ممکن است مرغ آماده مصرف نپخته شود. این شرکت یک تشنج را آغاز کرد


شكايت از مشتريان در مورد آنچه كه مرغ نپخته به نظر مي رسد باعث شده كه Tarantino Distributor Foods Foods بيش از 1000 پوند سينه مرغ خوراكي برداشت كند.

طبق اعلامیه خروج صادر شده از سرویس بازرسی ایمنی و غذایی USDA (USDA) ، مرغ نپخته می تواند منجر به بقای بالقوه عوامل بیماری زای باکتریایی در محصولات شود. محصول برداشت شده با عنوان “سینه مرغ کاملاً پخته شده مری” برچسب گذاری شده است.

10 پوند مورد در 23 اکتبر تولید شده و ماندگاری آنها در 23 اکتبر 2021 است. ماندگاری سینه مرغ کارگران را نگران می کند که ممکن است مصرف کنندگان یا خرده فروشان مقداری از کالای برداشت شده را در فریزرها داشته باشند.

برای تعیین اینکه آیا آنها مرغ را خارج کرده اند ، مصرف کنندگان و خرده فروشان باید به دنبال اطلاعات زیر در برچسب باشند:

10 پوندی مواردی از پستان مرغ کاملاً پخته شده MARY با کد لات 20297 ، استفاده تا 23/10/21 و شماره شناسایی “P-8119” چاپ شده در علامت بازرسی USDA

این شرکت مستقر در سن دیگو می گوید مرغ احضار شده را در کالیفرنیا بین مصرف کنندگان و آشپزخانه های سازمانی توزیع کرده است.

هیچ گزارش تأیید شده ای در مورد عوارض جانبی مرتبط با مصرف این محصولات وجود ندارد. هر کسی که نگران آسیب یا بیماری است باید با ارائه دهنده خدمات بهداشتی تماس بگیرد.

به مصرف کنندگانی که این محصولات را خریداری کرده اند توصیه می شود آنها را مصرف نکنند. این محصولات باید دور ریخته یا به محل خرید بازگردانده شوند.

FSIS به طور منظم بررسی اثربخشی بارگیری را انجام می دهد تا بررسی کند که شرکت های توقیف کننده بارگیری را به مشتریان خود اطلاع می دهند و اقدامات لازم برای اطمینان از عدم دسترسی محصول دیگر به مصرف کنندگان انجام شده است. در صورت موجود بودن ، لیست های توزیع خرده فروشی در وب سایت FSIS به آدرس www.fsis.usda.gov/recalls ارسال می شوند.

کاربرانی که سوالات بارگیری دارند می توانند با مارکوس تارانتینو ، ناظر تضمین کیفیت ، به آدرس marcos.tarantino@tarantinosausage.com تماس بگیرند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma