[ad_1]

در این هفته ، موضوع دستورالعمل های رژیم غذایی برای آمریکایی ها برای دوره 2020-2025 با تجمع کمتری نسبت به حالت عادی مواجه شد. اما این دستورالعمل ها واکنش ها را از نور به وحشی جذب می کنند.

به روز رسانی 5 ساله ، تولید مشترک از وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) و وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) ، به دلیل همه گیری بدون همه تماس های شخصی معمول انجام شد.

تام استنزل ، رئیس و مدیر عامل اتحادیه اتحادیه گفت: “در هنگام رونمایی از دستورالعمل های رژیم غذایی ، داده های USDA و HHS این واقعیت ناراحت کننده را نشان داد که عادات غذایی آمریکایی ها ، با وجود چندین دهه چنین رهنمودهایی ، تغییر نکرده است.” از محصولات تازه “اما واقعیت امروز ، با بیماری همه گیر COVID-19 ، بیش از هر زمان دیگری اضطراری است.

“ما می دانیم که شرایط مرتبط با رژیم غذایی مانند چاقی و دیابت افراد را در معرض خطر بیشتری از رژیم های غذایی شدید قرار می دهد که منجر به بیماری های مزمن طولانی مدت می شود. اکنون به وضوح می بینیم که یک رژیم غذایی سالم ، دفاعی حیاتی در برابر بیماری های عفونی مانند ویروس کرونا است. “

استنزل که برای اولین بار در سال 1980 منتشر شد ، می گوید که دستورالعمل های به روز شده در رژیم غذایی “بیشتر آنچه را که در مورد تغذیه سالم می دانیم تکرار می کند”. وی می گوید اکنون زمان اراده سیاسی برای اجرای توصیه ها در برنامه های غذایی فدرال است.

جسی سیلورمن ، همیار سیاست در مرکز علوم در جهت منافع عمومی (CSPI) ، از اینکه USDA و HHS در کاهش عمده قندهای اضافه نشده موفق نشده اند ، همانطور که توسط کمیته مشاوره دستورالعمل های رژیم غذایی 2020 توصیه شده است ، ابراز ناامیدی کرد.

“اگرچه ناامیدکننده است که این نسخه از دستورالعمل های غذایی از برچسب زدن قندهای اضافه شده صرف نظر می کند ، اما در نهایت مردم در ایالات متحده به توصیه های بیشتری احتیاج دارند.” سیلورمن “CSPI از دولت ورودی می خواهد موانع تغذیه سالم را در مغازه ها ، رستوران ها و م institutionsسسات ما برطرف کرده و سیاست هایی را اجرا کند که در واقع به آمریکایی ها کمک می کند طبق دستورالعمل غذا بخورند.”

کمیته مشاوره توصیه می کند افراد بالای 2 سال کمتر از 6 درصد کل کالری خود را از قندهای اضافه شده مصرف کنند ، اما دستورالعمل های رژیم غذایی 25-20-2010 10 درصد از نسخه های قبلی را رعایت می کنند.

سیلورمن افزود: “شکی نیست که افراد از کاهش مصرف قندهای اضافه شده به کمتر از 10 درصد سود می برند ، اما با مصرف کمتر از 6 درصد آنها سود بیشتری می برند.”

انستیتوی تحقیقات سرطان آمریکا (AICR) از دستورالعمل های جدید برای تصویب “رژیم غذایی غنی از میوه ها ، سبزیجات و غلات سبوس دار و کم قند ، غذاهای شیرین و نوشیدنی” خوشش آمد ، اما AICR از درمان آن ناامید شد. الکل

رهبران AICR USDA را مقصر می دانند و HHS در مورد پرستش “فشار صنعتی” ، بدون کاهش محدودیت به دو نوشیدنی در روز برای مردان. کاهش محدودیت به یک نوشیدنی الکلی در روزهایی که الکل مصرف می شود توسط کمیته مشورتی پیشنهاد شد.

AICR در پاسخ گفت: “گزارش علمی کمیته مشورتی در مورد دستورالعمل های رژیم غذایی نشان داد که شواهد موجود توجیه می کند که دستورالعمل های الکل برای مردان را به بیش از یک نوشیدنی در روز برای رسیدن به حد مجاز برای زنان توجیه نمی کند.” “AICR توصیه می کند که برای پیشگیری از سرطان الکل مصرف نکنید.”

AICR همچنین از مصرف کمتر قندهای اضافه شده و انتخاب گوشت های فرآوری نشده طرفداری می کند ، زیرا رژیم های غذایی حاوی گوشت های قرمز و فرآوری شده با خطر سرطان روده بزرگ مواجه هستند.

در همین حال ، سازمان مستقر در بوستون ، معروف به دولت پاسخگویی ، همچنین نسبت به لغو توصیه های مربوط به قندهای اضافه شده و الکل برای بزرگسالان انتقاد دارد ، اما بزرگترین انتقاد خود را نسبت به این روند دارد. این مقاله می گوید دانشمندان مرتبط با گروه های صنعتی مانند علوم بین المللی زندگی این مسسه به عنوان کمیته مشورتی بر اساس دستورالعمل ها معرفی شد. او همچنین ادعا می کند tپیش نویس توصیه های کلاه “ظاهراً توسط بخشی از نظرات صنعت آگاه شده است” و دامنه لابی با علاقه خاص فقط در صورت ارائه گزارشات افشای اطلاعات مشخص می شود.

اشكا نایك ، مدیر پاسخگویی دولت گفت: “باتلاق سیاسی منافع ویژه نمی تواند ایالات متحده را به مكان غذایی بی ارزش و فاجعه ای برای بهداشت عمومی تبدیل كند.” “وقت آن رسیده است که روش کار DC برای یکپارچگی علمی را اصلاح اساسی کنیم ، تعارض منافع و درهای باز را از بین ببریم و سلامتی خود را در اولویت قرار دهیم.

این گروه ادعا می کند که 75 درصد کمیته مشورتی مربوط به صنعت است و در مورد 24 مورد از 80 موضوع نتوانسته است نتیجه گیری کند.

برای اولین بار ، دستورالعمل های رژیم غذایی 2020-25-20 شامل رژیم های غذایی توصیه شده برای نوزادان و کودکان خردسال است.

وزیر کشاورزی ایالات متحده سانی پوردو گفت: “در USDA و HHS ، ما در خدمت مردم آمریكا هستیم – تا با دسترسی به غذای سالم و ارائه توصیه های تغذیه ای به هر آمریكایی كمك كنیم تا به سلامت و سلامتی برسد.” “با انتشار دستورالعمل های رژیم غذایی ، ما گام بسیار مهمی در جهت ارائه رهنمودهای تغذیه ای برداشته ایم که می تواند به همه آمریکایی ها کمک کند تا زندگی سالم تری را در نظر بگیرند.”

دستورالعمل های رژیم غذایی برای آمریکایی ها منبع قابل اعتماد کشور برای راهنمایی های غذایی مبتنی بر شواهد است. این دستورالعمل ها برای استفاده توسط متخصصان بهداشت و سیاست گذاران برای دستیابی به عموم مردم و فراهم آوردن مبنای تغذیه ای برای برنامه های تغذیه ای فدرال در نظر گرفته شده است. دستورالعمل های رژیم غذایی نباید به عنوان رهنمودهای بالینی برای درمان بیماری در نظر گرفته شوند.

“علم به ما می گوید که تغذیه مناسب منجر به نتایج بهتر سلامتی می شود و در دستورالعمل های جدید رژیم غذایی از بهترین شواهد موجود استفاده می شود تا اطلاعات مورد نیاز آمریکایی ها را برای تصمیم گیری سالم برای خود و خانواده شان فراهم کند.” الکس هازارد ، وزیر HHS گفت. “USDA و HHS این نسخه از دستورالعمل های رژیم غذایی را گسترش داده اند تا رهنمودهای جدیدی را برای نوزادان ، کودکان خردسال و زنان باردار و شیرده ارائه دهند و به همه آمریکایی ها کمک کند سلامت خود را بدون توجه به سن و مرحله زندگی بهبود بخشند.”

مثل همیشه ، دستورالعمل های جدید بر اساس نسخه های قبلی است و توسط یک گزارش علمی تهیه شده توسط کمیته مشورتی در مورد دستورالعمل های رژیم غذایی ، همراه با نظرات مردم و ورودی آژانس های فدرال ارائه می شود. USDA و HHS از کمیته برای کار و فداکاری خود در طول 15 ماه گذشته ، با ارائه یک بررسی علمی جامع و پیشنهاد توصیه های جامع ، که گام بسیار مهمی در تهیه دستورالعمل های تغذیه ای است ، به کمیته ها تشکر کردند. USDA و HHS همچنین شفافیت را در اولویت این مسئله قرار دادند و از بسیاری از نظرات عمومی که در طی مراحل دریافت کردند قدردانی می کنند.

دستورالعمل های جدید به روزترین مدارک مربوط به رفتارهای غذایی را در اختیار عموم قرار می دهد که باعث ارتقا health سلامتی می شود و می تواند به پیشگیری از بیماری های مزمن کمک کند. به نظر می رسد که “غرق در شواهد علمی” ، توصیه های کلیدی مشابه پیشنهادهای گذشته است و به دو موضوع پرداخته است که در طول تدوین دستورالعمل ها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند – مشکلات مربوط به قندهای اضافه شده و نوشیدنی های الکلی.

دستورالعمل های رژیم غذایی برای آمریکایی ها ، 2020-2025 ، تأکید کمیته در مورد محدود کردن این اجزای رژیم غذایی را ادامه می دهد ، اما شامل تغییر در توصیه های کمی نیست ، زیرا USDA و HHS گزارش می دهند که مواد بررسی شده توسط کمیته برتری ندارند طبق شواهد قانونی در حمایت از تغییرات خاص وجود دارد.

نمودار MyPlate توسط دولت تدوین شد تا نگاهی گذرا به برنامه ریزی وعده های غذایی بیندازد.

همانند نسخه های قبلی ، مصرف محدود شکر و نوشیدنی های الکلی توصیه می شود. در واقع ، این احساس در کل سیاست نامه مشهود است و مکمل چهار دستورالعمل جامع است که آمریکایی ها را به “ایجاد هر لقمه معنی” ترغیب می کند:

  • پیروی از یک رژیم غذایی سالم در هر مرحله از زندگی.
  • گزینه های غذایی و نوشیدنی غنی از مواد مغذی را برای انعکاس ترجیحات شخصی ، سنت های فرهنگی و ملاحظات بودجه ، سفارشی و لذت ببرید.
  • بر تأمین نیازهای غذایی گروه غذایی و نوشیدنی های پنج گروه غذایی – سبزیجات ، میوه ها ، غلات ، محصولات لبنی و گزینه های سویا و پروتئین غنی شده – تمرکز کنید و در محدوده کالری باقی بمانید.
  • غذاها و نوشیدنی ها را با محتوای بیشتر قندهای اضافه شده ، چربی های اشباع شده و سدیم محدود کنید و نوشیدنی های الکلی را محدود کنید.

برای مصرف کنندگان ، MyPlate USDA این اصول رهنمودهای تغذیه ای را برای آمریکایی ها ترجمه و بسته بندی می کند به روشی که دولت ادعا می کند مناسب و مقرون به صرفه است. برای اشتراک گسترده این پیام ها ، USDA در حال راه اندازی کمپین “فقط با MyPlate” و یک وب سایت جدید MyPlate برای کمک به مردم ، خانواده ها و جوامع علاوه بر پیشگیری از بیماری های مزمن ، به انتخاب مواد غذایی سالم آسان ، ارزان و مقرون به صرفه کمک کند. . برای اطلاعات بیشتر ، به www.myplate.gov مراجعه کنید.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر