[ad_1]

سه مصرف کننده شکایت داشتند که در بسته بندی محصولات سوسیس خام chorizo ​​، مواد بلوری سخت پیدا کرده اند. USDA به مصرف كنندگان هشدار می دهد كه محصولات را جستجو كنند ، اما هیچ توقیفی صادر نشده است

بازرسی ایمنی و غذایی USDA USDA در اطلاعیه برداشت گفت: “هیچ برداشتی درخواست نشده است زیرا محصولات دیگر توسط مصرف کنندگان در دسترس نیستند.”

“FSIS این هشدار بهداشت عمومی را با نهایت احتیاط صادر می کند تا اطمینان حاصل کند که مصرف کنندگان از عدم مصرف این محصولات آگاه هستند.

“FSIS نگران است كه ممكن است بعضی از محصولات در یخچال یا فریزرهای مصرف كننده یا هر دو باشد. به مصرف کنندگانی که این محصولات را خریداری کرده اند توصیه می شود آنها را مصرف نکنند. این محصولات باید دور ریخته یا به محل خرید بازگردانده شوند. “

سوسیس های خام تازه و منجمد chorizo ​​در 8 مارس توسط Century Oak Packing Co.، از Mt. فرشته ، یا محصول زیر مشمول هشدار بهداشت عمومی است:

  • 1 پوند بسته های حاوی مزارع Lonely Lane 1939 ، OREGON RAISED Chorizo ​​Sausge و شماره شناسایی محصول 21067-6.

محصولات دارای شماره ثابت ‘EST هستند. M40256 ”در داخل علامت تأیید USDA. این اقلام در بازار کشاورزان فروخته و به فروشگاههای اورگان تحویل داده شد.

هیچ گزارش تأیید شده ای در مورد عوارض جانبی ناشی از مصرف این محصولات وجود ندارد. هر کسی که نگران آسیب یا بیماری است باید با ارائه دهنده خدمات بهداشتی تماس بگیرد.

کاربران با س questionsال می توانند با بسته بندی بلوط قرن با شماره 503-845-4180 تماس بگیرند.

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر