نامه سردبیر: آیا USDA این کار را انجام می دهد؟


نظر

تام ویلساک پس از کسب تأیید سنای آمریکا با 92 رای موافق در مقابل 7 رأی در روز سه شنبه ، دوباره وزیر کشاورزی است. سانی پردو به خانه خود در جورجیا برمی گردد و با نوه های خود بازی می کند. زنده باد وزیر کشاورزی ، اما برای برخی دشوار است که تفاوت زیادی را با این انتقال ببینند. ما در مورد دو فرماندار محبوب سابق کشورهای بزرگ کشاورزی صحبت می کنیم که ارتباط خود را با کشاورزی در مقیاس بزرگ قطع می کنند.

من سعی می کنم با پیگیری این انتقال ، یا حداقل بخشی از آن در انظار عمومی ، این موضوع را از نزدیک درک کنم. من حتی کتابهای مربوط به انتقال را خوانده ام. مایکل لوئیس ، نویسنده ، کتاب خطر پنجم را در سال 2018 با این گوهر کوچک نوشت:

“یک بازی نوشیدنی برای افرادی که در وزارت کشاورزی کار کرده اند وجود دارد. آیا USDA این کار را انجام می دهد؟ برخی آن را یک عملکرد عجیب دولتی می دانند (مثلاً ، شلیک آتش بازی به غازهای کانادایی که بیش از حد به باند فرودگاه نزدیک می شوند) و شخص دیگری باید حدس بزند که آیا USDA این کار را انجام می دهد یا خیر. در این حالت چنین است. “

بگذارید ابتدا با عقاید بسیار هوشمندتر از من موافقت کنم که ایمنی غذایی فدرال باید به جای یک سبک و ساختار مشترک در میان دوستان اروپایی ما ، به یک آژانس مستقل تبدیل شود.

از زمان حضور من در این دفتر ، چندین گزارش از روبان آبی وجود دارد که حاکی از چنین سازماندهی مجددی است. نه اینکه من با این گزارشات مخالف باشم ، اما من فقط به وضعیت ناخوشایند موجود در حال حاضر ، با تمام ارتباطات ساختاری آن ، که به کنگره برمی گردد ، نگاه کردم و نمی توانستم ببینم که چگونه می توان از نظر سیاسی سازماندهی مجدد را انجام داد.

کمیته های کشاورزی پارلمان و سنا و کمیته های فرعی مختلف آنها حدود یک پنجم اقتصاد ایالات متحده را کنترل می کنند. ویلساک در جلسه تأیید خود در تاریخ 2 فوریه تسلط بر همه چیز تحت امپراتوری USDA را نشان داد. این یک عملکرد باورنکردنی بود ، زیرا هر سناتور منشی خود را به خاطر منافع خود به گذشته و حال هدایت می کرد ، و ویلساک آنها را از پارک بیرون انداخت.

طیف گسترده ای از موضوعات فراتر از آن چیزی است که بیشتر ما در مورد کشاورزی فکر می کنیم. به نظر می رسد ویلساک آماده صحبت در مورد هر یک از غلظت های اتانول یا نحوه نصب باند پهن در روستاهای آمریکاست. و فقط گسترش بیشتر USDA در مناطق دیگر وجود خواهد داشت. تغییرات آب و هوایی به دنبال دارد و روزی که کشاورز بتواند سفارش تغییر زمان خود را بدهد احتمالاً چندان دور نیست.

اما هیچ سوالی در مورد ایمنی غذا ، سازمان ایمنی مواد غذایی و بازرسی USDA یا پست معاون وزیر ایمنی غذا وجود نداشت. با تماشای انتقال ، چیزی را یاد گرفتم که سالها به چهره من نگاه می کرد.

کمیته کشاورزی سنا کمیته فرعی ایمنی مواد غذایی ندارد.

چگونه می گویید سرویس بازرسی ایمنی غذا و غذا (FSIS) USDA ، با تقریباً 10 هزار پرسنل بازرسی گوشت و مرغ با یک میلیارد دلار حقوق سالانه ، بدون نظارت است. و چگونه سرویس ایمنی غذا در هیچ کجا گزارش نمی دهد.

و آیا این کمیته فرعی ناپدید شده می تواند دلیل واقعی این باشد که چرا برای 25 سال گذشته ، جای معاون وزیر USDA در مورد ایمنی مواد غذایی خالی است؟ معاون وزیر ایمنی غذا بالاترین مقام ایمنی مواد غذایی در دولت فدرال است ، اما بیشتر اوقات او سمت خود را حفظ می کند. همانطور که در این زمان وجود دارد.

بنابراین در اینجا طرحی ارائه شده است که در صورت گردهم آمدن جامعه ایمنی غذا می تواند کارساز باشد. ابتدا باید کمیته سنا را متقاعد کنیم که کمیته فرعی ایمنی غذا را ایجاد کند. در سال اول خود ، کمیته فرعی ایمنی غذا یک مرجع فدرال ایمنی غذا را مطالعه و توصیه می کند.

زمان رسیده است. به نظر می رسد دنیای تاییدیه های دارو و تجهیزات پزشکی همیشه تحت سلطه FDA قرار دارد. بیماری همه گیر COVID-19 با بررسی واکسن ها و موارد مشابه ، تنها نقش FDA را پیچیده کرد. CDC و سایر آزمایشگاه های فدرال نیز تحت فشار هستند. در زمینه هر آنچه اتفاق افتاده است ، تفکیک ایمنی مواد غذایی مطابق با مدل های جهانی می تواند بار FDA و آزمایشگاه ها را کاهش دهد.

برای بسیاری از نویسندگان این مطالعه روبان آبی ، اکنون زمان مناسبی است تا نظرات شما را با ما در میان بگذاریم. من می خواهم یک رئیس آژانس با یک دوره 10 ساله داشته باشم ، پر از یک فرد زنده با اقتدار بی عیب و نقص.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma