در این مطالعه داده های اولین شیوع آرد E. coli در کانادا بررسی شده است


محققان اولین شیوع آرد در کانادا را توصیف کرده اند که چندین سال پیش رخ داده است.

بر اساس مطالعه منتشر شده در اپیدمیولوژی و عفونت ، این اولین شیوع ملی مرتبط با سویه غیر O157 E. coli است.

در دسامبر 2016 ، یک گروه شش نفره از E. coli O121 در کانادا شناسایی شد. در مجموع 30 مورد تأیید شده با تاریخ شروع علائم بین نوامبر 2016 و آوریل 2017 تشخیص داده شد. در مجموع 28 مورد به عنوان O121: H19 معرفی شدند.

سنین بیماران از 2 تا 79 سال بود و نیمی از آنها زن بودند. هشت نفر در بیمارستان بستری شدند و یک نفر دچار سندرم همولیتیک اورمی شد. هیچ کس درگذشت. جدایه های بالینی کانادا ژن stx2 را حمل می کنند.

سوالات اولیه به گوشت گاو اشاره داشت
وقتی مصاحبه های اولیه با استفاده از پرسشنامه فرضیه پایان یافته به منبع مشترک اشاره نمی کرد ، با استفاده از یک رویکرد باز مصاحبه با افراد انجام شد. این امر امکان تحقیقات در مورد منابع بیماری هایی را که در ابتدا به آنها پرداخته نشده بود و در پرسشنامه های تولید فرضیه گنجانده نشده بود ، مجاز دانست.

آرد از ابتدا به دلیل شیوع در سال 2016 در ایالات متحده مورد توجه قرار گرفت. با این حال ، بیشتر موارد اولیه پخت و پز را گزارش نمی کنند. فقط پس از یک مطالعه خاص در مورد قرار گرفتن در معرض آرد و لیسیدن قاشق هنگام پخت ، آرد مورد توجه قرار گرفت. در بسیاری از موارد ، آنها مجبور بودند چندین بار به هم متصل شوند و س manyالات زیادی را بپرسند.

در مصاحبه های اولیه گوشت گاو به عنوان منبع احتمالی عفونت مشخص شد ، زیرا در هر شش مورد اولیه قرار گرفتن در معرض گزارش شده است. سه مورد در دو رستوران زنجیره ای مختلف در همان استان همبرگر خوردند. محققان بهداشت عمومی دریافتند که رستوران ها از همان تأمین کننده همبرگر استفاده می کنند. همانطور که عفونت های بیشتری گزارش شده است ، مردم همچنان به مصرف گوشت گاو ادامه می دهند ، اما فرضیه های دیگری از جمله غذاهای لذیذ سوسیس ، بیکن ، پیتزا ، گوشت خوک یا وعده و جو دوسر ظاهر شده است. با گزارش موارد اضافی ، دیگر به طور مداوم از گوشت گاو و گوساله نام برده نمی شد.

در مجموع با 25 نفر توسط آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC) با استفاده از رویکرد باز مصاحبه شد. کمی بیش از نیمی از آنها توسط PHAC دو بار مصاحبه کردند.

آرد را مجدداً تنظیم کنید
یک مصاحبه آزاد درباره رفتار پخت و پز در خانه ، قرار گرفتن در معرض آرد خام و مصرف خمیر و خمیر خام را نشان می دهد. س questionالات بیشتر در مورد مارک تجاری نشان داد که آرد رابین هود ، تولید شده توسط آردنت میلز ، به عنوان یک ماده معمول در پخت و پخت و پز استفاده می شود.

از این گذشته ، 12 مورد آرد رابین هود را در دوره قرار گرفتن در معرض استفاده یا احتمالاً استفاده کرده اند و 16 نفر گزارش کرده اند که از آن در دوره مواجهه استفاده شده یا احتمالاً در خانه نیز استفاده شده است. 12 مورد به طور مستقیم و غیرمستقیم در معرض این آرد در خانه قرار گرفتند و چهار مورد به طور غیرمستقیم در معرض آن قرار گرفتند ، اگرچه پخت توسط دیگران در خانه انجام شد.

از بیمارانی که در معرض آرد قرار نگرفتند ، یک نفر در رستورانی که از آرد تولید شده در آسیاب خمیر استفاده می کرد ، نوشید. ممکن است سه نفر دیگر در معرض حرفه ای باشند: یک مورد نانوایی در یک رستوران بود و دو نفر صندوقدار فروشگاه های مواد غذایی بودند که ممکن است در محل کار با آرد تماس داشته باشند.

تست محصول مثبت
در مارس 2017 ، یک آزمایش مثبت برای E. coli O121 از نمونه باز آرد رابین هود از خانه بیمار انجام شد. بر اساس این گزارش ، وجود باکتری در نمونه های باز به طور خودکار محصول را به عنوان منبع شیوع تأیید نمی کند ، اما شواهدی را فراهم می کند که باید در تحقیقات مورد بررسی قرار گیرد. هر دو نمونه آرد جمع آوری شده از خرده فروشان از نظر E. coli O121 مثبت بوده و با نتایج بالینی بیماران مطابقت دارد.

یافتن سویه شیوع در یک نمونه باز منجر به فرضیه ای شد که با مصاحبه مجدد موارد برای پرسیدن به طور خاص در مورد آرد ، و همچنین یک طرح نمونه گیری مواد غذایی آزمایش شد.

در مجموع 109 نمونه از 257 کیسه آرد رابین هود گرفته شد و 12٪ برای STEC مثبت بود. سویه شیوع در چندین محصول آرد رابین هود در اندازه های مختلف و تاریخ تولید بین سپتامبر و نوامبر 2016 جدا شد.

طی آزمایش نمونه های آرد بسته و باز ، سروتیپ های مختلف E. coli از جمله O8: H19 ، O8: H28 ، O15: H4 ، O88: H25 و O187: H52 شناسایی شدند ، اما هیچ مورد بالینی قابل مقایسه نیست. با آنها.

در کارخانه تولید محصول برداشت شده هیچگونه انحرافی مشاهده نشد. هیچ مرحله کشتار در آسیاب در پردازش آرد و آزمایش پاتوژن وجود ندارد. در بررسی سایت منبع خاصی از آلودگی E. coli در محصولات آرد شناسایی نشده است ، بنابراین علت اصلی آلودگی شناسایی نشده است.

“این شیوع اخیر E. coli O121 در آرد ، همراه با تشخیص سایر سروتیپ های E. coli به غیر از O157 در نمونه های آرد بسته ، نشان می دهد که آرد عامل جدیدی برای عفونت های غیر O157 STEC و به عنوان منبع بالقوه تحقیقات شیوع STEC در خارج از O157 دیده می شود. “

تحقیقات بیشتر در مورد آرد
در همین حال ، دانشمندان ظاهر پاتوژن های باکتریایی و سطح ارگانیسم های شاخص را در آرد گندم در کانادا بررسی کرده اند.

بر اساس مطالعه ای در مجله حفاظت از غذا ، STEC های غیر O157 از 6 نمونه از 347 نمونه جدا شد.

نتایج نشان می دهد که بروز STEC O157 و سالمونلا کم است ، اما درصد STEC بدون O157 در آرد گندم با احتمال ایجاد بیماری نسبتاً شایع است. محققان گفتند: مصرف آرد خام ممکن است احتمال ابتلا به STEC را افزایش دهد.

مطالعه دیگری ، که در همان ژورنال منتشر شده است ، نظرسنجی های آنلاین در مورد روش های کنترل آرد مصرف کنندگان و دانش آنها از خطرات ایمنی مواد غذایی مرتبط با این محصول را انجام داده است.

از 1045 مصرف کننده آرد مصرفی در ایالات متحده ، کمتر از 1٪ سوابق داده های شناسایی محصول مانند شماره های دسته ای و کمتر از 11٪ اطلاعات مارک و تاریخ را ذخیره می کنند.

اگر این تشنج روی آردی که آنها خریداری کرده اند تأثیر بگذارد ، تقریباً نیمی از آنها همان محصول را برای چند ماه قبل از بازگشت به مارک خارج شده از مارک دیگری خریداری می کنند. در میان مصرف كنندگانی كه از آرد پخت استفاده می كنند ، دو سوم می گویند كه آنها خمیر بیسكویت یا خمیر خام می خورند. گزارشات ایمنی مواد غذایی تأثیر کمتری روی کسانی که خمیر خام می خوردند نسبت به “غیرخورندگان” بود.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes