شیطان و زیبا: لیست سالانه FSN برای سال 2020 لغو شده است زیرا ویروس غالب است


نظر

این معمولاً مکان و زمان است اخبار ایمنی مواد غذایی کسانی که شیطان و افراد خوب هستند را می شناسد.

ما امسال فقط نمی توانیم این کار را عادلانه انجام دهیم. سال 2020 خیلی ساده و خیلی عجیب بود تا چنین تمایزهایی ایجاد شود.

به استثنای چند مورد ، لیست شیطان و نیس اخبار ایمنی مواد غذایی این به طور سنتی برای دستاوردهای فردی یا اشتباهات است. در طول این سال همه گیری ، همه ما دوره هایی را گذرانده ایم که در غیر این صورت شرکت نمی کردیم. یک سال است که مکالمات زوم ، کنفرانس های مجازی ، وانت های محدود ، سفارشات مواد غذایی آنلاین ، ماسک های صورت و تمیز کننده های مختلف از همه نوع گذشته است.

در حالی که کل کشور تحت فشار غیرمنتظره ای قرار گرفته است ، ما به این نتیجه رسیده ایم که گفتن چه کسی شیطان و چه شخصی خوب نیست.

در عوض ، ما می توانیم در مورد قهرمانان صحبت کنیم. فکر نمی کنم این خیلی منطقی باشد ، زیرا همه ما می دانیم آنها چه کسانی هستند. پزشکان و پرستاران در صف مقدم بیماری هستند. اپراتورها و اهداکنندگان بانک های غذایی که همه کارها را برای تغذیه مردم انجام داده اند. و پلیس محلی و آتش نشانی که جوامعی را اداره می کردند که اغلب بسیار کم تنش بودند.

من در مارس گذشته به پایگاه خانه خود برمی گشتم و برای یک سفر دیگر آماده می شدم که فهمیدم رئیس واقعاً جدی است که با این چیز ویروسی چه می گذرد. وی برنامه های مکتوبی را برای اداره مشاغل در طی همه گیری تهیه کرد و از همه وکلا و روزنامه نگاران استخدام شده در مورد این طرح نظر خواست.

زمانی بود که رئیس و مرد نارنجی کاخ سفید در یک صفحه بودند. در زمانی که تعداد انگشت شماری از موارد COVID-19 در کشور وجود داشت ، اتفاق نظر آنها باعث شد تا درباره آنچه اتفاق می افتد تجدید نظر کنم.

من فهمیدم که رئیس جدی است و قدمهایی را برداشته است تا Marler Clark LLP را در تجارت در بحران ویروس کرونا حفظ کند ، مهم نیست که چه کسی آن را استفاده کند. ج اخبار ایمنی مواد غذایی با حمایت مالی مارلر کلارک ، موفقیت شرکت حقوقی برای ما مهم است.

رئیس بیل مارلر برای حفظ دفتر حقوقی و اخبار ایمنی مواد غذایی در طول این بحران من به عنوان دوست و همکار 40 ساله ام تعجب نمی کنم. مارلر و کلارک با حمایت از یک تجارت مدافع آزاد ، دسترسی آزاد به دادگاه های قربانیان بیماری های ناشی از غذا را حفظ می کنند.

من به یاد می آورم که وقتی بیل وکلا را موافقت کرد دفتر را 7 روز در هفته باز نگه دارند ، با این شرط که تعداد افرادی را که می توانند هر زمان در آنجا باشند محدود کند ، “واو” فکر کردم.

منتهی نکته اساسی این بود که مارلر کلارک از او حمایت کرد و این همان چیزی است که ادامه دارد اخبار ایمنی مواد غذایی برو

ماهها در جاده ، به تگزاس هیل کانتری ، در یک تپه جدا شده که حصارکشی و بسته بود ، اما با خدمات بی سیم خوب بازگشتم.

بیل بدون برنامه سفر معمول بین المللی خود ، وقت پیدا کرد تا دفتر اقماری را در نزدیکی محل اقامت خود در جزیره Bainbridge باز کند و کار بر روی یک ماشین کلاسیک را به پایان برساند. او همچنین بالون بزرگ مرغ نارنجی و سفید خود را بیشتر از آنچه در جاده بود پرواز می کرد.

امیدوارم Naughty and Nice سال آینده برگردند. با این حال ، برای سال 2020 ، بودن در میان بازماندگان به همان خوبی است.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma