مربای کدو تنبل ، رایج در نوا اسکوشیا ، به دلیل بوتولیسم یادآوری می شود


مزرعه پدربزرگ من در نوا اسکوشیا یادآور مارک Pumpkin Pie Jam از بازار مزرعه پدربزرگ من است زیرا می تواند رشد کلستریدیوم بوتولینوم. مصرف کنندگان نباید محصول بارگیری شده که در زیر توضیح داده شده است را مصرف کنند.

محصول نامیده می شود

نام تجاری تولید – محصول اندازه UPC کدها
مزرعه پدربزرگم مربای پای کدو تنبل 250 میلی لیتر (فروخته شده در شیشه های میسون) هیچ یک 10 سپتامبر 2020

  • مزرعه پدربزرگ من - مربای کدو تنبل - 250 میلی لیتر (بالا)

هرکسی که از مصرف یک محصول خارج شده بیمار شود باید با پزشک خود تماس بگیرد.

حتماً محصول بارگیری شده را در خانه خود داشته باشید. محصولات یادآوری شده باید دور انداخته شده یا به فروشگاهی که خریداری شده است برگردانده شود.

غذای آلوده به کلستریدیوم بوتولینوم سم ممکن است به نظر نرسد و بو نباشد ، اما هنوز هم می تواند شما را بیمار کند.

علائم در بزرگسالان ممکن است شامل فلج صورت یا از بین رفتن حالت چهره ، مردمکهای غیر واکنشی یا بی حرکت ، مشکل در بلع ، افتادگی پلک ها ، تاری دید یا دوبینی دید ، اشکال در گفتار یا شامل گفتار تار و تغییر در صدا ، از جمله گرفتگی صدا باشد.

علائم بوتولیسم ناشی از غذا در کودکان ممکن است شامل مشکل در بلع ، اختلال در گفتار ، ضعف عمومی و فلج باشد. در همه موارد ، بوتولیسم تب ایجاد نمی کند. در موارد شدید ، افراد می توانند بمیرند.

این تشنج توسط نتایج آزمایش آژانس بازرسی مواد غذایی کانادا (CFIA) ایجاد شده است. CFIA در حال انجام تحقیقات ایمنی مواد غذایی است که می تواند منجر به پس گرفتن محصولات دیگر شود. در صورت پس گرفتن سایر محصولات پرخطر ، CFIA از طریق اخطارهای به روزرسانی شده در مورد تصرف مواد غذایی ، مردم را مطلع خواهد کرد.

CFIA تأیید می کند که صنعت در حال حذف محصول پس گرفته شده از بازار است.

هیچ گزارشی از بیماری های مرتبط با مصرف این محصول گزارش نشده است.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes