[ad_1]

نظر

FDA برنامه موقت جدیدی را برای آزمایش رژگونه کاهو از یخچال های تجاری در منطقه رشد یوما ، آریزونا آغاز کرده است. در سالهای اخیر ، رومین از این منطقه با چندین شیوع بیماری ناشی از غذا مرتبط بوده است.

نمونه ها برای اشریشیا کلی (STEC) و سالمونلا تولید کننده سم Shiga آزمایش می شوند. به عنوان بخشی از تلاش های مستمر نظارت از بهار 2018 ، E. coli O157: شیوع H7 بیماری ناشی از غذا. از آن زمان ، شیوع دیگری در ارتباط با رژگونه از منطقه یوما و مناطقی از کالیفرنیا وجود دارد. گونه سالمونلا سازمان غذا و دارو امروز در بیانیه ای اعلام کرد که این بیماری اغلب باعث شیوع بیماری های منتقله از طریق غذا در ایالات متحده می شود که گاهی اوقات با مصرف کاهو زرد مرتبط هستند.

FDA قصد دارد در فوریه اقدام به جمع آوری نمونه های خنک کننده های تجاری کند و قصد دارد تا پایان فصل برداشت در روما ، یوما نمونه برداری را ادامه دهد. بر اساس اعلام این آژانس ، برنامه آزمایش FDA بر روی یخچال های تجاری و تاسیسات ذخیره سازی تبرید ، جایی که گرما از مزرعه از سکان جمع شده خارج می شود و محصول قبل از پردازش و حمل و نقل در آن ذخیره می شود ، متمرکز خواهد بود.

مطابق با برنامه عملیاتی ، آژانس صنعت را در انجام تجزیه و تحلیل علت اصلی برای همه نمونه های مثبت یافت شده در طی این انتصاب مشارکت خواهد داد. تجزیه و تحلیل علل اصلی از آنجا که می خواهد منابع بالقوه و راههای آلودگی را شناسایی کند ، به اقدامات پیشگیرانه مورد نیاز و کمک به جلوگیری از شیوع بیماریهای منتقله از غذا اهمیت دارد ، مهم است.

در اینجا سرمقاله ویراستار دن فلین از اخبار ایمنی مواد غذایی از بهار 2012:

Big Fresh خون روی دستانش است.

لابی بزرگ میوه و سبزیجات موفق به نابودی یک برنامه کوچک ایمنی غذایی (MDP) شده است که برای دولت 3 تریلیون دلار در مجموع 5 میلیون دلار در سال هزینه دارد. شیفت شکستن

در همین حال ، Big Fresh تا سال 2012 پوزه خود را از طریق لایحه مزرعه گرفته است که صدها میلیون دلار تجارت برای میوه و سبزیجات به دست می آورد ، به لطف تمایل دولت فدرال برای گرفتن پول ما و بدهکار کردن ما.

اما هیچ چیز در مورد “سیم مسافرتی” کوچکی که وجود داشت ، باعث ابتلا به عوامل بیماری زا در میوه ها و سبزیجات شد – حتی پس از حادثه سال گذشته لیستریا (2011) ، که بیش از هر شیوع بیماری ناشی از غذا در یک قرن باعث کشته شدن افراد شد.

بیگ تازه ، که به عنوان انجمن تولیدات تازه متحد نیز شناخته می شود ، از طریق لابی گران پولی خود اعتبار قتل را بدست می آورد.

اما همانطور که همکاران عینی تر من ، هلنا بوتمیلر و گرتچن گوتز طی چند ماه گذشته گزارش داده اند ، این رئیس جمهور اوباما است که برنامه 11 ساله میکروبیولوژیکی USDA را در بودجه مالی 2013 به صفر رسانده است.

در فوریه ، نماینده آمریکا ، روزا دلاورو ، D-CT ، وزیر کشاورزی تام ویلساک را برای روند استخوان ها پخت. وزیر امور خارجه اظهار داشت که MDP با مأموریت دفتر بازاریابی کشاورزی USDA در تضاد است.

در حقیقت ، این درست است. AMS هرگز در مورد ایمنی غذا و Big Big بسیار نگران نبوده است.

نماینده دلاورو اگر خاطرنشان می کرد که 7 آزمایشگاه از 11 آزمایشگاه دولتی درگیر در MDP در ایالات متغیر واقع شده اند ، موثرتر بوده و واقعاً به نظر نمی رسد که رئیس جمهور اخراج این “موشهای آزمایشگاهی” را بدون کار اخراج کند.

متأسفانه ، جدا از موضع قهرمانانه دلاورو ، بقیه اعضای کنگره نیز موافقت کردند. این بدان معناست که کشورهای شرکت کننده در ماه ژوئیه ، زمانی که آزمایشگاه هایشان آخرین پرداخت خود را دریافت می کنند ، این برنامه را به پایان می رسانند.

صحبت از پرداخت ها ، جالب است که ببینیم اوباما و اعضای کنگره قبل از امسال چه مقدار پول در کمیته های مربوطه جمع می کنند ، کسانی که میوه و سبزیجات را در خط استخدام خود قرار می دهند.

بیگ تازه در حالی که بر روی لوله اکسیژن برای تنها برنامه آزمایش محصولات بیماری زا قدم گذاشته بود ، میلیون ها و میلیون ها میلیون نفر برای تولید کنندگان میوه و سبزیجات در بازی های Bill Bill 2012 جمع آوری کرد.

گفته می شود که وضعیت توافق شده فقط برای میوه و سبزیجات تازه به 200 میلیون دلار نزدیک می شود. Big Fresh مطمئناً این پول را می خواهد ، اما چیزی برای آزمایش محصولات تازه از نظر عوامل بیماری زا نیست.

از سال 2002 تا 2002 ، MDP آزمايشاتي را در 42 كشور بر روي 120،887 نمونه ميوه و سبزيجات از جمله خربزه ، كرفس ، پياز سبز ، فلفل تند ، كاهوي برگي ، كاهو زرد ، كاهو كيسه اي ، جعفري ، کره بادام زميني ، اسفناج ، اسفناج در كيسه ها ، جوانه یونجه و گوجه فرنگی.

با محاسبات من ، این آزمایشات با هزینه ای حدود 200 دلار در شمال انجام شد. باور کنید ، Big Fresh در آخرین استقبال خود در کنگره بیش از این موارد روی زمین ریخت.

بگذارید واشنگتن یک برنامه کوچک ایمنی غذایی اقتصادی را بکشد در حالی که نمی داند مسئولیت مالی چیست.

بیایید به مکانی که سررسید وام است اعتبار بدهیم. Big Fresh اعتبار برای:

– کشته شدن تنها برنامه نظارت ملی.

– تبدیل کنگره در برابر تنها برنامه جمع آوری اطلاعات در مورد انتشار عوامل بیماری زای مواد غذایی در محصولات داخلی و وارداتی.

– ترک سازمان غذا و دارو (FDA) ، مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) و خدمات بهداشت عمومی در تاریکی در مورد بروز عوامل بیماری زا در محصولات تازه.

بر اساس برنامه MDP ، نتایج مثبت آزمایش بلافاصله به FDA ، CDC و نهادهای بهداشتی دولتی گزارش شد. آزمایش MDP مسئول 23 مورد تشنج محصولات فقط در سال های 2010 و 2011 و 15 مورد از کسانی که درگیر بیماری های انسانی بودند ، بود.

همانطور که گفتم ، آزمایش MDP یک وقفه است. اگر Big Fresh همراه با مغز باشد ، می تواند برای خودش بفهمد که سیستمی که زود مشکلات را پیدا می کند برای تولیدکنندگان میوه و سبزی بهترین است.

Big Fresh اما ایده ای ندارد. در اوایل هفته گذشته ، تشنج سالمونلا با اسفناج آلی به این دلیل بود که آزمایشگاه MDP این آلودگی را پیدا کرد.

بله ، محصولات تازه کاملاً سریع ، اغلب قبل از مشخص شدن نتایج آزمایش ، مصرف می شوند. اما این هیچ دلیلی برای کشتن MDP نبود. ما باید به محل آلودگی برگردیم و بفهمیم چه خبر است.

اگر یک آزمایش زودهنگام برای خربزه جنسن فارمز وجود داشت ، شاید یک بازرس دولتی – ایالتی یا فدرال – می توانست از او دیدن کند و بگوید: “هی! آیا این یک جیب برای سیب زمینی نیست؟ “

چنین کشفی می توانست تا 36 زندگی که توسط خربزه های مسموم در طول آخرین فصل رشد گرفته شده بود ، نجات دهد. این خون در دست Big Fresh نیست. دفعه دیگر خواهیم دید

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر