مجلس نمایندگان ایالات متحده به اتفاق آرا قانون را سریعتر تصویب کرد


مجلس نمایندگان ایالات متحده به اتفاق آرا FATTER ACT را تصویب كرد و كنجد را یك قدم دیگر به نهمین ماده حساسیت زای اصلی خود نزدیك كرد ، همانطور كه ​​در قانون فدرال تعریف شده است.

این قانون همچنین دولت فدرال را ملزم به تجزیه و تحلیل گزینه های تحقیقاتی برای کمک به توسعه درمان های موثرتر برای آلرژی های غذایی می کند.

این قانون ، که برای اولین بار توسط دوریس ماتسوی در آوریل 2019 در مجلس ارائه شد ، هدف از آن بهبود ایمنی افراد جامعه آلرژی غذایی با اعلام کنجد نهمین آلرژن بزرگ شناخته شده توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده است. برچسب زدن برای این یک مطالعه اجباری و گسترده برای یافتن روش های درمانی جدید است.

مطابق با FARE (تحقیق و آموزش آلرژی های غذایی)، پیشروترین سازمان غیردولتی جهانی در زمینه حمایت از آلرژی غذایی و بزرگترین محقق آلرژی غذایی با بودجه شخصی ، مدیر عامل شرکت لیزا گیبل ، بیش از 1.5 میلیون آمریکایی دارد که به دانه کنجد حساس هستند و طرفداران FARE برای تصویب قانون سریعتر همراه با نماینده دوریس ماتسوی (CA-06) ، نماینده آنا اشو (CA-18) و بیش از 90 قهرمان قانونگذاری دیگر برای نزدیک به دو سال.

“دیدن این که این لایحه امروز به جلو حرکت می کند ، نزدیک شدن به قانونی شدن آن یک دستاورد واقعی است و من به کاری که FARE و قهرمانان کنگره ما به نمایندگی از جامعه ما انجام داده اند بسیار افتخار می کنم این فراتر از مبتلایان به آلرژی کنجد است ، اما 32 میلیون آمریکایی با آلرژی غذایی زندگی می کنند و 85 میلیون نفر از خرید محصولات حاوی 9 ماده حساسیت زای برتر جلوگیری می کنند. “

حساسیت غذایی در ایالات متحده چقدر مشکل بزرگی دارد؟ FARE می گوید که هر سه دقیقه یک واکنش آلرژی غذایی کسی را به اورژانس می فرستد. این باعث می شود بیش از 200000 مراجعه اضطراری در سال. تخمین زده می شود که تا 15 میلیون آمریکایی آلرژی غذایی داشته باشند. تقریباً 6 میلیون یا 8 درصد از کودکان دارای آلرژی غذایی هستند و کودکان خردسال بیشترین آسیب را به آنها می زنند. و تعداد مبتلایان به آلرژی در کشور رو به افزایش است.

در ماه مارس ، FARE بیش از 150 طرفدار آلرژی غذایی در سراسر کشور را برای بیش از 100 جلسه موفق Capitol Hill گرد هم آورد و خواستار حمایت از این قانون اساسی شد. طی سال گذشته ، وکلای FARE بیش از 8000 ایمیل ارسال کرده و صدها جلسه محلی و مجازی با اعضای کنگره و کارمندان برگزار کرده اند.

نماینده ماتسوی از کارمندان FARE برای کار سازمان در حمایت از این قانون تشکر کرد.

“من می خواهم از FARE ، لیزا گیبل و هزاران طرفدار آلرژی غذایی تشکر کنم که با ارسال ایمیل ، تماس و بازدید از اعضای کنگره و کارمندان برای ایجاد پشتیبانی و ساخت کنجد نهمین ماده آلرژی زا که دارای برچسب قانونی است”. ماتسوی گفت.

پس از تصویب در مجلس نمایندگان ، این لایحه برای بررسی به سنای آمریکا ارجاع می شود. نسخه لایحه سنا در تاریخ 12 مارس ارائه شد. او در حال حاضر پنج حامی مالی دارد. FARE به دنبال معرفی هر دو صورتحساب در 100 روز اول 117 استشما جلسه کنگره که در سال 2021 تشکیل می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قانون سریعتر ، کلیک کنید اینجا.

درباره FARE
FARE (تحقیق و آموزش آلرژی غذایی) با هدف بهبود کیفیت زندگی و سلامتی افراد مبتلا به آلرژی غذایی و امید دادن آنها به وعده های درمانی جدید انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد FARE ، از آنها بازدید کنید کانال YouTube YouTube Teal، یا www.foodallergy.org.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، کلیک اینجا)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes