مقامات در حال تحقیق در مورد ارتباط یک رستوران در قلب در سنگاپور هستند


آژانس غذایی سنگاپور (SFA) مجوز رستوران مرتبط با شیوع مسمومیت غذایی را که در آن شش نفر نیاز به درمان در بیمارستان دارند ، به حالت تعلیق درآورد.

وزارت بهداشت (MOH) و SFA در حال تحقیق در مورد حادثه ای شامل 26 نفر هستند که پس از مصرف مواد غذایی تهیه شده توسط میراث مهندسی Eng بین 7 تا 9 ژانویه ، گزارش شده است که علائم ورم معده و روده دارند. توسط مقامات

در حال حاضر ، پنج نفر در شرایط پایدار در بیمارستان بستری هستند. فرد دیگری از بیمارستان مرخص شد.

SFA تا اطلاع ثانوی مجوز Heritage Eng را در Northpoint City Mall به حالت تعلیق درآورد. گفته می شود که این خروجی محل ها ، از جمله تجهیزات و ظروف را تمیز و تمیز می کند.

بازآموزی کارکنان
قبل از شروع مجدد کار ، همه دست اندرکاران غذا که در اتاق های معلق کار می کنند باید دوباره حضور داشته باشند و دوره اولیه بهداشت مواد غذایی را طی کنند.

قبل از شروع کار ، افسر بهداشت مواد غذایی یا کارکنان سایت باید دوباره حضور داشته باشند و در دوره بهداشت مواد غذایی شرکت کنند.

گاستروآنتریت باعث اسهال و استفراغ می شود. علائم ممکن است تا یک روز پس از عفونت ظاهر شود و معمولاً حدود یک هفته ادامه دارد. برای کاهش احتمال ابتلا به ورم معده و روده ، همیشه پس از رفتن به توالت و قبل از تهیه یا خوردن غذا دستان خود را با صابون بشویید. اگر احساس ناراحتی می کنید برای دیگران غذا تهیه نکنید.

افراد با خوردن یا نوشیدن غذای آلوده می توانند به التهاب معده روده مبتلا شوند ، اما ویروس هایی مانند نورو ویروس می توانند از فردی به فرد دیگر یا از طریق سطوح محیطی منتقل شوند ، خصوصاً در نتیجه عدم رعایت بهداشت شخصی.

SFA اعلام کرد که درمورد تخطی از قانون بهداشت عمومی عمومی دریغ نخواهد کرد.

“به منظور حفظ سطح بالای بهداشت مواد غذایی در تمام مراکز پذیرایی ، ما همچنین می خواهیم به عموم افرادی که با اقدامات بهداشتی ضعیف در مراکز پذیرایی روبرو می شوند توصیه کنیم که از چنین موسساتی حمایت نکنند بلکه از طریق فرم بازخورد آنلاین با جزئیات تحقیقات پیگیری ما. “

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma