قیمت تلویزیون در بانه هدفون زن صدا دارد
صوتی: راهنمای خرید تلویزیون درباره نوار صدا چه می گوید
حتی بهترین و گرانترین تلویزیون های HD نیز دارای پاشنه بزرگ آشیل هستند: قیمت تلویزیون در بانه صدای بد. این به دلیل طراحی مسطح تلویزیون های امروزی است ، فضای کافی برای بلندگوهای بزرگ که صدای کامل و غنی را فراهم می کنند وجود ندارد. بنابراین شما سه گزینه دارید: از هدفون استفاده کنید تلویزیون بانه (که باعث می شود شما غیر اجتماعی به نظر برسید) ، خرید یک سیستم صوتی فراگیر (که می تواند برای راه اندازی دردسر ساز شود) یا یک نوار صدا تهیه کنید.
نوارهای صدا محبوب هستند زیرا می توانند تجربه فیلم را برای 3000 کرون یا کمتر بهبود ببخشند و فقط در چند دقیقه نصب می شوند. بهترین آنها به اندازه کافی نازک است که می تواند در زیر پایه تلویزیون قرار گیرد بدون اینکه جلوی تصویر را بگیرد. اکثر آنها را می توان در زیر تلویزیون دیواری نیز نصب کرد. چندین شرکت لسیت قیمت جدید تلویزیون در بانه جعبه های صدا یا استندهایی را نیز می توانند در زیر مجموعه قرار دهند.

برخی از تلویزیون ها و میله های صدا از Dolby Atmos نیز پشتیبانی می کنند. این یک استاندارد صوتی جدیدتر Dolby است که شامل صدای سربار برای یک تجربه شنیدن کامل تر است. در حالی که می توانید جلوه Atmos را با بلندگوهای سقفی دریافت کنید ، در بسیاری از میله های صوتی پردازش صدای Atmos و بلندگوهای کشویی رو به بالا تعبیه شده است تا صدایی واقعی تر ایجاد شود. و به چندین قرارگیری بلندگو با صدای فراگیر 5.1 یا 7.1 نیاز ندارید.

و لازم نیست با کابل های اضافی استرس داشته باشید.بانه تقریباً همه تلویزیون های فعلی حداقل دارای یک پورت HDMI با عملکرد Audio Return Channel (ARC) هستند. با استفاده از این عملکرد استاندارد HDMI ، می توانید از HDMI به عنوان ورودی صدا و خروجی صدا استفاده کنید. به طوری که نه تنها می توانید از طریق دستگاه های رسانه خارجی خود ، بلکه به نوار صوتی خود نیز صدا را به تلویزیون ارسال کنید. اتصال ARC به این معنی است که بدون نیاز به گیرنده مخصوص ، صدای عالی برای همه دستگاه های خود دریافت می کنید.

نتیجه گیری راهنمای خرید تلویزیون: فیلم ها و ورزش از افزودن نوار صدا بهره مند می شوند.

هزینه زیاد
ضمانت های تمدید شده: در هزینه های خود صرفه جویی کنید

ضمانت تمدید شده یکی از بزرگترین منابع درآمد فروشگاه های بزرگ الکترونیک بانه است. چرا؟ زیرا به خصوص برای صفحه LCD به ندرت مورد نیاز هستند. بیشتر اجزای تلویزیون های HDTV از دوام قابل توجهی برخوردار هستند ، حتی LED هایی که برای روشن کردن تصویر استفاده می شوند نیز تقریباً بی خطر هستند.

اگر محصولی را خراب کنید که خراب شود ، احتمالاً بلافاصله در ماه اول مالکیت مشخص خواهد شد. این یک دوره زمانی است که معمولاً تحت پوشش ضمانت نامه و حق شکایت قرار می گیرد. علاوه بر این ، بیشتر تولیدکنندگان یک سال گارانتی ارائه می دهند. شرکت های کارت اعتباری می توانند بیمه اتومبیل اضافی را هنگام خرید ارائه دهند ، بنابراین آن را بررسی کنید.

نتیجه گیری راهنمای خرید تلویزیون: در هزینه های خود صرفه جویی بانه کنید و با شرکت کارت اعتباری خود تماس بگیرید تا ببینید آیا سیاست محافظت از قیمت را دارد یا خیر.
راهنمای خرید تلویزیون – قیمت مناسب را پرداخت کنید: چانه زنی ها در آنجا موجود است

در حالی که شما همیشه آخرین قیمت ها و بهترین ویژگی ها را با پرداخت کامل قیمت دریافت می کنید ، گران بودن تلویزیونها باعث توقف بسیاری از مشتریان می شود. واقعیت این است که تلویزیون ها نه تنها بهتر شده اند بلکه مقرون به صرفه تر نیز شده اند. در حالی که مدل های ممتاز می توانند به راحتی تا 20،000 کرون بالا بروند ، تلویزیون های خارق العاده زیادی نیز وجود دارد. با تمام رزولوشن های 4K ، پشتیبانی از HDR و ویژگی های  بانه هوشمند که بسیار کمتر از آن هستیم.

ایندکسر