شرکت های با ریسک بالا ممکن است به دلیل COVID-19 بازرسی را از دست بدهند


طبق آژانس استاندارد مواد غذایی (FSA) مشاغل پر خطر می توانند یکی از بازرسی های خود را برای جلب مقامات محلی به دلیل همه گیری ویروس کرونا از دست بدهند.

فراوانی مداخلات بهداشتی مواد غذایی برای این شرکتهای گروه A معمولاً هر شش ماه یکبار است ، در حالی که برای شرکتهای دسته دوم 12 ماه و برای شرکتهای کم خطر دو سال است. این اماکن دارای درجه بندی A شامل موسساتی با سابقه بهداشت یا مشکلات انطباق می باشد. کسانی که گروه های آسیب پذیر مانند خانه های سالمندان یا کودکان را تأمین می کنند. شرکت هایی که مشتری های زیادی دارند و کسانی که گوشت خام را پردازش می کنند یا در فرآیندهای با خطر آلودگی زیاد شرکت می کنند.

ماریا جنینگز ، مدیر پیروی از مقررات ، مردم و ایرلند شمالی در FSA ، گفت که تنظیم مجدد گزینه اصلی است.

“بعد از COVID ، ما مجبوریم دکمه تنظیم مجدد را فشار دهیم ، زیرا اصرار به مقامات محلی برای تلاش برای رسیدن به این مسئله فایده ای ندارد ، این فقط منطقی نیست. به عنوان مثال ، هر شش ماه یک کسب و کار دسته A بازرسی می شود. “او هفته گذشته در جلسه کمیته تجارت FSA گفت.

“بنابراین می تواند یک چرخه موشکافی را کاملا از دست بدهد ، و من فکر می کنم این چیزی است که ما فقط مجبوریم با آن زندگی کنیم. در بدترین حالت ، ما معتقدیم که کسب و کار فقط یک چرخه بازرسی را از دست می دهد ، اما سپس دوباره به یک چرخه بازرسی تازه و تمدید شروع می شود. “

افزایش ترس
در ماه مارس ، هنگامی که بسیاری از مقامات محلی در حال انجام اقدامات لازم بودند ، همه گیری COVID-19 قبلاً بر منابع تأثیر گذاشته بود. در طول محاصره در انگلیس از مارس تا ژوئن ، به مقامات محلی توصیه شد که می توان از ارزیابی از راه دور برای تعیین نیاز به بازدید از سایت برای رفع خطرات بهداشت عمومی استفاده کرد. با رفع محدودیت ها در ماه جولای و بازگشایی بخش مهمان نوازی ، FSA از مقامات محلی خواست تا مداخلات خود را از سر بگیرند و اولویت را به مشاغل پرخطر و غیرمطابق بدهند.

ماریا جنینگز

در اواخر ماه اوت ، FSA از مقامات محلی در انگلستان و ایرلند شمالی خواست تا در ارزیابی تأثیر COVID-19 بر منابع و اقدامات مداخل back عقب مانده کمک کنند. تقریباً نیمی از مقامات محلی در انگلستان که حداقل نیمی از کارمندان مواد غذایی خود را به فعالیت های مربوط به COVID-19 اعزام کردند پاسخ دادند.

این مطالعه و داده های حاصل از طرح ارزیابی بهداشت مواد غذایی (FHRS) نگرانی های FSA را در مورد منابع مقامات محلی برای اطمینان از کنترل مواد غذایی افزایش داده است. از 57 مرجعی که وی در ماه نوامبر با آنها تماس گرفت ، تقریباً نیمی از آنها گزارش کردند که از اواخر ماه آگوست ، منابع دیگر برای کنترل مواد غذایی کاهش یافته است. چالش های اصلی افزایش تعداد ثبت نام مشاغل جدید ، از جمله تنوع در شرکت های موجود ، فروش از طریق رسانه های اجتماعی و سایر سیستم عامل های آنلاین است.

در اوایل سپتامبر ، FSA کنترل ها و اولویت هایی را که مقامات محلی انتظار دارند به حداقل برسانند ، روشن کرد. با این حال ، در جلسه شنیده شد که پنج مقام محلی در انجام این فعالیت های اصلی کوتاهی کرده اند. الزامات تجدید نظر شده فعلی برای مقامات محلی تا ژوئن 2021 تمدید می شود.

شورای شهر بیرمنگام و شهرستان نورتهمپتونشایر که در حال تشدید روند FSA هستند که شامل یک تعهد در سطح اجرایی است ، گفتند که حداقل انتظارات را برآورده می کنند.

از آسیب طولانی مدت جلوگیری کنید
FSA گفت منابع دولت محلی به دلیل COVID-19 بسیار کشیده شده اند و بعید است اوضاع در ماه های زمستان بهبود یابد. پایان دوره گذار ، هنگامی که انگلیس از اتحادیه اروپا خارج شود ، فشار را بیشتر افزایش می دهد.

هدر هنكاك ، رئیس FSA ، گفت كه این همه گیری انگیزه جدیدی به اصلاحات نظارتی داده است.

وی گفت: “این نتایج فوری نظرسنجی جای نگرانی دارد و ما در ماههای آینده وضعیت را بسیار دقیق رصد خواهیم کرد تا ببینیم آیا تعداد مقامات محلی که برای تأمین حداقل نیازهای ما تلاش می کنند افزایش می یابد یا خیر.”

“شورا تشخیص می دهد که چقدر اوضاع برای مقامات محلی چالش برانگیز بوده و تأثیر بی سابقه اوضاع بر آنها است. او از تلاش آنها قدردانی می کند ، اگرچه نگران استرسی است که این سیستم بر آن وارد کرده است. “

عدم اجرای مداخلات برنامه ریزی شده در سایتهایی با رده کم خطر ممکن است در کوتاه مدت تأثیر مهمی نداشته باشد. با این حال ، اگر تعویق این بازدیدها برای مدت طولانی ادامه یابد ، جای نگرانی خواهد بود ، طبق FSA.

“ادامه تعویق مداخلات در موسسات کم خطر برای مدت زمان طولانی منجر به عدم انطباق خواهد شد. تا آنجا که به بهداشت مواد غذایی مربوط می شود ، در صورت عدم بررسی ، یکپارچگی FHRS نیز در طولانی مدت به خطر می افتد. “

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes