غذای خام سگ خواستار سالمونلا است


غذای خام سگ آلبرایت 67 مورد دستور العمل مرغ برای سگ ها را به یاد می آورد ، زیرا احتمال آلودگی به آن وجود دارد سالمونلا. تیخطر دست زدن به محصولات حیوان خانگی آلوده برای افراد وجود دارد. برای مصرف کنندگان مهم است که پس از تماس با محصولات یا سطوح ظروف در معرض این محصولات ، دست های خود را کاملاً بشویند.

غذای حیوانات خانگی آلوده می تواند نگرانی های قابل توجهی در مورد سلامتی و حتی مرگ ایجاد کند ، مانند اخیر سالمونلا شیوع در کانادا مربوط به رفتارهای سگ گوش گوشت خوک نشان داد.

شیوع سالمونلا در کانادا با درمان سگ های خوک مرتبط است.

از آخرین به روزرسانی شیوع توسط آژانس بازرسی مواد غذایی کانادا (CFIA) در 29 سپتامبر ، هشت مورد تایید شده وجود دارد سالمونلا بیماری تیفیموریوم در استان های زیر: بریتیش کلمبیا با 5 ، آلبرتا با 2 و یوکان با 1.

افراد از اواخر فوریه تا اوایل آگوست سال جاری مریض می شوند. سه نفر در بیمارستان بستری شدند و یک نفر درگذشت. افرادی که بیمار شدند بین 7 تا 95 سال دارند. بیماری ها به طور مساوی بین زن و مرد توزیع می شود.

دستور العمل مرغ غذایی سگ خام آلبرایت در کالیفرنیا ، فلوریدا ، ایلینوی ، ایندیانا ، نیوهمپشایر ، نیوجرسی ، نوادا ، نیویورک ، پنسیلوانیا و تنسی توزیع می شود و محصول از طریق فروشگاه های خرده فروشی ، سفارش پستی و تحویل مستقیم توزیع می شود .

محصول:

  • به عنوان غذای خام سگ آلبرایت برچسب گذاری شده است. بسته بندی شده در 2 پوند سر / رول. هر هاب / رول با “شماره دسته C000185 ، ترجیحاً تا 19 مه 2021” چاپ شده است.

در حال حاضر ، یک بیماری حیوانی گزارش شده و هیچ بیماری انسانی گزارش نشده است.

حیوانات خانگی با سالمونلا عفونت می تواند بی حال باشد و اسهال یا اسهال خونی ، تب و استفراغ داشته باشد. بعضی از حیوانات خانگی ممکن است اشتها ، تب و درد شکم کاهش یافته باشد. حیوانات خانگی آلوده اما در غیر این صورت سالم می توانند ناقل باشند و حیوانات یا افراد دیگر را آلوده کنند. اگر حیوان خانگی شما محصول خارج شده را مصرف کرده و این علائم را دارد ، لطفا با دامپزشک خود تماس بگیرید.

سالمونلا پس از آزمایش توسط FDA کشف شد. مشکل محدود به این حساب است و شرکت توزیع حساب را متوقف کرده است زیرا FDA و شرکت در حال بررسی علت این مشکل هستند.

از مصرف كنندگانی كه دستورالعمل مرغ آلبرایت را برای سگ خریداری كرده اند دعوت می شود برای استرداد كامل آن را به محل خرید خود بازگردانند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، کلیک اینجا)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes