قلب های زرد ارگانیک از E. coli O157: H7 از Dole Vegetables Inc.


سبزیجات تازه Dole ، شرکت روز شنبه چندین مورد قلب آلی چاودار را به یاد آورد.

محصولات بارگیری شده Dole ™ Organic Romaine Hearts 3pk (UPC 0-71430-90061-1) ، بسته بندی ترکیبی انگلیسی / فرانسوی ، با تاریخ جمع آوری 10-23-20 و 10-26-20 ، و Wild Harvest Organic Romaine Hearts ( UPC 7-11535-50201-2) ، با تاریخ برداشت 10-23-20 و 10-26-20.

این ترک به دلیل خطر احتمالی سلامتی از طرف است اشرشیاکلی در هر دو محصول. سبزیجات تازه Dole از نزدیک همکاری با مقامات نظارتی را انجام می دهد. تاکنون گزارشی از بیماریهای مرتبط با تشنج گزارش نشده است.

E. coli بیماری زا ممکن است باعث اسهال ، گرفتگی شدید معده و استفراغ شود. بیشتر افراد طی یک هفته بهبود می یابند ، اما برخی از بیماری ها می توانند طولانی تر و شدیدتر باشند.

برچسب Harvest-On در گوشه سمت راست بالای هر کیسه و کد UPC در گوشه پایین سمت راست پشت هر کیف قرار دارد. بسته Dole شامل سه قلب چاودار ارگانیک است و محصول Wild Harvest در یک کیسه 12 اونزی بسته بندی شده است.

محصولات تحت تأثیر در AZ ، HI ، IA ، IL ، IN ، KS ، MD ، MI ، MN ، MO ، MS ، MT ، NC ، ND و VA توزیع شدند. این محصولات نزدیک به 4 هفته پیش جمع آوری و بسته بندی شد و دیگر نیازی به معامله نیست. به مصرف کنندگان توصیه می شود کالاهایی را که در خانه خود دارند بررسی کنند و هر محصولی را که با شرح تولید ، کد UPC و تاریخ برداشت ذکر شده در بالا مطابقت داشته باشد ، دور بریزند.

این اخطار برداشتن احتیاط به دلیل یک مورد جداگانه صادر شده است که در آن بسته ای از قلب های ارگانیک از قلب رومی Dole 3 – 3pk نتیجه مثبتی برای بیماریهای غیر O157 E.coli STEC در یک نمونه معمول جمع آوری شده در یک فروشگاه خرده فروشی توسط وزارت کشاورزی و توسعه روستایی میشیگان.

در اطلاعیه یادآوری Dole ذکر شده است که “در حال حاضر هیچ نشانه ای وجود ندارد که این نتیجه مثبت مربوط به هر بیماری یا شکایات مصرف کننده باشد و به سویه های مرتبط با شیوع فعلی که در حال حاضر تحت تحقیقات نظارتی است مربوط نمی شود.”

محصولات سالاد زرد در ظرفشویی ها یا صدف ها در بارگیری قرار ندارند. فقط قلبهای ارگانیک خاص از قلب روما با داشتن کد دقیق UPC و تاریخ جمع آوری شده در بالا در این تشنج گنجانده شده است.

مصرف کنندگانی که محصولات اضافی با این کد UPC و تاریخ جمع آوری دارند نباید آن را مصرف کنند ، بلکه آن را کنار بگذارند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes