رویکردهای نهایی تخفیف ثبت نام اولیه برای یک کنفرانس مجازی در زمینه آموزش ایمنی مواد غذایی


مشارکت آموزش ایمنی مواد غذایی کنفرانس آموزش ایمنی غذایی مجازی (CFSE) خود را برای 9 تا 12 مارس 2021 برنامه ریزی کرده است. این تنها کنفرانس در ایالات متحده است که به آموزش ایمنی مواد غذایی برای مصرف کنندگان اختصاص دارد.

این کنفرانس متخصصان تحقیق و مربیان محلی در زمینه بهداشت و ایمنی مواد غذایی در ایالات متحده را که در آموزش ایمنی مواد غذایی به مردم نقش دارند ، گردهم می آورد.

کنفرانس امسال بسیاری از موضوعات به موقع ، از جمله مواردی را که از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر COVID-19 تحت تأثیر قرار داده اند ، مورد بررسی قرار خواهد داد.

شلی فیست ، مدیر اجرایی مشارکت آموزش ایمنی مواد غذایی ، گفت: “هنگامی که همه گیری رخ داد ، ما مصرف کنندگان را نگران عدم دریافت COVID-19 از بسته های غذایی و غذایی خود کردیم.” “جامعه مربیان ایمنی غذا – ما آنها را مبارزان BAC می نامیم – برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مبتنی بر واقعیت با مردم که به این نگرانی ها و سایر مشکلات پاسخ داده اند ، اقدامی انجام داده است.”

موضوعات کنفرانس ارائه شده توسط کارشناسان ایمنی غذا از سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) و سایر سازمان ها در ایالات متحده عبارتند از:

  • مصرف کنندگان و جابجایی ایمن مواد غذایی تحویلی
  • چگونه همه گیر COVID-19 بر خرید و رفتار آشپزی مصرف کننده تأثیر گذاشته است
  • آموزش والدین کم درآمد در مورد راهکارهای موثر برای بهبود روشهای ایمنی مواد غذایی در خانه
  • مقابله با مراحل مناسب برای شستن دست ، تمیز کردن ، بهداشت و خطرات ناشی از آلودگی متقابل.

کنفرانس مجازی CFSE شامل موارد زیر خواهد بود:

  • مباحث متمرکز درباره تغییر رفتار ، قلب بهبود اقدامات ایمنی غذایی در خانه و محل کار.
  • شبکه سازی و گفتگو برای همکاری با مربیان بهداشت و ایمنی غذا از سازمان های دولتی ، سازمان های غیر انتفاعی ، آموزش عالی و صنایع غذایی.
  • دسترسی به ابزارها و منابعی که بزرگترین چالش های ایمنی غذا را برآورده می کنند
  • پوسترهایی که جدیدترین تحقیقات و نوآوری ها را بررسی می کنند.

ثبت نام تا 5 فوریه 2021 با صرفه جویی در 30 دلار 99 دلار است.

فارغ التحصیلان و دانشجویانی که در دانشگاه های مستقر در آمریکا در زمینه ایمنی غذا ، میکروبیولوژی مواد غذایی ، بهداشت عمومی یا بهداشت محیط تحصیل می کنند ، می توانند برای بورس تحصیلی رایگان برای شرکت در این زمینه اقدام کنند. آخرین مهلت ارسال بورسیه برای دانشجویان 18 فوریه 2021 است.

درباره مشارکت آموزش ایمنی مواد غذایی (PFSE)
PFSE برنامه های آموزشی م effectiveثری را برای کاهش خطر ابتلا به بیماری های ناشی از غذا برای مصرف کنندگان ایجاد و ترویج می کند. این سازمان پیام های سلامت رفتاری مبتنی بر علم و شبکه ای از منابع را برای کمک به مصرف کنندگان در تلاش برای کاهش خطر بیماری های ناشی از غذا فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، به www.fightbac.org/virtual مراجعه کنید

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes