قرارداد معامله مجازات آزمایشهای از دست رفته را دارد


گزارش اجرای سه ماهه USDA برای دوره منتهی به 30 سپتامبر اولین گزارش Memet ادعای مقصر بودن Beqiri. وی از آن زمان در 24 نوامبر محکوم شد ، و یک سال قبل توافق نامه درخواست منعقد کرد.

یک تامین کننده گوشت در Stafford Springs ، تنسی ، پس از اعتراف به جرم در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در کنتیکت ، به دلیل آماده سازی نتایج آزمایش E. coli ، به مشروط و جریمه نقدی محکوم شد.

بکیری ، معروف به مت بکیری ، 32 ساله از تولند ، برای تهیه نتایج آزمون E. coli در تجارت گوشت خود ، به یک دوره آزمایشی دو ساله محکوم شد. همچنین به وی دستور پرداخت 15 هزار دلار جریمه نقدی داده شد.

بیچیری به اتهام یکی از اتهامات ساخت و استفاده از سند دروغ و کمک به خود ، کیفرخواست ای که حداکثر مجازات حبس را برای پنج سال در نظر گرفته است ، اعتراف کرد.

در اسناد دادگاه آمده است:

“از تاریخ 3 نوامبر 2016 ، یا در حدود 9 سپتامبر 2017 ، در شهرستان کانتیکت ، متهم MEMET BEQIRI آگاهانه و عمداً از نوشتارها و اسناد جعلی استفاده کرده و عمداً باعث ایجاد و استفاده از نوشته ها و اسناد جعلی شده است ، با دانستن اینکه آنها حاوی بیانیه ها و سوابق مادی نادرست ، ساختگی و فریبنده ای درباره موضوعی تحت صلاحیت دولت ایالات متحده هستند ؛ یعنی ، 36 گزارش آزمایش آزمایشگاهی مربوط به 52 لاشه و لاشه گوشت گاو ، هر یک دارای یک فرم آزمایشگاه آزمایش مورد تایید و امضا شده توسط مدیر آزمایشگاه و هر گزارش برای تأیید توسط USDA و FSIS-OFO ارائه شده است با ادعای اینکه لاشه تامپون تقلبی بوده و نمونه های گوشت گاو از New England Meat Packing ، LLC به آزمایشگاه آزمایش E.Coli شناسایی شده تحویل داده شده و در صورت منفی بودن آزمایش ، در حالی که آزمایشگاه شناسایی نشده است سواب های لاشه و نمونه های گوشت گاو برای آزمایش E.Coli تحویل داده شدند یا توسط آزمایشگاه شناسایی شده از نظر E.Coli مورد آزمایش قرار گرفتند. “

در یک توافق نامه ادعای سال 2019 آمده است که “متهم موافقت می کند از حق خود برای متهم شدن چشم پوشی کند و در اطلاعات شمارش معکوس که وی را به ایجاد و استفاده از یک سند جعلی متهم می کند ، مقصر شناخته شود. ، با نقض 18 USC 1001 $ (aX3) و پشتیبانی ، با نقض 18 USC g 2. “

بکیری به یک محقق با سرویس ایمنی و بازرسی غذایی USDA اعتراف کرد که این اسناد جعلی بوده و تجارت وی نمونه هایی را به آزمایشگاه معتبر جمع آوری یا ارسال نکرده است زیرا این امر تأثیر بالقوه ای بر ایمنی مواد غذایی با برنامه نمونه گیری آن ارتباط ندارد. و می خواهد ظاهر را ایجاد کند ، تمام الزامات آزمایش USDA HACCP را برآورده می کند.

به گفته مقامات ، موارد شناخته شده بیماری توسط کسی که گوشت را در هر یک از کشورهایی که گوشت توزیع شده مصرف کرده است ، گزارش نشده است.

وكیل آمریكایی دورهام گفت: “پس از آنكه رفتار متقلبانه این متهم آشكار شد ، وی به یك بازپرس اذعان كرد كه الزامات USDA را برای آزمایش گوشت نادیده گرفته است ، زیرا این روند را موجب ناراحتی و آزار می داند.” “چنین رفتارهای بی پروا تهدیدی جدی برای امنیت عمومی است و پیگرد قانونی خواهد داشت.”

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes