سکوی انتشار: FDA نور خورشید را بیشتر فراهم می کند – یک میز گرم کن


نظر

در یک دوره شفافیت فزاینده ، FDA ، به همراه شرکای خود در زمینه ایمنی مواد غذایی CDC و FSIS ، طی چند ماه گذشته تحقیقات در مورد شیوع بیماری های منتقله از طریق مواد غذایی را فهرست و اعلام کرده است – حتی اگر منبع آن مشخص نشده باشد – و هرگز یافت نمی شود

در زیر لیستی از تحقیقات شیوع مدیریت شده توسط تیم های پاسخ CORE FDA وجود دارد. تحقیقات در مراحل مختلف است ، به این معنی که برخی شیوع ها اطلاعات محدودی دارند و ممکن است در حال اتمام باشد.

یک شورای بهداشت عمومی برای بررسی شیوع هایی که منجر به اقدامات خاص و م forثری برای مصرف کنندگان برای محافظت از خود شده است ، صادر خواهد شد. لطفاً برای به روزترین اطلاعات در مورد تحقیقات و اطلاعات مربوط به حمایت از مصرف کننده ، به این صفحات توجه کنید.

تحقیقات شیوع که منجر به مراحل خاص و عملیاتی برای مصرف کنندگان نمی شود ، ممکن است منبع را به طور قطعی شناسایی کند یا عوامل موثر در آن را نشان دهد. اگر منبعی و / یا عوامل موثر در شناسایی پیشگیری در آینده شناسایی شود ، FDA متعهد می شود خلاصه ای از این یافته ها را ارائه دهد.

برای رفتن به جدول FDA ، که پیوندهای فعال به صفحات وب پیوند داده شده دارد ، روی نمودار کلیک کنید.


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma