مقامات آلمانی در حال بررسی عفونت های E. coli در مراکز کودکان هستند


بیش از 20 مورد از عفونت های E. coli در یک شهرداری آلمان در حال بررسی است.

چهار مرکز مراقبت روزانه در منطقه لوتزوف-لوبستورف تحت تأثیر شیوع E. coli O26 قرار گرفته اند. Lützow-Lübstorf در Nordwestmecklenburg ، در Mecklenburg-Vorpommern ، آلمان واقع شده است.

انتروهموراژیک E. coli (EHEC) اغلب E. coli نامیده می شود. کولی تولید کننده سم Shiga (STEC).

مقامات در ابتدا 18 بیمار را گزارش کردند ، اما در پایان این هفته آنها به 25 نفر رسیدند. آنها هشدار دادند که آزمایش های در حال انجام در حال انجام است ، بنابراین انتظار می رود موارد بیشتری گزارش شود. در میان بیماران کودکان و نزدیکان آنها و همچنین چندین کارمند مراکز مراقبت روزانه وجود دارد.

بیشتر مبتلایان علائم خفیف یا بدون علائم دارند ، اما مواردی نیز از اسهال شدید وجود دارد. در حال حاضر هیچ بستری در بیمارستان وجود ندارد و هیچ بیماری سندرم همولیتیک اورمیک (HUS) نداشته است.

آزمایش محصول در محل یک شرکت پردازش غذا که مهد کودک ها را تأمین می کند نیز منفی بود. مقامات بر این باورند که عامل بیماری زا از طریق غذای تهیه شده توسط این شرکت وارد مراکز نشده است بلکه از طریق روش های دیگر در حال بررسی است.

علائم عفونت E. coli در افراد مختلف متفاوت است ، اما اغلب شامل گرفتگی شدید معده و اسهال است که اغلب خونین است. بعضی از بیماران ممکن است تب هم داشته باشند. بیشتر بیماران در طی پنج تا هفت روز بهبود می یابند. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) ، دیگران ممکن است علائم و عوارض شدید یا تهدید کننده زندگی داشته باشند.

حدود 5 تا 10 درصد از کسانی که با عفونت E. coli تشخیص داده می شوند ، یک عارضه بالقوه تهدید کننده زندگی برای نارسایی کلیه دارند که به عنوان سندرم اورمیک همولیتیک شناخته می شود. علائم HUS شامل تب ، درد شکم ، احساس خستگی بسیار زیاد ، کاهش دفعات ادرار ، کبودی یا خونریزی و رنگ پریدگی غیر قابل توضیح است.

اطلاعات مربوط به عفونت های هپاتیت A را به روز کنید
در همین حال ، تعداد افراد آلوده به هپاتیت A در جوامع مختلف آلمان به 28 نفر رسیده است.

مقامات در حال تحقیق درباره کارمندان نانوایی در منطقه هستند. بعضی از بیماران هیچ ارتباطی با نانوایی ندارند ، بنابراین ژنوتیپ سازی سویه های هپاتیت A با نتایج مورد انتظار انجام می شود.

تحقیقات در مورد شیوع دامرستورف در منطقه روستوک از مکلنبورگ-فورپومرن ادامه دارد. جدیدترین بیمار در 18 نوامبر علامت دار شد.

در شهرستان روستوک ، 25 بیمار و سه مورد هپاتیت A وجود دارد که مربوط به شیوع در مناطق همسایه است. این بیماران شامل کودکان و بزرگسالان بودند و حداقل چهار نفر به درمان بیمارستان نیاز داشتند.

بیش از 200 تماس بالقوه شناسایی شده و برخی واکسیناسیون ها در طول دوره انکوباسیون انجام شده است تا بدن بتواند آنتی بادی ایجاد کند و از گسترش بیشتر عفونت جلوگیری کند.

هپاتیت A وقتی کسی ویروس را از طریق تماس نزدیک با فرد آلوده یا خوردن غذا یا نوشیدنی آلوده ، بلع می کند ، پخش می شود. دوره کمون معمولاً 14 تا 28 روز است ، اما ممکن است 50 روز طول بکشد تا علائم ایجاد شود. علائم ممکن است تا دو ماه ادامه داشته باشد و شامل خستگی ، حالت تهوع ، درد معده و زردی باشد که زردی پوست یا چشم است.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma