ده ها نفر بیماری های بعد از غذا را در رستوران Arby گزارش می دهند


از 15 فوریه ، حداقل 40 نفر گزارش کرده اند که پس از صرف غذا در رستوران آربی در اسپرینگ فیلد ، ایلینوی بیمار شده اند. مقامات بهداشت در حال تحقیق هستند و بازرسی در تاریخ 25 فوریه هنوز نقض دمای غذا را نشان می دهد.

مقامات هنوز علت این بیماری را مشخص نکرده اند.

سوابق بازرسی از رستوران سانگامون کانتی نشان می دهد که شکایت اولیه Dirksen Parkway در مورد Arby’s در 23 فوریه تشکیل و مورد تحقیق قرار گرفت. از آن زمان بازرسان برای چهار “بازرسی در محل” بازگشتند.

سوابق شهرستان نشان می دهد که نقض دما در 24 فوریه شامل سس های بدون یخچال است. بر اساس گزارش بازرسی ، این سس ها اکنون در یک مکان مناسب ذخیره می شوند.

از امروز بعد از ظهر ، رسانه های محلی گزارش دادند که علت خاصی برای این بیماری مشخص نشده است. مقامات بهداشتی درمانی بلافاصله برای اظهار نظر در دسترس نبودند اخبار ایمنی مواد غذایی با آنها تماس بگیرید. آخرین بازرسی قبل از این ماه در آگوست سال 2020 بود

مسئولان رستوران به رسانه ها گفتند که آنها برای تمیز کردن عمیق بسته شده و سپس دوباره بازگشایی شدند. اولین بازرسی از پرونده برای این شرکت در سال 2010 بود.

بازرسی در 23 فوریه چهار دسته تخلف را نشان داد. آنها بودند:

  • مدیریت ، “مسئول” هر شیفت ، افسران غذا و پرسنل مشروط با دانش ایمنی غذا همگام نبودند. در توزیع مسئولیت ها و گزارش گیری نیز مشکلاتی وجود داشت.
  • مشکلات جداسازی و محافظت از مواد غذایی از آلودگی متقابل و مشکلات موجود در تجهیزات کثیف.
  • حفظ نادرست درجه حرارت سرد برای محافظت از غذا در برابر رشد باکتری ها. و
  • علامت گذاری تاریخ نادرست و نگرانی های بعدی مربوط به اتلاف مواد غذایی. در بازرسی برخی از وسایل دور ریخته شد.

سه گزارش بازرسی جداگانه برای 24 فوریه وجود دارد. از بعد از ظهر امروز ، وب سایت اداره بهداشت هیچ گونه تخلفی برای بازرسی های محل در 24 فوریه نداشته است. بازرسی اولیه در 23 فوریه و بازرسی در محل در 25 فوریه ، که هر دو تخلف یافتند ، توسط یک بازرس انجام شد. سه بازرسی دیگر در 24 فوریه ، که هیچ یک از آنها تخلف نشان نداد ، توسط بازرس دیگری انجام شد.


منبع: kafsh-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma