مسئله بازرسی مجدد مجبور به برداشت 150 تن گوشت گاو از استرالیا است


به گفته سرویس بازرسی و ایمنی مواد غذایی USDA ، یک شرکت کالیفرنیایی تقریباً 300000 پوند گوشت گاو آماده را که بدون مزیت بررسی مجدد واردات وارد شده و در ایالات متحده توزیع شده است ، فراخوانی می کند.

شرکت Milky Way International Trading Corp. ، که به عنوان MW Polar در Norwalk ، کالیفرنیا تجارت می کند ، در تاریخ های مختلف گوشت گاو را از استرالیا وارد می کند. محصولات دارای تاریخ های “بهترین قبل” هستند. موارد محصول با مارک های مختلف برچسب گذاری شده است.

در اطلاعیه تشنج از FSIS آمده است: “این مشكل پس از دریافت مشاوره FSIS از یك نماینده صنعت مبنی بر اینكه محصول نیمه تمام گوشت گاوی مشتق شده از لبنیات برای واردات FSIS بازرسی نشده است ، کشف شد.”

برای دیدن برچسب محصولات فراخوانی شده ، روی این تصویر کلیک کنید.

مصرف کنندگان و شرکت ها می توانند از کدهای محصول برای تعیین اینکه آیا گوشت گاو را خارج کرده اند استفاده کنند. لطفاً برای دیدن جدول کدهای موجود اینجا را کلیک کنید. محصولاتی که باید پس گرفته شوند دارای شماره “39” استرالیا “بازرسی شده” هستند و به خرده فروشی های سراسر کشور ارسال می شوند.

هیچ گزارش تأیید شده ای از عوارض جانبی ناشی از مصرف این محصولات وجود ندارد. هر کسی که نگران پاسخ است باید با ارائه دهنده خدمات بهداشتی تماس بگیرد.

FSIS نگران است که ممکن است برخی از محصولات در کمد یا یخچال های مصرف کننده باشد.

“به مصرف كنندگانی كه این محصولات را خریده اند توصیه می شود آنها را مصرف نكنند. طبق FSIS ، این محصولات باید دور ریخته یا به محل خرید بازگردانده شوند.

در صورت وجود ، لیست (های) توزیع خرده فروشی در وب سایت FSIS به آدرس www.fsis.usda.gov/recalls منتشر می شود.

کاربران با سوالات فراخوان می توانند با Ramita Garviso ، متخصص ارتباط با مشتری MW Polar ، در info@mwpolar.com و 562-921-2800 ، Ext. 160

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma