کالسکه یکی از وسایل به نسبت گران در سیسمونی بوده که تا 3 سالگی می توان از آن برای جابه جایی کودک استفاده کرد، پس در هنگام خرید کالسکه دقت بیشتری به خرج دهید. در حال حاضر منطقه عمرانیه یکی از شلوغترین محلههای استابول با مراکز خرید بزرگ و لوکس است که گردشگران زیادی را در طول سال جذب میکنند.

منبع عکس: نامشخصبازار بشیکتاش یکی دیگر از مراکز خرید پرطرفدار در شهر استانبول است که در منطقهای به همین نام قرار دارد. پاساژ سینان پاشا که در بازار بشیکتاش واقع شده است، یکی از بخشهای این بازار به شمار میرود که گردشگران از آن بازدید میکنند. گرچه منطقه بشیکتاش از گرانترین محلههای شهر استانبول به شمار میرود، قیمت اجناس این بازار مناسب است و در آن میتوانید اجناس و سوغات مورد نظر خود را با قیمتهای کمتر از پاساژهای لوکس استانبول تهیه کنید.منبع عکس: سایت استانبول سرا، عکاس نامشخصبسیاری از ساکنان شهر استانبول نیز برای خرید به بازار بشیکتاش میروند و به همین دلیل در این بازار سنت و فرهنگ مردم ترکیه بهخوبی دیده میشود.

همچنین برای خرید ظروف مسی به ورودی نارنجی رنگ، محصولات نقره ورودی خاکستری و برای خرید سوغات به ورودیهای صورتی سیسمونی کامل نوزاد پسر رنگ وارد شوید. گرچه این بازار به نام بازار ادویه معروف است، انواع کالاها مانند جواهر، طلا، ظروف تزئینی، انواع سوغات استانبول، شیرینی، میوه، خشکبار و پوشاک در آن فروخته میشوند.منبع عکس: سایت نکست هالیدیمعروفترین محصول بازار مصر انواع ادویهها، محصولات و روغنهای گیاهی و درمانی هستند.

به خاطر داشته باشید در این بازار پیش از خرید محصول خوراکی مورد نظر خود، با اطلاع فروشنده طعم آن را امتحان کنید. با گشت وگذار در خیابان بغداد استانبول میتوانید در کنار خرید از فروشگاههای زیبا و متنوع، به رستورانها و کافههای بین الملی نیز سری بزنید و خستگی در کنید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از سیسمونی کامل نوزاد دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر