همانطور که پیشتر نیز عنوان شده، انواع لوله کاروگیت به عنوان پرکاربردترین لوله های انتقال فاضلاب و آبهای سطحی در جهان و ایران شناخته میشوند. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را بیشتر از پیش با پرکاربردترین محصول پی وی سی یعنی لوله و اتصالات پلیکا و یکی از برترین برندهای تولید این محصول در داخل کشور یعنی نانو پلیمر یاس گلپایگان آشنا کنیم. پلیمرگلپایگان همزمان با اتحادیه اروپا سرب وفلزات سنگین را از تمامی محصولات خود حذف کرده است. شیلنگ لوله خرطومی روزها با کاربردهای که دارد توانستند کشور ایران را در ردیف توسعه یافته ترین کشورهای جهان قرار دارد و تا به امروز پیدا کرده است توزیع کنندگان با ارائه این محصول در مراکز شناخته شده و معتبر با قیمتی مناسب توانستند روزانه میزان مشتری و سفارشات آن را به طور چشمگیری افزایش دهند.

طراحی لوله پلیکا در زمان کاشت توت فرنگی در خانه ضروری است توت فرنگیهای خود را هر سه تا چهار هفته با کود مایع متعادل تغذیه کنید. این روزها تمام محصولاتی که در داخل کشور تهیه می شود در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است و هر کس می تواند با استفاده از مشخصات و ویژگی ایی که ما برای محصولات مختلف در این وب سایت به طور خلاصه به ثبت رسانده ایم در مورد کار برد تمام محصولات اطلاعاتی بی شماری را یافت کنند. لوله هایی که در بازار ها به فروش می رسند از جنس های مختلفی میباشند که هرکدام از آنها بر اساس جنس خود در زمینه ای کارفرموده می شوند. در زمینه های صنعتی خانگی تجاری در برق رسانی ساختمان ها تولیدکنندگان شیلنگ لوله خرطومی را به گونه ای طراحی و تولید کرده اند که در سطح بالایی از کیفیت و مرغوبیت قرار دارد و مردم میتوانند در زمینههای مختلف که به طور خلاصه به برخی از آنها در بالا اشاره شد استفاده نمایند.

لوله پلیکا نسوز
در سال های اخیر بازار لوله به دلیل اینکه در بیشتر صنایع استفاده می شود رونق زیادی پیدا کرده است که لوله پلیکا یکی از صدها نوع لوله موجود در بازار است که چند نمونه از مشهور ترین شرکت های سازنده آن را بخواهیم به شرح زیر نام می بریم. درجوامع کنونی سیستم های انتقال آب آشامیدنی، جمعآوری ودفع فاضلاب ها از اهمیت بالایی برخوردارندو معیوب بودن یا نشت لوله ها باعث آلودگی محیط زیست میشود .امروزه همگام با رشد استفاده از پلیمرها در صنایع مختلف جهت حل مشکل خوردگی و افزایش طول عمر سیستم، پلاستیک ها جایگزین مناسبی برای فلزات محسوب می شوند. از این فاکتورها میتوان از هزینه مواد اولیه و موادی که ترکیب میشوند، هزینه روشها و برندها و افزودنیهای مورد نیاز که میتوانند بر کیفیت لوله تاثیر مستقیم بگذارد نام برد. “محصولات : فاضلاب خانگی لوله واتصالات چسبی لوله واتصالات پوشفیت داخل ساختمان لوله واتصالات پوشفیت زیرخاک برای تخلیه آب فاضلاب از ساختمان های مسکونی و تجاری ، نیاز به لوله و اتصالات مطمئن و با کیفیت دارید.

پلیمر گلپایگان با بیش ازسه دهه فعالیت باهمکاری واحدهای طراحی وتولید خود سعی نموده هماهنگ با تحولات در ساخت و سازها، تولیدات خود را متناسب با نیاز طراحان شبکه های فاضلاب شهری و خانگی و در جهت تامین این نیازهاتوسعه دهد. این لوله ها از سایز 20 تا 630 میلیمتر و با تحمل فشار6، 10، 12، 16 و 20 بارتولیدمیشوند . این نوع لوله از گذشته های دور در صنایع مختلفی بکار برده می شد. لولههای PVC و UPVC در حال حاضر از پر مصرفترین نوع لوله در ساختمانها و پروژههای ساختمانی است , https://abrahpipe.ir/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d9%84%d9%88%d9%84%d9%87-%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%d8%a7/ – فقط روی صفحه زیر کلیک کنید – بیشترین کاربرد لولههای upvc در انتقال فاضلاب است. رول بولت یا انکر مکانیکی ابزاری فولادی است که به صورت مکانیکی با ایجاد نیروی اصطکاکی یا انبساطی درون مصالح پایه از قبیل بتن،سنگ،آجر اتصال پیدا میکند و باعث اتصال صفحه پلیت با سطح ماده پایه می گردد.

ایندکسر