دولت خطر بوتولیسم را در گوشت گاو بطری ، مرغ فروخته شده توسط شخصی پیدا می کند


گوشت گاو و مرغ بطری بدون علامت یادآوری می شود زیرا آزمایشات دولتی خطر سمی را که باعث مسمومیت با بوتولیسم می شود نشان داده است.

مرغ بطری و گوشت گاو بطری شده توسط فردی در جزیره پرنس ادوارد کانادا ساخته شده است ، هیچ علامت شناسایی یا برچسبی ندارد.

بر اساس اعلامیه بارگیری منتشر شده توسط آژانس بازرسی مواد غذایی کانادا (CFIA) ، رابرت وایت از تنیگیش ، جزیره پرنس ادوارد ، کانادا ، از طریق تبلیغات روزنامه ، گوشت گاو و مرغ بطری را مستقیم به مصرف کنندگان می فروشد.

“این هشدار توسط نتایج آزمایش CFIA ایجاد شده است. CFIA در حال انجام تحقیقات ایمنی مواد غذایی است که می تواند منجر به پس گرفتن این یا سایر محصولات شود. “

CFIA از مردم می خواهد که خانه هایشان را از نظر گوشت گاو و محصولات مرغ بازرسی کنند و در صورت داشتن بلافاصله آنها را از بین ببرند.

در زمان انتشار فراخوان ، هیچ گزارشی در مورد بیماری مربوط به محصولات خارج شده گزارش نشده است.

نام تجاری یک اسم مشترک اندازه UPC کدهای محصول اطلاعات بیشتر
هیچ – ساخته شده توسط رابرت وایت ،
Tignish ، PEI
گوشت گاو بطری شده
(بدون برچسب)
500 میلی لیتر
(فروخته شده در شیشه های میسون)
هیچ یک تمام واحدها تا و از جمله به فروش می رسند 26 نوامبر 2020 در روزنامه های جزیره پرنس ادوارد به فروش می رسد
هیچ – ساخته شده توسط رابرت وایت ،
Tignish ، PEI
مرغ در بطری
(بدون برچسب)
500 میلی لیتر
(فروخته شده در شیشه های میسون)
هیچ یک تمام واحدها تا و از جمله به فروش می رسند 26 نوامبر 2020 در روزنامه های جزیره پرنس ادوارد به فروش می رسد

درباره بوتولیسم

در حالی که انواع بیماری ها می توانند از خوردن غذاهای کم فرآوری شده ناشی شوند ، اما یکی از خطرناک ترین آنها مسمومیت با بوتولیسم است. بوتولیسم بدون درمان می تواند عضلات مورد نیاز برای تنفس را فلج کرده و منجر به مرگ ناگهانی شود.

هرکسی که غذا می خورد بیاد می آورد طبق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) ، محصولات و علائم مسمومیت با بوتولیسم باید بلافاصله به دنبال مراقبت پزشکی باشند.

“در بوتولیسم غذایی ، علائم معمولاً 18 تا 36 ساعت پس از خوردن غذای آلوده شروع می شود. با این حال ، علائم ممکن است به محض 6 ساعت بعد یا حداکثر 10 روز بعد شروع شود. “

علائم بوتولیسم ممکن است شامل برخی از موارد زیر باشد: دوبینی ، تاری دید ، افتادگی پلک ، اختلال گفتار ، مشکل در بلع ، مشکل تنفس ، ضخیم شدن زبان ، خشکی دهان و ضعف عضلانی. افرادی که مسمومیت با بوتولیسم دارند ممکن است همه این علائم را یک باره نشان ندهند.

این علائم در نتیجه فلج عضلات ناشی از سم است. در صورت عدم درمان ، بیماری می تواند پیشرفت کرده و علائم را بدتر کند ، باعث فلج شدن برخی از ماهیچه ها ، از جمله عضلات مورد استفاده برای تنفس ، و عضلات بازو ، پاها و بدن از گردن تا لگن می شود.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma