[ad_1]

شرکت JM Smucker برخی از Meow Mix را به یاد می آورد غذای خشک گربه با گزینه اصلی به دلیل آلودگی بالقوه سالمونلا ، که می تواند برای حیوانات خانگی و افرادی که مواد غذایی را کنترل می کنند خطرناک باشد.

محصولات بارگیری شده در فروشگاه های منتخب Walmart در ایلینوی ، میسوری ، نبراسکا ، نیومکزیکو ، اوکلاهما ، یوتا ، ویسکانسین و وایومینگ فروخته شد.

سطوحی که پس از تماس با محصولات کشیده شده یا سطوح در معرض این محصولات کاملاً شسته نشوند ، در معرض آلودگی متقابل هستند.

افراد آلوده به سالمونلا برخی یا همه علائم زیر باید مشاهده شود: تهوع ، استفراغ ، اسهال یا اسهال خونی ، گرفتگی شکم و تب. سالمونلا می تواند منجر به بیماری های جدی ، از جمله عفونت های شریانی ، آندوکاردیت ، آرتروز ، دردهای عضلانی ، سوزش چشم و علائم مجاری ادراری شود. مصرف کنندگانی که این علائم را پس از تماس با این محصول نشان می دهند ، باید با ارائه دهندگان خدمات بهداشتی خود تماس بگیرند.

حیوانات خانگی با سالمونلا عفونت ها می توانند بی حال باشند و دچار اسهال یا اسهال خونی ، تب و استفراغ شوند. در بعضی از حیوانات خانگی فقط اشتها ، تب و درد شکم کاهش می یابد. حیوانات خانگی آلوده اما در غیر این صورت سالم می توانند ناقل باشند و حیوانات یا افراد دیگر را آلوده کنند. اگر حیوان خانگی شما محصول خارج شده را مصرف کرده و این علائم را دارد ، لطفا با دامپزشک خود تماس بگیرید. تاکنون گزارشی از بیماری انسان یا حیوانات خانگی گزارش نشده است.

اگر والدین حیوانات اهلی خانگی محصولی دارند که با شرح زیر مطابقت دارد ، باید تغذیه آنها با گربه ها را متوقف کرده و بلافاصله آنها را کنار بگذارند. اطلاعات شناسایی را می توان در پایین و پشت هر کیف یافت.

محصولات یادآوری شده:

نام محصول کد خرده فروشی UPC کد دسته ای بهترین استفاده در صورت استفاده از تاریخ

Meow Mix® غذای خشک گربه خشک

کیسه 30 پوند

2927452099 1081804 9/14/2022

Meow Mix® غذای خشک گربه خشک

کیسه 30 پوند

2927452099 1082804 20/9/15


اگر صاحبان حیوانات خانگی هر یک از محصولات بارگیری شده را که مطابق با توضیحات است ، دارند ، باید تغذیه آن با گربه ها را متوقف کرده و بلافاصله آن را دور بیندازند. اطلاعات را می توان در پایین و پشت هر کیف یافت.

در زمان انتشار فراخوان ، این شرکت گزارشی در مورد بیماری های حیوانات خانگی یا عوارض جانبی دریافت نکرده بود و به دلیل احتیاط زیاد این برداشت را صادر کرده بود.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر