ممکن است بحران COVID ابرقدرت کافی برای قضات نداشته باشد


پرونده ایمنی مواد غذایی در آستانه ابزاری برای تصمیم گیری است که آیا به قضات فدرال اختیار اضافی برای متوقف کردن زمان طی یک بیماری همه گیر ویروس کرونا داده شده است یا خیر.

این از ایالات متحده در برابر پاول کروز ، رئیس بازنشسته کرمهای بلو بل است. دولت در تلاش است کروز را به اتهام توطئه و کلاهبرداری مرتبط با اپیدمی کشنده لیستریوز 2015 که تولید کننده بستنی معروف تگزاس را به طور موقت تعطیل کرد ، تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

به طور معمول ، دولت 5 سال وقت داشت که این اتهامات را بزند ، و به نظر می رسد زمان گذشته است. مدافعان کریس فلود از هوستون و جان دی کلین از سانفرانسیسکو می گویند که ساعت منقضی شده است و برای رد کلیه اتهامات دادخواست داده اند.

این س isال یک بحث حقوقی است که آیا مدت محدودیت “پرداخت شده است” ، به این معنی که آیا زمان محاسبه انقضا مدت پنج ساله برای مدتی معلق شده است یا خیر.

در جریان وضعیت اضطراری فعلی ، دادگاه های منطقه 94 کشور قوانین خود را ابداع کردند ، اما اغلب جلسات دادرسی را به تعویق می انداختند ، اعضای هیئت منصفه را عزل می کردند ، و مقررات دادگاه سریع و مقررات قانونی را متوقف می کردند.

گمانه زنی درمورد آنچه دادگاه ها انجام می دهند دیری نمی پاید. چهار بهترین وکیل از Winston & Strawn LLP ، قدیمی ترین شرکت حقوقی شیکاگو ، در مورد این موضوع بحث کردند قانون 360 مقاله منتشر شده در 7 مه.

این چهار حقوقدان نوشتند: “با این حال ، منع قانونی عمومی فدرال نادر است.” “همانطور که در این مقاله بحث شد ، در شرایط فعلی هیچ اختیاری برای این نوع پتو ، شارژ عمومی وجود ندارد. بر این اساس ، بر اساس تجزیه و تحلیل ما ، دستورات کلی هزینه شارژ صادر شده توسط مناطق فدرال در تگزاس و شهرستان مرکزی لوئیزیانا ممکن است از نظر قانونی معتبر نباشد.

“دادگاه های فدرال فقط در شرایط بسیار محدود مجازات می توانند پرداخت کنند. به نظر نمی رسد که آنها توانایی صدور هزینه مشترک برای کلیه مهلت های قانونی را دارند. دادگاه های فدرال همچنین می توانند در موارد منصفانه برخی از مهلت های قانونی را پرداخت کنند ، اما به نظر نمی رسد که در پرونده های کیفری ، دادگاه ها قدرت صدور دستورات مربوط به شارژ کلی همه مهلت های قانونی را داشته باشند. “

Flood و Klein این هفته به مخالفت دولت علیه پیشنهاد آنها به قاضی فدرال رابرت ال پیتمن برای رد کلیه اتهامات علیه کروز 66 ساله پاسخ دادند پیتمن ممکن است در مورد استدلال های کتبی پیش از خود حکم کند یا شنیدن اظهارات شفاهی را انتخاب کند.

فلود و کلین نوشتند: “همانطور که دولت به درستی اشاره کرد ، طرفین توافق می کنند که مدت محدودیت 5 ساله برای همه موارد زیر 18 USC § 3282 (a) اعمال می شود و آنها در مورد حقایق مربوط به مدت محدودیت توافق دارند.”

“این پیشنهاد (برای رد) به دو موضوع کاملا قانونی خلاصه می شود: اول ، آیا می توان برای طولانی شدن دوره ای که می توان اتهامات کیفری فدرال را جریمه کرد ، اتهام عادلانه اعمال شود – و اگر چنین است ، آیا زمانی که اعمال می شود (به عنوان در اینجا) آیا متهم مسئول تأخیر در شروع اتهامات نیست؟

“دوم ، آیا اطلاعاتی با هدف تحمیل جرایم بدون چشم پوشی متهم از کیفرخواست ارسال شده است ، آیا این اطلاعات” را “برای اهداف 3282 پوند (الف) معرفی می کند؟ به دلایلی که در پیشنهاد کروز و در این پاسخ ذکر شده است ، پاسخ هر دو سوال منفی است. اتهامات علیه کروز باید به عنوان مهلت قانونی رد شود “.

Flood و Klein گفتند که قاضی ارشد دادگاه منطقه ای ایالات متحده در غرب تگزاس قدرت “توقف و پرداخت” مهلت قانونی را ندارد و گفت: “حتی اگر این کار را انجام دهد” ، مهلت قانونی در تمام موارد منقضی می شود.

آنها نوشتند: “همانطور که انتظار می رفت ، دولت برای محافظت از دستورات قاضی ارشد ، از آموزه شارژ عادلانه استناد می کند ، که بیان می کند آنها از تاریخ 16 مارس تا 30 ژوئن تمام مقررات” را به حالت تعلیق “درآورده و” هزینه ها را جمع می کنند “.

“اما فقط یک پرونده هزینه طولانی را برای افزایش زمان تشکیل پرونده های جنایی فدرال اعمال می کند ، و این پرونده – ایالات متحده در برابر منظم ، 901 F. Supp. 525 (EDNY 1995) – همانطور که دولت اشاره کرد ، G. Opp در دادگاه تجدیدنظر آزاد شد. 16 n.1 (به نقل از U.S. v. Podde، 105 F.3d 813، 818-21 (2d Cir. 1997)).

“با برکناری Reguer ، طرفین حتی یک پرونده فدرال پیدا نکرده اند که برای تمدید زمانی که باید کیفرخواست صادر شود ، هزینه ای عادلانه اعمال کرده باشد. دولت می خواهد این دادگاه در تاریخ 230 ساله 18 دلار 3282 پوند USC (الف) اولین دادگاه باشد كه این كار را انجام می دهد. و او می خواهد دادگاه قاعده پیچیده ای را تصویب کند که نمایندگان کنگره در سراسر طیف سیاسی آن را رد کردند وقتی وزارت دادگستری همین چند ماه پیش آن را پیشنهاد داد. D. Mem 10-11 دادگاه باید ادله دولت را رد کند. “

قاضی پیتمن همان اتهامات کروز را اوایل سال جاری رد کرد ، زمانی که آنها به عنوان اطلاعات جنایی مطرح شدند. وی حکم داد که چون کروز از حق خود برای صدور کیفرخواست توسط هیئت منصفه عالی چشم پوشی نکرد ، دادگاه منطقه صلاحیت رسیدگی به پرونده را نداشت.

چهار وکیل Winston & Strawn LLP ، Aba David Lowell ، Christopher D. Mann ، Lisa S. Chan و Leah Rom ، در مقاله خود در ماه مه پیش بینی کردند که “اگر متهمی که اقدامات ادعایی وی را انجام دهد ، بدون شک این دستورات مشترک مورد اعتراض قرار خواهد گرفت.” منقضی شده قبل از تشکیل پرونده ، اکنون تحت این مقام تازه تعیین شده متهم می شود. تردید وجود دارد که آیا چالش ، به عنوان مثال با توجه به لزوم مشروعیت رویه ، تصمیم اعلامی دستورات صادر شده می تواند خارج از یک مورد خاص باشد.

“وقتی چنین چالشی بوجود می آید ، مطالعات در مورد هر ارگان موجود و تلاش های ناموفق برای ایجاد یک نهاد جدید به وضوح نشان می دهد که خریدهای مشترک مانند آنچه در تگزاس و شهرستان میانه لوئیزیانا معرفی شده معتبر نیستند و در موارد آینده با موفقیت به چالش می کشند ، “آنها نتیجه گرفتند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma