[ad_1]

حداقل پنج نفر در واشنگتن پس از نوشیدن شیر خام غیر پاستوریزه از کرمری دره Dungeness دچار عفونت در کمپیلوباکتور شده اند. آزمایش های دولتی باکتری ها را پیدا کرد.

وزارت بهداشت واشنگتن گفت این خامه تمام شیر خام خود را با بهترین خرما در 13 آوریل یا قبل از آن برداشت. ظروف برداشت شامل شیر گالن ، نیمی از گالن ، کوارت و ظروف پینت است. در غرب واشنگتن در فروشگاه مزرعه ، بیرون فروشگاه ها و مراکز ترک تحصیل به مشتریان فروخته شد.

این پنجمین تشنج و سومین شیوع مرتبط با لبنیات در 12 سال گذشته است.

” . . ما دادرسی را به اتمام می رسانیم تا تحقیقات داخلی و خارجی به پایان برسد. ما در حال کار با WSDA و DOH هستیم تا اخطار پیوست را تهیه کنیم ، که در صورت فروش یا توزیع شیر ما نمایش داده می شود. “

“ما صمیمانه از حمایت و مشارکتی که طی 15 سال گذشته با خرده فروشان و مصرف کنندگان ایجاد کرده ایم قدردانی می کنیم. . . “

هرکسی که هر شیر برداشت شده را در دست داشته باشد ، باید آن را دور بریزد یا به محل خرید برگرداند. این باکتری به ویژه برای بزرگسالان و کودکان کم سن خطرناک است ، بنابراین هرکسی که به این گروه های سنی شیر خورده باشد باید مراقب علائم باشد.

بخش بهداشت جزئیات مربوط به سن یا وضعیت هیچ یک از افراد آلوده را ارائه نداد.

در طی این تحقیقات در حال انجام ، وزارت بهداشت واشنگتن در حال همکاری با وزارت کشاورزی واشنگتن (WSDA) و محققان محلی بهداشت است.

“شیر خام غیرپاستوریزه می تواند باکتری ها و میکروب های مضر را حمل کند. اختلالات خوردن می تواند توسط بسیاری از غذاهای مختلف ایجاد شود. با این حال ، شیر خام یکی از خطرناک ترین است. “

علائم عفونت کمپیلوباکتر شامل تب ، اسهال (غالباً خونی) ، حالت تهوع ، استفراغ ، بی حالی و درد شکمی است. بیشتر افراد مبتلا به عفونت کمپیلوباکتر خودبه خود بهبود می یابند ، اما برخی از آنها به درمان آنتی بیوتیکی نیاز دارند. در موارد شدید ، عوارض ممکن است شامل آرتریت واکنشی ، سندرم روده تحریک پذیر و سندرم گیلن باره باشد. نوزادان ، کودکان خردسال ، افراد مسن ، زنان باردار و کسانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند بیشتر در معرض خطر بیماری جدی قرار دارند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر