شما همچنین می توانید درصد باقیمانده باتری را نیز مشاهده کنید، بنابراین زمان برداشتن ردیاب از زیر ماشین و بارگیری مجدد ردیاب را میتوانید به راحتی تخمین بزنید. این مواقعی است که ممکن است بخواهید او را زیر نظر داشته باشید تا بررسی کنید که آیا قوانین و مقررات را رعایت می کند یا ردیاب خودرو آهنربایی مشهد خیر.

مواردی وجود دارد که مجبور هستید راننده ماشین خود را برای کارهای مختلف خانه یا محل کار خود بفرستید. فقط با نصب یک دستگاه ردیاب مخفی ماشین می توانید عملکرد ماشین خود را با دانستن مسافت طی شده، نوع مسیر و سرعت و رفتار رانندگی راننده بررسی کنید. مکان راننده خود را بیابید یا با محاسبه فاصله خودرو از شما، زمان باقی مانده از سفر را تجزیه و تحلیل کنید. آیا میدانستید که به عنوان مالک خودرو، حتی اگر رانندهتان تصادف کند، یا اگر از خودرو برای کارهای غیرقانونی و غیرمجاز استفاده شود، مسئول هستید؟ ردیاب به شما کمک می کند تا مکان دقیق را برای کسی برای کمک در موردی که سرگردان شده اید یا با حادثه ای روبرو شده اید ارسال کنید.

اگر ردیاب در یک منطقه با اتصال دائمی به اینترنت باشد، بهروزرسانیهای مداوم را روی تلفن همراه یا هر دستگاه دیگری که انتخاب میکنید از طریق ایمیل و پیامک یا از طریق یک برنامه اختصاصی که برای ردیاب نصب شده است برای شما ارسال میکند. الویت استفاده از نوع اپراتور بستگی به محل سکونت شما و یا شهر شما دارد به این علت که قدرت آنتن دهی اپراتور ها در مناطق و شهرهای مختلف متفاوت می باشد. همچنین با بکار بردن آهنربایی قدرتمند در محصول کاربرد و نصب این ردیاب خودرو بسیار ساده و سریع است. یکی از جذاب ترین ویژگی های ردیاب ها، اضافه شدن قابلیت شنود صدای داخلی اتومبیل است.

تمامی دستگاه های ردیاب موجود در بازار قابلیت ردیابی آفلاین و آنلاین خودرو را دارند و این جزو ابتدایی ترین و البته اصلی ترین قابلیت این دستگاه است. هر چند میتوانید فقط از جی پی اس نظامی استفاده کنید، اما به دلیل اینکه اکثر سارقین تصور میکنند که یک دزدگیر وجود دارد، بعد از غیرفعالسازی دزدگیر، دیگر فکر نمیکنند که ممکن است خودرو ردیاب دومی نیز داشته باشد.

ایندکسر