[ad_1]

Ocean Beauty Seafood LLC از سیاتل ، واشنگتن ، پس از کشف خطایی که منجر به وجود محصول نامناسب در بسته بندی شد ، مارک یخ زده Publix “Wild Alaskan Salmon Fillet” را به یاد می آورد. این خطا منجر به اعلام سویا در محصول بسته بندی نشده نامناسب شد.

افرادی که آلرژی یا حساسیت شدید به سویا دارند در صورت مصرف این محصول در معرض خطر واکنش آلرژیک جدی یا تهدید کننده زندگی هستند.

عکس های ارائه شده توسط FDA

این شرکت در بیانیه ای که توسط سازمان غذا و دارو صادر شد ، گفت: “این مشکل هنگامی کشف شد که یک مصرف کننده گزارش داد ماهی قزل آلا ترایاکی در یک جعبه خرده فروشی با برچسب ماهی سالمون پوشیده شده از پارمزان پیدا شده است.”

“تحقیقات بیشتر توسط بسته بندی ذخیره سازی سرد UniSea ردموند ، واشنگتن ، نشان داد که مجری دستگاه بارگیری جعبه باید به طور ناخواسته به جای جعبه های صحیح ، جعبه ماهی قزل آلا بسته شده با پارمزان را گرفته باشد.”

این نگرانی وجود دارد که مصرف کنندگان ممکن است محصول را در فریزرهای خود پس بگیرند. محصول جعلی آسیب دیده از Teriyaki در یک بسته خلا transparent شفاف در جعبه فروش است. بسته های موجود در ماهی قزل آلا را می توان با کدهای برچسب شناسایی کرد:

  • 12 اونس
  • شماره UPC 41415 30245 7
  • “بهترین قبل / استفاده از تاریخ 021122”

Ocean Beauty گزارش می دهد که ماهی آزاد را مستقیماً در انبارهای توزیع Publix Super Markets Inc توزیع می کند. در فلوریدا و جورجیا بین 18 سپتامبر و 4 نوامبر 2020. Publix بیشتر این محصول را در فروشگاه های مختلف خود در جنوب شرقی توزیع کرد.

“ما تخمین می زنیم که فقط 300 مورد از 8،450 ماهی سالمون با طعم ترياكی بسته بندي شده به عنوان فيله سالمون آلاسكای وحشی با پارمسان” – بسته بندی شده است.

طبق اعلامیه ، در زمان انتشار اعلامیه فراخوان ، هیچ گزارش تأیید شده ای از واکنش های آلرژیک وجود ندارد.

این شرکت درخواست می کند تا کاربرانی که کالای آسیب دیده را پیدا می کنند ، همانطور که در این اعلامیه بارگیری شرح داده شده است ، محصول را دور بیندازند یا آن را برای بازپرداخت به محل خرید برگردانند. کاربران با س questionsال می توانند از طریق شماره 206-286-2566 با این شرکت یا از طریق ایمیل به آدرس info@oceanbeauty.com تماس بگیرند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر