قانون ایمنی تولید FSMA اکنون به زبان های چینی و پرتغالی موجود است


قانون نوسازی ایمنی مواد غذایی (FSMA) قانون ایمنی محصول (PSR) اکنون به زبان های چینی و پرتغالی موجود است ، زیرا قبلاً فقط به زبان های اسپانیایی و انگلیسی در دسترس بوده است.

قانون ایمنی تولید حداقل استانداردهای علمی سالم را برای کشت ، جمع آوری ، بسته بندی و ذخیره سازی میوه ها و سبزیجات کشت شده برای مصرف انسان ایجاد می کند. ماموریت کنگره بخشی از تلاشهای مداوم FDA برای اجرای وزارت کشاورزی فدرال (FDA) است. قانون نهایی از 26 ژانویه 2016 به اجرا درآمد.

به گفته مقامات FDA ، افزودن ترجمه های PSR به زبان چینی و پرتغالی به شما کمک می کند تا این مقررات مهم ایمنی محصول در دسترس مخاطبان وسیع قرار گیرد. ترجمه های PSR را می توان در وب سایت FSMA یافت.

مواد اضافی
در همین راستا ، اتحادیه ایمنی تولید ، با حمایت مالی شریک FDA در آموزش ایمنی محصول ، برنامه ای را برای کشاورزان به زبان چینی منتشر کرده و به زودی برنامه درسی را به زبان پرتغالی نهایی می کند.

اتحاد ایمنی تولید (PSA) همکاری بین دانشگاه کرنل ، FDA و USDA برای آماده سازی تولیدکنندگان محصولات تازه برای برآورده کردن الزامات نظارتی موجود در قانون ایمنی تولید است.

بر اساس اعلامیه اخیر ، اتحادیه تنوع تولیدکنندگان میوه و سبزیجات را در سراسر کشور ، از جمله طیف گسترده ای از کالاهای پرورش یافته ، اندازه های مزرعه ، آب و هوای منطقه ای و مکان های بازار به رسمیت می شناسد. برنامه درسی PSA به عنوان یک دوره استاندارد طراحی شده است و هدف آن فراهم آوردن پایه ای سازگار برای ایمنی محصول و اطلاعات در مورد قوانین ایمنی محصول FSMA است.

فرم جدید چینی را می توان در اینجا یافت. این امکان دسترسی رایگان به پرونده های چینی نسخه 1.2 از کتابچه راهنمای آموزش تولید کننده ایمنی تولید را فراهم می کند و برای چاپ در دسترس است.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، کلیک اینجا)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma