[ad_1]

یک آزمایشگاه لبنی در ایالت واشنگتن پس از آزمایش های ایالتی نشان داد که نمونه ای به E. coli آلوده است که سموم شیگا را تولید می کند ، شیر خام غیر پاستوریزه را از خرده فروشان و مصرف کنندگان خارج می کند.

Williams Valley Family Farm LLC امروز با اعلام انصراف ، به مصرف کنندگان هشدار داد که دیگر از شیر موجود استفاده نکنند.

“این تشنج پس از نمونه گیری معمول توسط وزارت کشاورزی واشنگتن (WSDA) آغاز حضور E. coli تولید کننده سم آغاز شد. شیر کامل خام خرده فروشی. . . . Williams Valley Family Farm LLC و WSDA به همکاری خود ادامه می دهند تا منشا این مشکل را برطرف کنند. “

این نگرانی وجود دارد که مصرف کنندگان ممکن است بخش قابل توجهی شیر در خانه های خود داشته باشند ، زیرا بهترین تاریخ آن از 8 فوریه تا 17 فوریه است.

شیر کامل خام برداشت شده در ظروف گالن و نیم گالن بطری بسته شده و به مشتریان در شرق و غرب واشنگتن از جمله فروشگاه های خرده فروشی فروخته می شود.

مشتریانی که Williams Valley Family Farm LLC را از خرده فروشی شیر کامل خام با “Best By” خریداری کرده اند از “2/08 تا 2/17” قدمت دارند اپراتورهای لبنی گفتند که از آنها خواسته می شود که این محصول را ننوشند و آن را برای بازپرداخت کامل به محل خرید خود بازگردانند. کاربران با س questionsال می توانند از طریق شماره 509-276-0540 با این شرکت تماس بگیرند.

لبنیات در بیانیه ای گفت: شیر خام خرده فروشی خرید و فروش در ایالت واشنگتن قانونی است ، اما خطرات احتمالی سلامتی جدی است. مصرف کنندگان باید برچسب هشدار دهنده روی ظروف شیر خام را با دقت بخوانند و از خرده فروش خود بخواهند که شیر را از طریق عملیاتی که دارای مجوز WSDA است تولید و فرآوری کرده است.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر