یکی از جدیدترین شرکتهای خودروسازی که میتوان گفت بهتازگی تأسیسشده است گروه لیفان است که در سال 2005 میلادی اولین محصول خود را روانه بازار کرد. شرکت لیفان مانند سایر شرکتهای موفق دیگر از مجموعهای کوچک ولی با انگیزه و با اهدافی بزرگ کار خود را آغاز کرد. لیفان X60 یکی دیگر از خودروهای خانواده لیفان است که توسط شرکت خودرو سازی کرمان موتور پس از لیفان 520 و لیفان 620 وارد بازار شد. برای خرید لوازم یدکی لیفان x60 با ما در تماس باشید. خرید لوازمیدکی باکیفیت و همچنین خرید لوازمیدکی ارزان از دیگر مزیتهای استفاده از سایت یدکی اصل میباشد.

به همین علت باید از قطعات با کیفیت برای جلوبندی خودرو استفاده کنید. این خودرو همانند دیگر خودروهای لیفان، توسط کرمان موتور مونتاژ و به بازار ایران عرضه شده است. خودروی Lifan 820 و Lifan X50 را کرمان موتور مونتاژ کرد. در صورتی که از لوازم یدکی بدون کیفیت و نامرغوب صرفا جهت قیمت پایین آن استفاده کنید ممکن است به سایر قطعات و لوازم یدکی خودروی شما نیز آسیب بزند و در نهایت مجبور شوید که خرج بیشتری کنید.

خودروی لیفان ٨٢٠ خودرویی است که میتوان از آن به عنوان نمونه های پیشرفته مدلهای 520 و 620 یاد کرد. لیفان 520 دارای کیسه هوا رینگ اسپرت و آینههای برقی است و فرمانپذیری عالی از دیگر ویژگیهای این مدل از لیفان محسوب میشود. همگی لوازم یدکی لیفان 520 هستند. خدمات پس از فروش کرمان موتور برای خودروی لیفان x60 نسبت به سایر خودروهای وارداتی قابل قبول می نمایندگی فروش لوازم یدکی لیفان x60 باشد. علاوه بر قطعات جلوبندی لیفان X60 در صورتی که نیاز به لوازم بدنه این خودرو نیز داشتید می توانید از محصولات یدک مدرن با خیالی آسوده خرید کنید. بعد از رواج خودروهای این برند در کشور ما، خرید لوازم یدکی چانگان به دغدغه اصلی خریداران تبدیل شد.

به همین دلیل شما برای تامین قطعات و لوازم یدکی لیفان به مشکل نخواهید خورد و میتوانید با خیال راحت خودروهای این برند را خریداری کنید. این خودرو در بازار با استقبال آنچنانی رو به رو نشد بنابراین شرکت لیفان تصمیم به تولید نسخه جدید تر آن با نام خودرو لیفان i520 پرداخت.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت روز لوازم یدکی لیفان 620 لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر