مطالعات FSA کاهش نمونه ها را تأیید می کند


بر اساس یک تحقیق FSA ، تحقیقات غذایی در سالهای اخیر به دلیل فشار بر بودجه و منابع کاهش یافته است و برخی از مقامات محلی کار کمی انجام می دهند یا هیچ کاری انجام نمی دهند.

آژانس استانداردهای غذایی (FSA) یک مطالعه در مقیاس کوچک برای به دست آوردن شواهد از مقامات محلی در مورد نمونه گیری انجام داد. طبق قانون ، این مقامات موظفند مراكز بهداشتی مواد غذایی و خوراكی را مورد بازرسی قرار دهند تا از رعایت بهداشت آنها كه به عنوان مشكلات میكروبیولوژیكی و الزامات استاندارد های غذایی نیز شناخته می شوند ، اطمینان حاصل كنند.

قانون عمل غذا به مقامات محلی دستور می دهد تا یک سیاست و برنامه نمونه گیری را ایجاد ، حفظ و اجرا کنند. با این حال ، برخی از آنها سیاست نداشتند ، اگرچه آنها می دانستند که این بدان معنی است که آنها از قوانین پیروی نمی کنند. کسانی که خط مشی داشته اند می گویند این بیشتر اسناد عمومی است که در نمونه روزانه استفاده نکرده اند.

این مطالعه شامل 22 مصاحبه تلفنی با مشتریان غذا در مقامات محلی در انگلیس ، ولز و ایرلند شمالی بود. تحلیلگران عمومی و سرپرستان تحقیق در آزمایشگاه ها.

نمونه گیری کم یا بدون نمونه
شواهدی از شرکت کنندگان وجود داشت که نشان می دهد بسیاری از مقامات محلی همسایه آنها در نتیجه محدودیتهای بودجه و کارکنان ، نمونه برداری را انجام می دهند یا هیچ گونه انجام نمی دهند. دولت محلی سالانه حدود 400 نمونه می گرفت ، اما اکنون 120 نمونه بود.

تفاوت های زیادی در شیوه های نمونه گیری وجود داشت. با وجود نمونه کوچکی از مقامات محلی که حجم نمونه برداری بیشتری را انجام می دهند ، تفاوت هایی در بودجه ، ساختار و رویکردها وجود دارد. یکی از پاسخ دهندگان نمونه ای از مسئولیت دانشجویی را در عمل صنعتی انتخاب کرد.

شرکت کنندگان اذعان داشتند که با توجه به رشد غذاهای جدید و وارداتی ، تمرکز بیشتر بر مواد آلرژی زا و تغییرات بالقوه اکنون که انگلیس از اتحادیه اروپا خارج شده است ، نیاز روزافزون به نمونه گیری وجود دارد.

آژانس استاندارد مواد غذایی در حال حاضر راهنمایی محدودی را به مقامات محلی در مورد چگونگی رویکرد به نمونه گیری ارائه می دهد ، اما در حال تدوین سیاست جدیدی در این زمینه است. یک بررسی در سال 2017 نشان داد که تعداد نمونه ها ، با تغییر در ظرفیت موجود ، منابع و بودجه مقامات محلی و تفاوت در نحوه برنامه ریزی فعالیت های نمونه برداری و نحوه استفاده از نتایج ، کاهش می یابد.

در آخرین بررسی ، پاسخ دهندگان به طور قابل توجهی فعال تر از واکنش پذیر بودند – معمولاً حدود 75 درصد فعال ، اما برای برخی تا 90 درصد. نمونه گیری فعال شامل نظرسنجی های انجام شده توسط مقامات محلی و نمونه گیری معمول کسب و کار است. در سال های اخیر ، تغییر به سمت نمونه برداری فعال تر صورت گرفته است ، در حالی که قبلاً تصادفی تر بود.

فشار منابع و بودجه
بسیاری گفتند که با توجه به فشار بر بودجه و منابع ، رویکرد هدفمند بهتر است ، اما نمونه برداری واکنشی هنوز بخشی ضروری از برنامه های نمونه برداری است. نمونه گیری واکنشی شامل پاسخگویی به شکایات یا شیوع و اطلاعات محلی بود.

منابع و بودجه میزان نمونه گیری واکنشی را محدود می کند ، به این معنی که همه شکایات قابل ردیابی نیستند و برخی از مشکلات شناخته شده مانند روغن کانابیدیل (CBD) در مواد غذایی و روحیه های خیس خورده بررسی نمی شوند.

اکثر شرکت کنندگان به دلیل بودجه ، اهمیت مهمتر بودن کیفیت نسبت به کمیت و بسیاری از متغیرهایی که می توانند تأثیر داشته باشند ، در برنامه های نمونه گیری خود تعداد مشخصی را مشخص نکردند. با این حال ، برخی از پاسخ دهندگان بیشتر روی تعداد نمونه هایی که در یک سال گرفته بودند متمرکز بودند.

کسانی که بودجه نمونه گیری ویژه دارند از 10 هزار پوند (13 هزار و 600 دلار) تا 75 هزار پوند (101 هزار و 700 دلار) در سال می بینند. برخی از آنها بودجه خاصی برای نمونه گیری نداشتند. افراد بدون بودجه در دولت محلی بودند و فقط مسئول نمونه برداری بهداشت هستند.

پاسخ دهندگان گفتند که به ندرت پیش می آمد که نمونه به دلایلی به پیگرد قانونی منجر شود و فقط یک مقام محلی از پیگرد قانونی ناشی از نمونه گیری در 12 ماه گذشته نام برد. برای بیشتر افراد ، کار با تجارت و پشتیبانی از آنها برای ایجاد پیشرفت ترجیح داده شد.

نمونه گیری از شرکت های آنلاین با چالش هایی از جمله دانستن محل استقرار شرکت ، حجم و تنوع تجارت آنلاین و گرفتن نمونه به صورت ناشناس ، امری نادر بود.

هیچ مقام محلی رویکرد رسمی در ارزیابی برنامه های نمونه گیری خود نداشته است. این به تعدادی از عوامل از جمله کمبود وقت برمی گردد. با این حال ، بیشتر متقاعد شدند که نمونه برداری از اهمیت برخوردار است زیرا شواهدی را برای حمایت از اجرای قانون و کمک به طرح مسائل به موقع فراهم می کند.

شرکت کنندگان همچنین اظهار داشتند که FSA می تواند نقش بیشتری در هماهنگی و بودجه نمونه گیری داشته باشد. آنها از آژانس خواستند تا مشخصات نمونه گیری را بالا ببرد و نیازهای مالی در سطح کشور را برای رعایت استانداردها و بهداشت مورد بازنگری قرار دهد تا از این حیث به یک شرایط بازی یکسان تبدیل شود.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma