[ad_1]

اگر تقسیم گاو برای تقسیم شیر مفید است ، چرا حیوان را تقسیم نمی کنید تا گوشت را از خارج تقسیم کند و نگران هرگونه ظرافت در مورد مقررات یا بازرسی ها باشید؟

لایحه 21-079 سنا در کلرادو درست پس از امضای فرماندار آزادی غذا در ایالت ایالتی جارد پولیس انجام می شود. هر تصوری که گوشت فروخته شده در کلرادو دارای مجوز و بازرسی باشد ، مربوط به گذشته است.

در عوض ، مردم باید سهام حیوانات را خریداری کنند تا در تسهیلاتی که توسط USDA بازرسی نمی شود ، ذبح شوند. برای خرید سهام حیوانات پیش از این به پول نیاز خواهید داشت. و اگر پاتوژن های کشنده ای مانند E. coli 157: H7 شما را بیمار یا بمیرند ، SB 21-079 حق شکایت در برنامه را از بین می برد.

پولیس ، که فعالیت سیاسی احزاب خود را در کنگره به عنوان عضوی از گروه باشگاه آزادی غذا آغاز کرد ، می گوید: مقررات زدایی باعث دسترسی بیشتر گوشت از منابع محلی می شود.

سناتور جری سوننبرگ ، R-Sterling ، از این لایحه حمایت مالی می کند. رانچو ، سوننبرگ ، گفت که او نگران تهیه و تولید گوشت در بحران COVID-19 در سال گذشته است.

قانون جدید اجازه فروش سهمی از گاو ، گوساله ، گوسفند ، مرغ ، خوک ، خرگوش و ماهی را برای تحویل در آینده بدون مجوز ، تنظیم یا بازرسی توسط یک آژانس بهداشتی دولتی فراهم می کند.

هرکسی سهام حیوانات را خریداری می کند باید مطلع شود که فروش تنظیم نشده و گوشت برای فروش مجدد نیست. “مطابق SB-21-079” “این لایحه روشن می کند که فروشنده در قبال خسارات ناشی از پخت ناکافی یا تهیه نادرست حیوان یا گوشت برای مصرف هیچ گونه مسئولیتی ندارد.”

حساب در مورد اینکه فروشنده به دلایل دیگر ادعا مسئولیت دارد سکوت می کند. قبل از کشتار نیاز به بازرسی از یک علامت دارد. فقط شورای ایالتی برای بازرسی سهام نقش تعیین شده در قانون جدید را دارد.

سهام گاو (یا گاهی اوقات موجودات بز) معمولاً قراردادهایی بین کشاورزان و مصرف کنندگان است که از طریق آنها “خوراک و غذا” و کار خام شیر است. جایگزین فروش مستقیم می شود که ممکن است غیرقانونی باشد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر