ممنوعیت دائمی ذبح اسب می تواند جایگزین این ترتیب بودجه سالانه شود


فقط شرط بودجه سالانه مانع از ارائه خدمات بازرسی برای اسب های دریایی توسط USDA خدمات ایمنی و بازرسی مواد غذایی USDA می شود. دبلیوبدون چک USDA ، در ایالات متحده نمی توان اسب ها را برای مصرف انسان ذبح کرد.

این که تقریباً هر سال این بودجه در بودجه سالانه فدرال لحاظ خواهد شد ، تقریباً مانند یک تصمیم سکه است – چیزی که بیشتر از چشم انداز در روند بودجه سالانه فدرال حاصل می شود ، بدون ایجاد جنجال زیاد.

اما اکنون گزینه کنگره برای ممنوعیت دائمی کشتار اسب در ایالات متحده می تواند سرانجام محقق شود. این به این دلیل است که دموکرات ها هر دو انتهای کنگره را کنترل می کنند و همچنین ممکن است جمهوریخواهان به اندازه کافی ترجیح دهند که این ممنوعیت را تحمیل کنند. طرفداران می گویند اکثریت دو حزب در حال ایجاد ممنوعیتی با احتمال تصویب در سال 2021 هستند.

ممنوعیت دائمی ، معروف به قانون حمایت از صادرات مواد غذایی ایالات متحده (SAFE) ، هنوز در 117th کنگره اعمال نشده است ، اما بیش از یک دهه است که وجود دارد ، و نمایندگان Jan Shakowski، D-IL and Vern Buchanan، R-FL ، به عنوان حامی مالی همه نیت ها را برای جدا کردن دوباره آن داشته باشید.

یک پیش بینی بودجه برای سال 2021 پیش بینی شده است که USDA را از ارائه بازرسی برای اسب های منع می کند. مانند زبان 2007 که تاج دالاس در کافمن ، تگزاس و کاول اینترنشنال در د کالب ، ایلینوی را مجبور به تعطیلی کشتارگاه های اخیر اسب در ایالات متحده کرد ، محدودیت های اعمال شده در بودجه سالانه USDA به راحتی استفاده از بودجه فدرال را ممنوع کرد. بازرسی اسب. .

کاول ، متعلق به بلژیک ، مدت کوتاهی فعالیت خود را هنگام بازی با درخواست تجدید نظر ، اما ذبح اسب در ایالات متحده از سر گرفت متوقف شد در 21 سپتامبر 2007. بدون بازرسی USDA ، نمی توان اسب ها را برای مصرف انسان در ایالات متحده ذبح کرد.

USDA سعی کرد هزینه های خصوصی را با وجوه فدرال جایگزین کند ، اما دادگاه ها این ایده را لغو کردند. به سرعت ، تنها جایی که کشتار قانونی اسب در ایالات متحده یافت می شود ، کتاب های تاریخ است.

اما پس از آن در سال 2011 ، توافقنامه بودجه سالانه از کنگره کنار گذاشته شد. او یک دوره 3 ساله را آغاز کرد زمانی که USDA به طور فعال اپراتورهای اسب را استخدام می کرد. او حدود پنج چشم انداز ارائه داد ، اما نتوانست موردی را پیدا کند که از نظر مالی کافی باشد. ترتیب بودجه سالانه با این ممنوعیت پس از آن در سال 2014 دوباره احیا شد.

بر اساس نسخه های ناموفق قبلی ، قانون ایمنی احتمالاً شامل موارد زیر است:

  • قانون مواد غذایی ، دارویی و آرایشی و بهداشتی را اصلاح کرد تا کشتار اسب در ایالات متحده را ممنوع کند.
  • صادرات اسب برای مصرف انسان را متوقف کنید. سالانه حدود 150،000 اسب صادر می شود که بیشتر آنها به کانادا و مکزیک صادر می شوند.
  • پردازش اسب برای مصرف انسان غیرقانونی است.
  • اگر چنین محموله هایی برای مصرف انسان در نظر گرفته شده است ، فروش یا حمل و نقل بین ایالتی اسب را ممنوع می کند.

این قانون باعث می شود صادرات اسب به کانادا و مکزیک و همچنین فروش بین گوشت اسب برای مصرف انسان متوقف شود. این لایحه گوشت اسب را به عنوان آلوده و خطرناک به تصویر می کشد ، تا حدی به این دلیل که اسب برای غذا از نظر تجاری تولید نمی شود و می توان داروهایی مانند فنیل بوتازون به آنها داد.

قانون ایمنی حملات زیرزمینی هزاران اسب از ایالات متحده به کانادا و مکزیک را متوقف می کند یا مجبور می کند ، جایی که کشتار اسب برای بازار جهانی همچنان قابل توجه است. بسیاری از 54000 اسب ذبح شده در کانادا در سال 2016 از ایالات متحده منتقل شده است. خلاصه اخبار بازار USDA از صادرات دام گزارش می دهد که 53،947 اسب از ایالات متحده برای کشتار در سال 2019 به مکزیک حمل شده است. این تعداد در سال های اخیر بیشتر است.

لایحه امنیت سال گذشته اکثریت قاطع مجلس را به خود اختصاص داده بود ، اما در سنا رای آورد. این تقریباً تاریخچه قانونگذاری وی بود. 117th کنگره می تواند ببیند که قانون SAFE سرانجام آتش خواهد گرفت. در آخرین کنگره ، 238 اتاق مشارکت مالی داشت.

اما کورتنی دایگل ، استادیار گروه دامپروری در دانشگاه تگزاس A&M ، در مجله آنلاین بیف نوشت: “به نفع اسب است که کشتار اسبها را برای مصرف انسان از سر بگیرد. ایالات متحده.”

وی نوشت: “به همین دلیل است:” “از بین بردن کشتار اسب در ایالات متحده برای مصرف انسانی یکی از ابزارهای مدیریتی مورد نیاز برای اطمینان از رفاه خوب اسب را از بین می برد. این اقدام قانونی مشكل نامطلوبی را در مورد اسب ایجاد كرده و ممكن است منجر به رها شدن ، سو abuse استفاده یا غفلت از اسب شود. صاحبان اسب فرصت کمتری برای دفع اسبهایی دارند که دیگر مورد تقاضا نیستند زیرا آنها پیر ، بیمار ، غیرقابل کنترل هستند یا انتظارات را برآورده نمی کنند. مدیران حیات وحش دیگر نمی توانند از ذبح اسب به عنوان وسیله ای برای کنترل جمعیت گونه های غیربومی استفاده کنند و منجر به جمع شدن بیش از حد اسب های وحشی شده که به اکوسیستم آسیب می رساند – به ضرر آنها. “

در حالی که بسیاری از مردم روستاهای آمریکا ترجیح می دهند گزینه دیگری برای کامیون معادن داشته باشند ، در واقع از زمان مرگ نابهنگام سو والیس ، نماینده وایومینگ ، هیچ طرفدار ملی کشتار اسب برای مصرف انسان وجود ندارد. مخالفان آن را کشتارگاه سو نامیدند. وی پس از آنکه قانونگذاران وایومینگ تصمیم به تأسیس تسهیلات بسته بندی اسب دولتی با بودجه عمومی گرفتند ، توجه خود را به جمع آوری سرمایه های خصوصی معطوف کرده بود.

والیس معتقد است ممنوعیت ذبح اسب مورد بازرسی USDA غیرانسانی است زیرا باعث می شود تعداد زیادی از اسبها بی ارزش شوند و باعث شود تعداد زیادی از افراد در گرسنگی در صحرا آزاد شوند.

اگرچه در مورد گوشت اسب فاکتور ick قابل توجهی برای بیشتر آمریکایی ها وجود دارد ، اما در بسیاری از جهان ، به ویژه در اروپا و آسیا ، این مورد وجود ندارد. تولید گوشت اسب برای مصرف انسان حدود 1.6 میلیارد پوند گوشت در سال است.

از سال 2013 ، این تولید به 4.7 میلیون اسب برای کشتار نیاز داشت ، در حالی که فقط در چین 1.6 میلیون اسب بود. اسب ها فقط منبع دیگری از پروتئین نیستند بلکه یک میلیارد دلار صادرات و صادرات دارند. به گفته دایگل ، بزرگترین واردکنندگان گوشت اسب ایتالیا (22.2٪) ، بلژیک (21.3٪) ، روسیه (14.4٪) و فرانسه (14.3٪) هستند. بزرگترین صادرکنندگان عبارتند از: بلژیک (16.8٪) ، آرژانتین (14.0٪) ، کانادا (12.5٪) ، مکزیک (12.3٪) و لهستان (9.5٪).

وی گفت: بیشترین مصرف گوشت اسب در کشور مبدا اتفاق می افتد. “تقاضای گوشت اسب از باغ وحش ها و ذخایر حیات وحش در کشور وجود دارد ، زیرا گوشتخواران بزرگ به رژیم غذایی با پروتئین با کیفیت بالا احتیاج دارند که به راحتی با گوشت اسب تهیه می شود. سالانه ، 10-12٪ از جمعیت اسب می میرند یا مورد اتان قرار می گیرند و 1-2٪ از جمعیت قبل از سال 2007 برای کشتار فرستاده می شوند ، بیشتر گوشت اسب از ایالات متحده به اروپا صادر می شود. “

ایالات متحده به وضوح از این قاعده مستثنی است که بیشتر مصرف گوشت اسب در کشور مبدا اتفاق می افتد. بیشتر گوشت اسب از ایالات متحده به اروپا صادر می شود ، پس از اینکه اسب به طور عمده برای کشتار انسان به کانادا و مکزیک صادر می شود.

سازمان های فعال حیوانات برای اجرای قانون ایمنی در سال 2021 فشار خواهند آورد ، اما یکی از لابی گران آنها احتمالاً برجسته خواهد بود. مارتی اربی ، مدیرعامل Animal Wellness Action ، اخیراً توسط اعلیحضرت ملکه الیزابت دوم به دلیل فعالیت در حفاظت از اسب ها شناخته شد.

اربی ، که توسط هیل به عنوان لابی گری برتر 2019-20-20 شناخته شده است ، به فاکتور ick متکی است. در بیانیه کتبی وی آمده است: “اکثر آمریکایی ها نمی خواهند بخشی از این گیاه خوراک غذاهای خارجی گوشت اسب تهیه کند.”
“ما در آمریکا گوشت اسب نمی خوریم ، همانطور که سگ و گربه هم نمی خوریم (ممنوعیت گوشت سگ و گربه در قانون مزرعه 2018 در قانون کار حیوانات به عنوان نتیجه فعالیت حیوانات به منظور پایان دادن به تمرین.”)

ایربی می گوید: “آمریكا بر پشت اسب ساخته شده است” و “اسب های برجسته آمریكایی ما برای پیشرفت ملت ما بسیار مهم بودند و آنها شایسته این هدف نیستند.” او می گوید اسب ها “حیوانات پروازی ولگرد” هستند ، که کشتار انسانی را غیرممکن می کند و هنگام “کشتن خریداران” آنها را در مسافت های طولانی مانند ساردین در تریلرهای اسب حمل می کند و در معرض آسیب قرار می گیرد.

قبل از سال 2007 ، زمانی که کشتارگاه های اسب در تگزاس و ایلینوی فعالیت می کردند ، به گفته اربی ، USDA “نقض جدی ظلم” را ثبت کرد. ایربی گفت: “میلیون ها پول مودیان برای نظارت بر عملیات مربوط به اسبهای دارای استخوان شکسته و جراحات وحشتناک چشم در سایتهای متعلق به خارج از کشور هر ساله قبل از بسته شدن آنها هدر می رود.”

کشتارگاه های اخیر اسب به عنوان آلاینده هایی با اختلالات شدید بهداشتی و بویایی نیز شناخته می شوند.

اسب ها بومی آمریکای شمالی نیستند ، اما در سال 1519 وارد این کشور شدند. بیش از 80،000 اسب وحشی و مته ای عاملی در حدود 40،000 مایل مربع در 10 ایالت غربی است ، که به گفته برخی ، جمعیت بیش از حد برای محیط زیست مخرب است.

گونه های اسب ممکن است از گوشت گاو ایمن تر باشند. با این حال ، نگرانی هایی در مورد باقیمانده مواد مخدر در اسبهایی که به عنوان حیوانات خانگی نگهداری می شوند وجود دارد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma