[ad_1]

اگر شما یک کشاورز هستید که چیزی را که مشتری می خواهد داشته باشید ، منطقی است که همه کارها را انجام دهید تا به آنها برسد. البته مگر اینکه فروش آن در کشور شما غیرقانونی باشد – مثلاً چیزی مانند نفت خام.

این معضلی است که بیلی جانسون ، یک دامدار در اورگان شرقی با آن روبرو شده است. وی می گوید مشاغلی وجود دارند که می خواهند از روغن خام غیر پاستوریزه در مزرعه وی خریداری کنند ، اما از آنجا که اورگان اجازه فروش خام خام را نمی دهد ، او باید در جستجوی راه حل به سیاست متوسل شود.

او برای دومین سال متوالی به امید حل و فصل مسئله به كاپیتول ایالت می رود. امسال او خواستار لایحه ای درباره مجلس 2612 است که اجازه فروش کره تهیه شده از شیر غیر پاستوریزه را می دهد. این لایحه همچنین وزارت امور خارجه كشور را به ایجاد كلاسها و استانداردهایی برای چنین روندی هدایت می كند.

طرفداران این لایحه می گویند این فرصت های جدیدی را به دامداران و مصرف کنندگان لبنیات بدون آسیب رساندن به ایمنی غذا می دهد.

مجازات تخلف در این احکام تا یک سال زندان ، جریمه نقدی حداکثر 6250 دلار و جریمه مدنی حداکثر 10 هزار دلار است.

اما این جانسون را نمی ترساند ، فقط به این دلیل که او معتقد است نفت خام بی خطر است. در واقع ، آنقدر ایمن است که او آن را “غذای مغز” می نامد.

بیلی جانسون این عکس را از شیر خام و کره خام تهیه کرده است.

وی گفت: “من می خواهم هر کسی که بخواهد قادر به دریافت آن باشد.” “من می خواهم بتوانم آن را در هر نقطه از ایالت كه بازار برای آن وجود دارد بفروشم.”

وی در جلسه استماع اخیر در برابر کمیته کشاورزی و منابع طبیعی مجلس اورگان به نمایندگان مجلس گفت: “ما تقاضای زیادی برای نفت خام داریم.”

در سطح ملی ، سازمان غذا و دارو حمل و نقل یا فروش کره خام و سایر محصولات لبنی غیر پاستوریزه و خام – به استثنای پنیر کهنه – را از طریق خطوط دولتی ممنوع کرده است.

لپسلی مک آفی از Raw Farm (در اصل شرکت لبنیات ارگانیک) در کالیفرنیا در مورد لایحه اورگان اظهار داشت که نفت خام در 500 فروشگاه در ایالت وی فروخته شده است.

وی گفت: “این پرفروش ترین محصول است.” وی که آن را به عنوان یک ماده غذایی کم خطر توصیف می کند ، گفت: به طور قابل توجهی ایمن تر از شیر خام است. نه تنها این ، وی گفت که طی 10 سال گذشته هیچ بیماری مرتبطی در پایگاه داده CDC وجود نداشته است.

وی گفت: همه باید بتوانند از مزایای روغن خام برای سلامتی بهره مند شوند.

مارک مک آفی ، صاحب مزرعه راو ، گفت که کارخانه های لبنی وی نمی توانند کره غیر پاستوریزه کافی تولید کنند تا تقاضا “در حال حاضر” را تأمین کنند. در 20 سال گذشته بیش از 2 میلیون پوند نفت خام فروخته است بدون اینکه اتفاق خاصی رخ دهد. و با این حال ، اگرچه او می تواند نفت خام خود را به طور قانونی در کالیفرنیا بفروشد ، اما نمی تواند آن را به خارج از ایالت تحویل دهد.

اگرچه خرده فروشی نفت خام در اورگان ممنوع است ، اما در 11 ایالت قانونی است. و فروش مستقیم آن به مشتریان در سه کشور قانونی است. با این حال ، سازمان غذا و دارو فروش از طریق خطوط دولتی را ممنوع می کند.

جانسون در جلسه استماع اخیر در کمیته کشاورزی و منابع طبیعی مجلس گفت: “تجارت ما این محصول را می خواهد.”

بحث ایمنی مواد غذایی
در حالی که مصرف کنندگان و طرفداران کره خام با اشتیاق انگشتان خود را رد می کنند ، تامی کر ، مدیر اجرایی انجمن لبنیات اورگان ، از نمایندگان خواست تا به دقت کنترل و تنظیم محصولاتی مانند کره خام را بررسی کنند.

وی با اشاره به محصولات لبنی به طور کلی گفت: “اگر مردم از این بیماری بیمار شوند ، این چشم صنعت را سیاه می کند.” “و مهم نیست اگر ، اما چه زمانی”.

وی گفت: “ما تمایل برخی از تولیدکنندگان کوچک و بازارهای آنها برای دسترسی به محصولات خام ، از جمله کره را درک می کنیم.” “ما همچنین ارزش پاستوریزاسیون و کنترل میکروارگانیسم ها را در محصولات خرده فروشی درک می کنیم.”

این میکروارگانیسم ها شامل E. coli ، Listeria و Salmonella هستند ، ارگانیسم های غذایی که می توانند مردم را بیمار کنند ، بیمار کنند یا حتی آنها را از بین ببرند.

اما از نظر جانسون ، تهیه شیر خام و فرآورده های لبنی خام به مردم همه چیز در مورد بقای مزرعه خانوادگی است. به عنوان بخشی از این ، ایمنی مواد غذایی مهمترین است.

وی گفت: “این راهی برای توسعه روشی است كه می توانیم آنچه را كه در مزرعه تولید می كنیم مستقیماً به دست مصرف كنندگان برسانیم.”

مزرعه را نجات دهید
مزرعه جانسون ، مزرعه لبنی Windy Acres Dairy Farm (https://www.windyacresdairy.com) در اورگان شرقی ، 70 گاو دارد ، اگرچه همه آنها شیردار نیستند. مزرعه یک سهم گله است ، به این معنی که اعضا صاحب بخشی از آن هستند. جانسون می گوید ، علاوه بر کره خام ، شیر خام ، کفیر ، ماست ، خامه و پنیر کهنه تولید می کند – “هر چیزی که فکرش را بکنید با شیر خام درست می شود”.

طبق قرارداد تقسیم گله ، اعضا هیچ یک از محصولات لبنی را خریداری نمی کنند زیرا آنها صاحبان جزئی آن هستند. این راهی است که لبنیات می توانند شیر خام و سایر محصولات لبنی خام را بدون رعایت مقررات وزارت امور خارجه کشاورزی ارائه دهند. برخی افراد آن را روزنه ای می نامند که به آنها امکان می دهد از تولید محصولات لبنی خام ، که توسط قانون ایالت ممنوع است ، خارج شوند. همچنین آنها را از بازرسی معاف می کند.

اما برای جانسون و سایر تولیدکنندگان لبنیات ، گله راهی برای ادامه کار است. و در اینجا نفت خام وارد تصویر می شود. با توجه به تقاضای زیاد برای این موضوع ، توانایی فروش به رستوران ها ، کافه ها ، فروشگاه های مواد غذایی و سایر خرده فروشی ها کمک می کند پول بیشتری به خط لبنیات بکشید.

و مردم حاضرند هزینه های زیادی برای آن بپردازند: 16 دلار برای نان. (نان معادل یک پوند است.)

جانسون در مورد قیمت نفت خام گفت: “این همه در چشم بیننده است.” “اگر برای سلامتی خود ارزش قائل باشید ، برای غذای خود نیز ارزش قائل خواهید بود.”

وی افزود که این “غذای واقعی” است و طعم آن بهتر از کره معمولی است که در فروشگاه خریداری می کنید.

طرفداران می گویند که تصویب HB 2612 امرار معاش بهتری به دامداران خواهد داد و می تواند به مهار روند کاهش دامداری های اورگان کمک کند. طبق داده های USDA ، در سال 1992 ، اورگان 1900 مزرعه لبنی داشت. آخرین داده های انجمن لبنیات اورگان نشان می دهد که 194 مزرعه لبنی در این ایالت باقی مانده است.

جانسون گفت: فرصت خرید روغن خام در فروشگاه ها به مشتریان کمک می کند تا برای خرید آن به شمال کالیفرنیا سفر نکنند. و این ، به نوبه خود ، به حفظ بیشتر دلارهای غذایی کشور در این ایالت کمک می کند.

اگر قرار بود این لایحه تصویب شود ، از 91 روز پس از موکول شدن جلسه ژوئن ، لازم الاجرا می شود.

برای پیگیری روند پیشرفت این حساب ، اینجا را کلیک کنید.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر