[ad_1]

.قاضی فدرال Joan N. Eriksen در اکتبر گذشته یک جلسه 64 دقیقه ای ویدئویی برگزار کرد و سپس برای مشاوره در مورد خط سرعت پرونده را پیش برد. پنج ماه بعد ، آن تصمیم 68 صفحه ای برای از سرگیری محدودیت سرعت در خطوط بازرسی کشتار خوک را منتشر کرد.

اریکسن دستور خود را در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در مینستوآ با محدودیت سرعت ترک کرد تا 90 روز دیگر به USDA فرصت دهد که دولت جدید ممکن است بخواهد سیاست خود را برای سال 2019 تغییر دهد.

جزئیات خاص دستور برای شاکیان اتحادیه ، به رهبری کارگران اتحادیه غذا و تجارت و متهم USDA ، عناصر زیر را شامل می شود:

  • درخواست شاکیان برای تصمیم مختصر [ECF No. 67] تحت ماده 1 شکایت بصورت خصوصی ارائه می شود: آ. قانون نهایی متهم ، مدرنیزاسیون بازرسی از کشتارگاه خوک ، فقط تا آنجا که از بین می رود محدودیت سرعت خط تحت سیستم جدید بازرسی خوک ، منصرف می شود.
  • درخواست متهم برای قضاوت مختصر [ECF No. 87] رد شده است.
  • درخواست متهم برای درخواست بدون جای خالی [ECF No. 40] رد شده است.
  • این پرونده برای بررسی بیشتر به بازرسی ایمنی غذا و غذا در وزارت کشاورزی ایالات متحده بازسازی شده است.
  • این دستور و ورود یک تصمیم در این مورد 90 روز بمانید.

طبق این یافته ها ، USDA سیستم جدید بازرسی خوک (NSIS) را حفظ می کند ، اما محدودیت های سرعت خط در حال بازگشت هستند. این یک پیروزی بزرگ برای UFCW و اتحادیه های محلی آن در گروه اختلافات مدنی است. این اتحادیه ها 33000 کارمند در صنعت فرآوری خوک را نشان می دهند.

قاضی دریافت که امتناع USDA از در نظر گرفتن تأثیر لغو سرعتهای خطی بر سلامتی و ایمنی کارکنان طبق قانون رویه اداری فدرال “خودسرانه و دمدمی مزاج” است. اریکسون همچنین معتقد نیست که تأخیر در خطوط به هزینه های اضافی تولید خوک نیاز دارد.

اریکسن نوشت: “براساس تجزیه و تحلیل محدودیت ها در قانون نهایی ، به نظر می رسد که بیشتر هزینه های صنعتی انجام شده توسط جای خالی برای حذف حد مجاز سرعت خط تحت NSIS مصادره نخواهد شد.”

“علاوه بر این ، همانطور که دوستان اشاره کرده اند ، تولید به دلیل همه گیری COVID-19 کاهش یافته است. این نشان می دهد که امکانات NSIS علی رغم انتظارات برای افزایش سرعت خط ها ، در حال حاضر با سرعت های پایین سازگار شده اند. این وقفه ها در حال حاضر منافع اقتصادی ناشی از افزایش سرعت خط را کاهش داده و در صورت محدود بودن یا نبودن محدودیت سرعت خط ، رخ می دهد. “

USDA می تواند با کاهش خطوط بازار برای خوکها همراه شود ، زیرا سرعت خطوط پرندگان را معکوس کرده است. وی قانونی را لغو کرد که طبق آن سرعت پرندگان باید بدون پرهیز به 175 پرنده در دقیقه افزایش یابد که 25 درصد بیشتر از 140 ضربان فعلی در دقیقه است.

تغییر مرغداری با مدیر اداری وارداتی بایدن اتفاق افتاد ، وی کلیه قوانینی را که دولت ترامپ درحال خروج به اداره اطلاعات و مقررات ارائه کرده بود پس گرفت.

حذف یا افزایش سرعت خط نوسازی طیور و خوک بود که از زمان خدمت تام ویلساک وزیر کشاورزی در دولت اوباما-بایدن آغاز شد. صرفه جویی در برنامه های نوسازی که یک بار مورد استقبال آژانس قرار گرفت ، به عهده ویلسک نیز خواهد بود که به عنوان رئیس USDA در بایدن بازگشته است.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر