمان انتصاب پردو به عنوان دبیر آژانس چهار سال پیش هیچ کس اهمیت زیادی نداد. اما آنچه آنها را مورد توجه قرار می دهد این است که انتظار می رود درآمد خالص کشاورزان USDA تا سال 2020 به 120 میلیارد دلار برسد ، در سال 2019 بالغ بر 38 میلیارد دلار. پرداخت مستقیم دولت به کشاورزان این تعداد را مدیریت می کند و نام پردو با هر دلار خاتمه می یابد.

و اکنون می توانیم نام سونی را بزنیم و جایگزین تام ویلساک شویم. این بخشی از یک سیستم است ، اما سیستمی که نمی توانیم بگوییم ارتباطی با ایمنی غذا دارد ، که همیشه به عنوان اولویت اصلی USDA مطرح می شود.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes