رونمایی جدیدترین متد آموزشی در موسسه حرف آخر

در جدیدترین کنکورها ، هر ساله حدود 1 میلیون نفر در 5 رشته علوم تجربی ، ریاضیات ، فیزیک ، علوم انسانی ، زبان ها و هنرها شرکت می کنند ، بنابراین منابع گسترش یافته اند تا داوطلبان بتوانند بهترین ها را انتخاب کنند. او آن را پشت سر دارد. برخی از آشنایان شما قبلاً در کنکور سراسری شرکت کرده اند یا از مشاوران کنکور کمک گرفته اند ، برخی از آشنایان منابع آزمون ورودی را از طریق آزمون و خطا انتخاب کرده اند و برخی افراد بدون اینکه بدانند منابعی را خریداری کرده و تا حدی این کار را انجام می دهند بالا ادامه دادن. نقطه. منبع مناسب خود را پیدا کنید. اما این به زمان و هزینه زیادی نیاز دارد. بنابراین ، امروز ، در گزارش خبر ، ضمن در نظر گرفتن کارآیی و نتایج داوطلبان کنکور ، یکی از بهترین منابع کنکور را معرفی خواهیم کرد. برای لیست کامل و درصدهای رتبه بندی حرف آخر ، می توانید حرف آخر را بررسی کنید. در ادامه رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده کنید.

اگر طرفدار رسانه ملی یا رسانه های اجتماعی هستید و برای تماشای آن وقت می گذارید ، ممکن است نام موسسه را شنیده باشید. موسسه کاملاً متفاوت از سایر موسسات ، محتوای آموزشی را آموزش داده و تولید کرده و همان بازخورد عالی موسسه را دریافت کرده است. به عنوان مثال ، ما می توانیم به سال 1998 اشاره کنیم که 51 داوطلب در این مجموعه بالاترین رتبه را در زمینه انتشار دیجیتال کسب کردند. این داده های آماری نشان دهنده قدرت موسسه در زمینه آموزش است.

پروژه 6040 معجزه 100 روز موفقیت است

اما راز آمار شگفت انگیز در موسسه حرف آخر چیست؟ راز موسسه آموزش جامع و آموزش بصری است. هنگامی که یک داوطلب در حال مطالعه زیست شناسی سلولی است ، به عنوان مثال ، در زمینه ژنتیک ، با کتاب های درسی و عکس های ساکنان روبرو می شود. درک این کتاب ها و عکس ها واقعا دشوار است ، و دانش آموزان باید آنها را بخاطر بسپارند اما باید آموزش دهند. حرف آخر این مسئله حل شده است ، دیگر نیازی به ذخیره ندارید. بنابراین ، داوطلبان یاد می گیرند که چگونه واحد را با چند انیمیشن کوچک فقط در چند دقیقه تقسیم کنند و در وقت زیادی صرفه جویی کنند. در دوره های دیگر نیز همین اتفاق افتاد. داوطلبانی که این روش تدریس را ادامه می دهند لذت یادگیری سریع مطالب مفهومی را تجربه خواهند کرد. در ادامه می توانید آزمون های حرف آخر را هم مشاهده کنید.

پروژه جدید موسسه یک طرح یا پروژه 6040 ماهه است که طرفداران زیادی را نیز به خود جلب کرده است. در این پروژه ، داوطلبان فقط در یک دوره فشرده دو ماهه شرکت کردند. این آموزش ناقص و مختصر نیست ، بلکه یک آموزش جامع و جامع در مورد تمام مطالب است. همچنین یک برنامه ویژه برای داوطلبان به مدت 2 ماه فراهم می کند تا هر روز دوره ها را به تدریج یاد بگیرند. هنگام مطالعه هر دوره ، باید با اختصاص به دوره بررسی وی منتظر می ماند و در پایان برنامه ، وی به مرحله 40 روزه منتقل می شود و در طی آن از 20 آزمون داده شده به وی استفاده می کند. علاوه بر این ، او تمام دوره ها را 20 بار گذرانده و فضای اولیه 20 امتحان را شبیه سازی کرده است. این سبک اولین بار در پروژه 6040 موسسه حرف آخر ایران ظاهر شد.

اما در فیزیک می توان مسئله اصلی را یک فرمول ساده نامید که عامل اصلی موفقیت دانشجویان کامیار است. دو داوطلب را در نظر بگیرید. داوطلب اول 500 فرمول می داند و می تواند 30 سوال کنکور فیزیک را حل کند و داوطلب دیگر نیز برای حل همین مشکلات در حدود 30 مدل آموزش دیده است! کدامیک بهتر است؟ در این مجموعه ، آنها علاوه بر کاهش تعداد فرمول ها ، از منظر کیفی نیز تحقیق می کنند که بازهم دانشجویان را مجبور می کند ابتدا درک کنند و سپس به دنبال راه حل باشند. مشکلاتی که اکثر داوطلبان با آن روبرو هستند. همچنین می توانید دوره های رایگان فیزیک را در صفحه فیزیک کامیار مشاهده کنید. در ادامه می توانید فقط در ۲۰ ساعت کل عربی را یاد بگیرید با عربی حرف آخر را هم مشاهده کنید.

به منظور آرامش مخاطبان ، حرف آخر 20٪ از 6040 پروژه را بصورت رایگان (شامل 40 آزمون نهایی و 30 ساعت شهریه برای همه دوره ها) به صورت رایگان در نظر گرفت. می توانید با آقایان شایان مامندی ، خانم حدیث قمری و خانم تماس بگیرید. مریم فرضی را دریافت کرده یا شماره 5 را برای سامانه پیامکی موسسه 10002907 ارسال کنید.

021-66576182

021-66576371

021-66566623

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes