در حالی که کیلگور آنجا را ترک می کند ، فقط برادران پارنل به جرم جنایات PCA در زندان مانده اند


دانیل د. کیلگور 52 ساله برای کریسمس به خانه باز می گردد. حتی ممکن است برای شکرگذاری وجود داشته باشد. کیلگور اکنون از زندان فدرال خارج شده است. وی در نیمه راه خانه ای است که توسط برنامه Residential Re-entry Management (RRM) در آتلانتا اداره می شود.

بیش از یک دهه پیش ، کیلگور در مرکز مهمترین پرونده جنایی ایمنی مواد غذایی در تاریخ ایالات متحده بود.

کیلگور در سال 2002 خانه خود را در بلاکلی ، جورجیا ساخت ، زمانی که از فرصت استفاده به عنوان مدیر کارخانه شرکت Peanut Corporation of America (PCA) استفاده کرد. پس از شیوع چند مرحله ای بیماری سالمونلا در اواخر سال 2008 که گیاه را بهم پیوند داد ، دادستان های فدرال از کیلگور خواستند.

فقط نام وی در یکی از کیفرخواست های فدرال وجود داشت و کیلگور در سال 2013 معامله ای را انجام داد. وی در ازای شهادت خود به جرم 29 جنایت فدرال اعتراف کرد و حکم زندان او به نصف کاهش یافت و به شش سال کاهش یافت ، احتمالاً 12 سال

در هر زمان و قطعاً حداکثر تا 19 دسامبر سال 2020 ، کیلگور یک مرد آزاد خواهد بود. فقط برادران پارنل ، استوارد و مایکل ، پس از آنکه کیلگور از آنجا دور شد ، از طریق پیگرد قانونی PCA در زندان باقی خواهند ماند.

کیلگور ، که بیشتر وقت خود را در یک زندان امنیتی فدرال در اوکدیل ، لس آنجلس می گذراند ، هنگامی که پرونده در سال 2014 به دادگاه رسید ، یک دارایی مهم برای دادستانی بود. مانند کیلگور ، دادستان ها جایگزین رئیس عملیات یک بار شدند. از PCA ساموئل لایتس ، که او نیز قبول کرد که خود را به جرم معرفی کند

سپس کیلگور و لایتسی به دادستان ها کمک کردند تا حکم هیئت منصفه را برای برادران پارنل و مری ویلکرسون که مدیر کنترل کیفیت PCA بود ، بدست آورند.

آلن داشر ، دستیار دادستان ایالات متحده ، در ابتدای سخنرانی مقدماتی خود با هیئت منصفه ، به دنی كیلگور خطاب كرد و سعی كرد آنچه را كه در PCA Blakely در جریان بود توضیح دهد. داشر در صحبت با هیئت منصفه گفت:

“بیایید نگاهی به این ایمیل بیندازیم. خواندن روی صفحه کمی سخت است. در پایین استوارت پارنل را مشاهده می کنید که به دنی کیلگور ، که در زمان کارخانه Blakely PCA مدیر کارخانه بود ، نامه الکترونیکی ارسال می کند.

“من فکر می کردم که نتایج فردا اینجا خواهد بود.” او به نتایج آزمایشات محصولات خود استناد می کند. آقای کیلگور پاسخ داد ، “آن سالمونلا ، که نتیجه ای فقط برای تولید امروز است که برای تکمیل سفارش لازم است ، در اواسط بعد از ظهر جمعه در دسترس خواهد بود. اگر در روز جمعه توسط یک شرکت حمل و نقل مشترک حمل شود ، بهترین مورد در روز سه شنبه تحویل داده می شود. “

که آقای پرنل پاسخ می دهد ، “گریه کن. فقط بفرست من نمی توانم مشتری دیگری از دست بدهم. درباره نستله با من تماس بگیرید. و سپس آقای کیلگور این ایمیل را به جو سامس که مدیر حمل و نقل بود ارسال کرد و گفت: “لطفا جواب استو را ببینید.”

“فقط آن را ارسال کنید.”

“دنی کیلگور”. نام او را در اولین ایمیلی که دیدید ذکر کردم. آقای کیلگور از سال 2002 تا مه 2008 مدیر عملیات ، مدیر کارخانه بود.

“نام آقای کیلگور در این کیفرخواست خواهد بود ، به غیر از این واقعیت که قبل از تشکیل کیفرخواست ، آقای کیلگور به اتهاماتی که پیش روی خود می بینید اعتراف کرد.

“آقای کیلگور در بسیاری از طرحهای کلاهبرداری که در طول این دادگاه درباره آنها می شنوید نقش داشته است.
در مورد رفتار مجرمانه وی ، فعالیتهایش با PCA و فعالیتهای متهمان امروز که متهم هستند ، قبل از شما شهادت می دهد. “

تاریخ اکران Kilgore از 30 ژانویه 2021 به 19 دسامبر 2020 منتقل شده است.

درخواست وی برای 29 جرم فدرال ، از جمله توطئه و کلاهبرداری سیم ، کلاهبرداری با محموله های بین ایالتی ، معرفی مواد غذایی تقلبی و بدون مارک در تجارت بین ایالتی است. وی به 72 ماه حبس محکوم شد که در همه موارد به طور همزمان اجرا می شد. کیلگور پس از آزادی به مدت سه سال تحت نظر قرار خواهد گرفت.

استوارت پرنل ، مالک مشترک PCA در زمانی که مسئول شیوع سالمونلا شناخته شد ، نباید تا 26 ژوئیه 2039 آزاد شود. وی در بازداشتگاه فدرال در هازلتون ، SC است.

مایکل پارنل ، که یک کارگزار خرید بادام زمینی برای PCA بود ، در 30 سپتامبر 2032 در فورت دیکس ، نیوجرسی برگزار شد. استوارت 66 ساله و مایکل 61 ساله بود.

در 24 فوریه 2021 ، قاضی دادگاه فدرال باید استدلال های مربوط به درخواست تبرئه و مجازات استوارت پرنل را به این دلیل که وی از وکیل کارآمد محروم شده است ، بشنود. دو تن از وکلای موفق استیناف جورجیا ، ایمی لی کوپلند از ساوانا و ایمی لوین وال از آتلانتا ، نماینده پارنل در جلسه دادرسی خواهند بود.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma