لیپوماتیک بهترین روش پیکرتراشی شکم و پهلو،بازو،ران، غیغب وسینه رویان سلامت

توجه داشته باشید که از در میان بردن چربی های همین حیطه زیاد سرعت بالا و سهل وآسان انجام می شود و شما در کمترین دوران ممکن از شر چربی های اضافی این حیطه خلاص شوید. باید دقت کنید که انتخاب جراح مناسب به جهت این جراحی از حیاتی ویژه ای برخوردار هست تا در حین و بعد از جراحی لیپوماتیک دچار نقص‌ نشوید. لیپوماتیک پشت کمر سبب می شود تا حجم قابل توجهی از همین حوزه‌ کاسته شود. این عمل که دارای بی حسی موضعی انجام می شود نیازی به بیهوشی نداشته و بیمار آنگاه از فعالیت می تواند به خانه بازگردد. اعتنا داشته باشید که لاغری اساسی لیپوماتیک خطری برای شخص نداشته و سبب ساز می شود که سوای هیچگونه مشکلات احتمالی میزان قابل توجهی از چربی از تن بیرون شود.
دسته‌بندی نشده
عمل پیکرتراشی باسن دارای طریق های نوین امروزه کلیدی دستکم دلایل و خطرات همراه است. این حوزه‌ به طور معمول دچار تجمع چربی موضعی و نامناسب شده که با فعالیت پیکرتراشی باسن قابل برطرف کردن است. دقت جراح در حین عمل و رعایت ظریف دستورها در دوره نقاهت سبب می شود تا خطرات شایع فعالیت پیکرتراشی باسن به مجله به دست آوردن و عمل دست کم برسد. از اولی آرم های بهبودی آن گاه از فعالیت جراحی، ورم و بادکردن ناحیه است. به دنبال ایجاد تغییرات در منطقه و زخم بافتی، سلول های متعددی به محل اعزام شده تا روند بهبودی سرعت بگیرد. تعداد مضاعف سلول های تجمع یافته و مایعات منجر تورم ناحیه بعد از پیکرتراشی می شود.

رژیم غذایی پریتیکین؛ رژیم پریتیکین چیست؟

هنگامی که لیپوساکشن در نواحی بسیار ریز انجام می‌شود، ممکن هست از بی‌حسی موضعی استعمال شود. واجب هست که در گزینه همین جراحی و به طور کلی، در آیتم تمام جراحی‌های زیبایی انتظارات واقع بینانه داشته باشید. یک عدد از گزینش و به جهت یک جلسه مشاوره اهمیت وی هماهنگی های لازم را انجام دهید. بعد لیستی از پزشکان و متخصصان لیپوماتیک آن منطقه تنظیم کنید. اولی جلسه یک روز پس از جراحی برگزار میگردد (چسب زخمها تعویض می‌شوند).

  • این در حالی می باشد که ممانعت پزشک معالج به نفع خویش مریض می‌باشد و چنانچه پیکر تراشی مردان مطلوب وضعیت شما نباشد احتمال دارد دلایل جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد.
  • سلامت عمومی تن و عدم ابتلا شخص به بیماری از دیگر فاکتورهای مهم برای انجام همین فعالیت جراحی هستند.
  • در صورتی که چربی در داخل احشاء شکم تجمع داشته باشد قابلیت انجاملیپوساکشن نیست و فقط رویه حل شما ورزش، رژیم و یا عمل های لاغری نظیر اسلیو معده و بای پس معده است.

برای نواحی بالای ناف چه روی شکم و چه پهلو‌ها ماساژ به سمت ذیل بغل انجام می‌شود. اگر مخزن درن‌ها در موقعیت خلأ قرار نگرفت چه بایستی کرد؟ در شرایطی ممکن می باشد مخزن قابلیت خلأ شدن را از دست بدهد. در این موقعیت یا این که بایستی درن را بیرون کرد یا اینکه به درن گشوده تبدیل کرد.

مراقبت آنگاه از لیپوماتیک

کسانی که این عمل را انجام می دهند داعیه دارند اهمیت همین عمل، کاهش سایز به جهت مدتی طولانی ادامه دارااست و سلولیت را نیز از دربین می برد. پس سفارش ما به شما قبل از اقدام دانایی و تحقیق در همین باره و مراجعه به یک کارشناس و مشورت حیاتی اوست. پیشنهاد می شود غذاهایی که احتمال پیدایش یبوست را به یار دارااست میل نکنید. از به کار گیری دخانیات تا بهبودی کامل و تا زمانی که جراح معالج برای شما مشخص نموده هست ، اجتناب کنید. همچنین مصرف نوشیدنی های الکل دار را نیز در همین مدت زمان ترک نمایید.

لیپوماتیک درمانی نوین

متخصص لیپولیز می بایست علم، مهارت و تجربه لازم به جهت این این کار را دارا باشد تا نتیجه ای رضایت بخش را به ارمغان آورد. تدبیر تمام متخصص لیپولیز در رابطه اهمیت همین طریق و سایر نحوه های پیکرتراشی یاری می کند تا مشاوره بهتری را پیش از کار در اختیار بیمار قرار دهد و بیمار مهم تدبیر اقدام به انجام این کار نماید. کسانی که دارای ورزش و رژیم غذایی های مشقت بار و سنگین نیز نتوانسته اند به تناسب اندام و لاغری دست پیدا کنند. در ليپوماتيک توسط نحوه های فیزیکی به یار دستگاهی منحصر چربی های اضافی از تن خارج می شوند. این دستور موجب می شود تا اشخاص در مدت وقتی مضاعف محدود به عاقبت ایده آل خویش دست یابند. افرادی که علیرغم استعمال از کلیه طریق های لاغری، دارای چربی های موضعی در اندام خویش می باشند و چاقی به جهت آن ها به معضلی اجتناب ناپذیر مبدل گردیده میباشد کاندیدای مناسبی جهت انجام عمل لیپوماتیک می باشند.

لاغری اهمیت لیپوماتیک

افتادگی پوست قسمت فوقانی بازو از نحوه ایجاد برش در زیربغل و تا قسمت داخلی و پشت بازو امکان پذیر می باشد. گاهی ممکن هست در جراحی لیفت بازو نیاز به تولید برش های بیشتری باشد. شامل برداشت پوست افتاده و چربی های مازاد میباشد که با هدف بهبود فرم بافت های پشتیبان انجام می شود. ما‌درها زمانی می توانند مبادرت به انجام جراحی کنند، که بازه شیردهی به نقطه نهایی رسیده باشد. در چنین شرایطی، وضعیت جسمانی آنان آمادگی انجام فعالیت پیکر تراشی را خواهد داشت. همین مورد قضیه هیچ اختلالی در بارداری دوباره دوستان تولید نخواهد کرد.

آیا واجب می باشد که مصرف سیگار را برای لیپوماتیک قطع کنیم؟

فرد حدودا 45 دقیقه تا یک ساعت ورزش نماید و غذای اندک کالری مصرف کند . در غیر اینصورت نتایج آیتم نظر و راضی بودن بخش برای بیمار حاصل نمی شود . پیکر تراشی روشی است که به وسیله ی آن می توان چربی های موضعی و پوست بیش تر و ریلکس شده ی بدن را برداشت. در واقع به تمامی جراحی هایی که موجب فرم دهی و کاهش چربی های موضعی بدن می شوند، پیکر تراشی یا این که لیپوماتیک می گویند. این جراحی می تواند شامل لیپوساکشن، لیپوماتیک، بادی جت و ابدومینوپلاستی بشود که هر یک مزایا و دلایل خاصی دارند.

پیکرتراشی شکم مهم ابدومینوپلاستی

همچنین پیاده روی و ادامه این فرآیند به رخ منظم ( حداقل ۳ توشه در هفته حدود ۲۰ دقیقه ) میتواند به کاهش سایز و فرم گیری هرچه خوبتر تن امداد نماید . و تا کنون هیچ مطالعه علمی موءثر وکاربردی در همین ضمینه انجام نشده میباشد . بعضا جراحان نتیجه های آنرا در بهترین شرایط تصادفی میدانند که برای تمام افراد مهم نتیجه های یکسان ملازم نمیباشد . و حتی بعضا معتقدند چنانچه به نادرست انجام شود ، ممکن میباشد الو پزشک بهبودی را مختل نماید و به تعویق بیاندازد . سال ها پیش پزشکان دریافتند استعمال از ماساژ تخلیه لنفاوی موجب میگردد که تورم سریعتر کاهش یابد و احتمال ساخت بافت مدولار یا این که اسکار فراوان کاهش وجود خواهد داشت . وفقط زمانه هایی خوردن طعام خوردن و آشامیدن آب به رخ مایل (میتوان از بالش استفاده نمود ) و نه ۹۰ مرتبه نشت و روزگار رفتن به توالت از جای خویش بلند شود و رویه برود . مصرف همین داروها زیاد حساس با بوده و همینطور اشخاص باید از انجام کار های سنگین جلوگیری کنند. حفظ از حیطه استخراج چربی زیاد اساسی است، چون این حوزه‌ مستعد رشد باکتری میباشد و درصورتیکه مراقبت به درستی صورت نگیرد، راستا ساز عفونت های شکمی می شود. لوله ای ظریف و کوچک، البته به طور موقت ذیل پوست گذاشته می شود تا خون و مایعات اضافی تخلیه شوند. در همین روش، پس از چندین هفته از عمل، تن خود به خود چربی ها را دفع می کند. به‌این مضمون‌ که سلول های چربی نابود شده، بطور طبیعی، از شیوه سوخت و ساز بدن، دفع می شوند. دئوکسی کولیک اسید می تواند چربی های مازاد و سلول های آن ها را نابود کند. روش تزریق هم یک عدد دیگر از نحوه های غیرتهاجمی در پیکرتراشی است. هر جلسه درمان به طرز رادیو فرکانسی فی مابین یک تا دو ساعت به ارتفاع می انجامد. پس از رادیو فرکانسی طبق معمول بیمار، بلافاصله می تواند به عمل های روزمره خویش بپردازد. اعتنا کنید که سایز شکم بند برای شما مناسب بوده و موجب اذیت تان نشود، همین شکم بند را 2 تا 3 ماه به طور مداوم استفاده کرده و یک‌سری روز یکبار جهت آن را عوض کنید. استراحت مطلق و روش نرفتن آن‌گاه از ابدومینوپلاستی مشکلاتی همچون یبوست را به جهت شخص به یار خواهد داشت لذا از استراحت مطلق اجتناب کنید. از قرار دادن پوشک های غیراستریل بر روی محل برش ها و آسیب ها جداً اجتناب کنید. یکی دیگر از کارداران تاثیرگذار در برآورد قیمت، طرز انجام جراحی است.