هروقت کرم لایه بردار برای لک و جای جوش جدیدی تهیه میکنید حواستان باشد قبل از زدن آن به کل صورت آن را روی بخشی از صورت تست کرده تا میزان حساسیت پوستتان را بسنجید. کرمهای لایه بردار AHA حاوی مندلیک اسید برای آن دسته افرادی که پوست بسیار حساسی دارند و مستعد التهاب و خارش هستند، میتواند ضمن لایهبرداری تدریجی و آهسته پوست، خیالشان را از بابت تاثیرات سوء این نوع اسیدها راحت کرم لایه بردار aichun beauty طرز استفاده میکند.

اگر می خواهید بدون مجوز پزشک این نوع کرم ها را خریداری کنید، تنها می توانید غلظت های 10 درصد را داشته باشید. عواملی مانند نوع پوست که چرب، خشک، مختلط و یا … افرادی که قادر به این کار نیستند، بهتر است فقط در فصول پاییز و زمستان از کرمهای لایهبردار استفاده کنند و درعینحال مصرف ضد آفتاب را در طول روز به خاطر داشته باشند؛ چراکه در غیر این صورت دچار مشکلات عدیدهای مانند قرمزی و حساس شدن پوست، لکهای پوستی و حتی احتمال رخداد سرطانهای پوستی میشوند. با لایهبرداری، از پیری زودرس پوست جلوگیری میشود، رنگ پوست روشن و شفاف میشود، چین و چروک پوست تاحدی از بین میرود و زبری و خشکی پوست درمان شده و پوستی لطیف و نرم خواهید داشت.

این کرم پوست را نرم و لطیف کرده ودرخششی زیبا به پوست میدهد. اسکراب صورت فاربن حاوی حاوی دانه های اسکراب زردآلو جهت لایه برداری ملایم پوست می باشد جهت پاکسازی عمیق پوست، برطرف کردن جوشهای سر سیاه استفاده می شود و خشکی پوست را از بین برده و باعث نرمی و لطافت به پوست می شود . این اسکراب ۲۰۰ میلیلیتری مخصوص لایهبرداری از پوست صورت است و برای افراد با تمامی تایپهای پوستی قابلیت استفاده دارد. داشتن پوستی روشن، درخشان و شاداب میتواند در زیبایی هر فرد تأثیر زیادی بگذارد.

نئودرم از برندهای مطرح ایرانی است که همواره در رقابت با برندهای خارجی بوده است. در این مطلب ۱۰ مدل از بهترین کرمهای لایهبردار ایرانی را برایتان قرار دادهایم و به بررسی هر کدام از آنها پرداختهایم. گفتنی است این محصول جزو بهترین کرم لایه بردار پوست صورت در ایران به شمار میرود. این تونر یک لایه بردار است که لایه برداری ملایمی را برای بهبود درخشندگی و شفافیت پوست ارائه می دهد. انواع دستگاههای لیزر روش دیگری برای لایهبرداری یا پیلینگ پوست است. عمل لایهبرداری به سه روش شیمیایی، مکانیکی و لیزر انجام میشود. در لایهبرداری مکانیکی به وسیله ابزاری سطح پوست را تراش داده و لایهبرداری را انجام میدهند.

ایندکسر