[ad_1]

مقامات دولتی به مردم هشدار می دهند كه از یك مزرعه در میشیگان محصولات لبنی خام نخورند و ننوشند زیرا این مجوز غیرمجاز و مغایر با قوانین ایالتی است.

بازرسان اداره کشاورزی و توسعه روستایی میشیگان (MDARD) ، در حال بازرسی معمول در فروشگاهی در کلر ، میشیگان ، متوجه شدند که شیر خام فروخته می شود. طبق هشدار عمومی که امروز توسط آژانس صادر شد ، آنها حدود 75 پوند روغن را ضبط کردند که خرده فروش آن را داوطلبانه ریخت.

مزرعه درگیر توسط جان شتلر در مورلی ، میشیگان اداره می شود. طبق گفته این اداره ، وی قانون تولید شیر دولت را نقض می کند ، زیرا مرکز وی مجوز ندارد و مورد بازرسی قرار نگرفته است.

هنوز مشخص نیست که شتلر سایر محصولات لبنی خام را توزیع می کند یا خیر. خرده فروشی های فروش محصولات از مزرعه شتلر ، منبع غیرمجاز و غیرمجاز ، تحت قانون غذایی میشیگان تحت اقدامات نظارتی قرار می گیرند.

کره مورد نظر در ظروف پلاستیکی شفاف یک کیلوگرمی بسته بندی شده و با عنوان “NEMO GMO SWEET CREAM OIL with نمک هیمالیا” برچسب گذاری شده است.

“گری مک داول” مدیر MDARD گفت: “بازرسان مواد غذایی و لبنیاتی ما متعهد هستند که اطمینان حاصل کنند که غذایی که به خانواده های خود تغذیه می کنیم با خیال راحت و عاری از عوامل بیماری زای ناشی از مواد غذایی ساخته می شود ، اما این امر مستلزم مشارکت با افرادی است که برای تحقق این امر آنها را تنظیم می کنیم.”

“طبق قانون غذایی میشیگان ، MDARD مسئول صدور مجوز و بازرسی از تأسیسات تولید مواد غذایی و م retailسسات خرده فروشی برای محافظت از سلامت عمومی و اطمینان از تحویل سالم و کامل مواد غذایی است. غذای ارائه شده برای فروش باید در مراکز دارای پروانه و بازرسی تولید شود ، که این مزرعه نبود. “

بر اساس هشدار MDARD وزارت امور خارجه ، کلیه خرده فروشانی که از فعالیت شتلر دارای هرگونه فرآورده های لبنی خام هستند ، باید بلافاصله محصولات را از فروش خارج کرده ، در مکانی امن و دور از مناطق خرید نگهداری کنند و با بازرس مواد غذایی MDARD خود تماس بگیرند.

شیر خام شیری است که برای از بین بردن باکتری های مضر پاستوریزه نشده است. این ماده و محصولات ساخته شده با آن می توانند عوامل بیماری زای خطرناکی مانند بروسلا ، کمپیلوباکتر ، کریپتوسپوریدیوم ، E. coli ، لیستریا و سالمونلا را به همراه داشته باشند که می توانند خطرات جدی برای سلامتی به همراه داشته باشند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر