[ad_1]

حدود دوازده نفر پس از صرف غذا در یک رستوران مترو در آیداهو بیمار شدند. مقامات بهداشت عمومی می گویند که عامل بیماری زا یک ویروس ویروسی است.

سرویس بهداشتی منطقه جنوب غربی گزارش داده است که “نزدیک به 25” نفر از روز جمعه (19 مارس) بیماری های دستگاه گوارش را گزارش کرده اند. تحقیقات در مورد شیوع بیماری همچنان ادامه دارد.

گزارش های بازرسی از رستوران Canyon County به صورت آنلاین برای بازدید عموم در دسترس نیست.

“مترو شرکت کننده در حال سو with ظن به نورو ویروس با SWDH کار می کند و اقدامات جلوگیری از انتشار ویروس را انجام داده است. پس از بازرسی توسط SWDH ، مشخص شد که این مرکز با تمام دستورالعمل ها و توصیه ها مطابقت دارد. “

رستوران درگیر در خیابان 10th در Caldwell ، ID ، واقع در Canyon County است. مقامات بهداشتی می گویند تاکنون “ارتباط محکمی” بین رستوران و بیماران وجود دارد. بیماران گزارش می کنند که از 16 تا 19 مارس غذای خریداری شده در مترو را خورده اند.

از هر کسی که فکر می کند احتمالاً در معرض آن قرار گرفته اند خواسته می شود با شماره های 208-455-5442 با مقامات بهداشتی دولت تماس بگیرند.

علائم عفونت نورو ویروس شامل استفراغ و اسهال است که می تواند شدید باشد. علائم معمولاً ظرف دو روز از قرار گرفتن در معرض ویروس شروع می شوند. عفونت ها می توانند منجر به کم آبی بدن شوند. بیماران ، به ویژه افراد مسن و کودکان خردسال ، ممکن است نیاز به درمان با کمبود آب بدن داشته باشند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر