استفاده از درمارولر با سایز سوزن ۰٫۲۵ میلی متری فقط به مراقبت از پوست کمک می کند. یک روز پس از میکرونیدلینگ از اصلاح کننده های لکههای تیره یا محصولات مراقبت از پوست خود استفاده کنید. دستگاه درمارولر از یک غطک برخوردار است که روی آن تعداد زیادی سوزن های ریز و کوچک قرار گرفته است. به وجود آمدن آلرژیهای پوستی در کسانی که به مواد فلزی حساسیت دارند. در مواردی که می دانید چگونه از درمارولر به درستی استفاده کنید، مراحل لازم برای اطمینان از انجام کامل آن وجود دارد. به دلیل سمومی که ممکن است در لوسیون موجود باشد، از هیچ کرم ضد آفتاب استفاده نکنید.

مرحله ۵: ۸-۱۰ بار در هر جهت رول کنید: به صورت عمودی، افقی و مورب (جلو و عقب برابر است با دو رول). از این سوزن ها میتوان به صورت هفتگی یا دو بار در هفته استفاده کرد. از این درمارولر ها میتوان به صورت هفتگی یا دو بار در هفته استفاده کرد.

۳٫۰ میلی متر. این سوزن ها بزرگ ترین سوزن های غلتکی درما هستند که میتوان از آن ها استفاده کرد. روشی که در تمامی کلینیک های دنیا نظیر کلینیک دکتر لنسر(متخصص پوستی کیم کارداشیان،ویکتوریا بکهام و آنجلینا جولی) استفاده میشود. میکرونیدلینگ نوعی درمان کلینیکی است که توسط متخصصان انجام میشود و تاثیر و نتیجه آن بیشتر و سریعتر است البته ممکن است عوارضی هم به دنبال داشته باشد اما درمارولینگ با ابزارهای مناسب عارضهای به دنبال نخواهد داشت اما نتیجه گرفتن از آن نیز به صبر و زمان نیاز دارد.

همچنین پیشنهاد هایی برای رسیدن به بهترین نتیجه هم برایتان آماده کرده ایم. آنها به تحریک تولید کلاژن کمک می کنند و همچنین به افزایش جذب محصول برای نتایج سریع تر و کارآمدتر کمک می نمایند. آنها به تحریک تولید کلاژن کمک می کنند و همچنین به افزایش جذب محصول برای نتایج سریع تر و کارآمدتر کمک می کنند. از آنها برای درمان بیماری های پوستی بدن استفاده میشود، به عنوان مثال: پشت دست ها، شکم، ران ها، بازوها و قسمت فوقانی قفسه سینه، از جمله گردن، چین های بدن و شانه. قرار نیست از آنها در صورت استفاده شود.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد درمارولر 1.5 لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر