[ad_1]

مقامات بهداشت عمومی تحقیقات در مورد سوic ظن بیماری ناشی از غذا را در رستوران جیمی جان در ایلینوی ادامه می دهند. بسیاری از بیماران ورزشکارانی از دانشگاه ایالتی ایلینویز هستند.

در بیانیه صادر شده توسط کارکنان جیمی جان آمده است که طبق این رستوران به طور موقت تعطیل شده است پانتاگراف روزنامه این رستوران درگیر در خیابان وست مارکت در بلومینگتون ، ایلینوی است که تحت صلاحیت وزارت بهداشت منطقه McLean است. در بیانیه رستوران آمده است که تعطیلی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه صورت گرفته است ، نه به این دلیل که ارتباط نهایی بین فروشگاه ، غذا یا دانشگاه ایالتی ایلینوی برقرار شده است.

علاوه بر بخش شهرستان ، مقامات دولتی در حال بررسی شیوع گزارش شده توسط مقامات دانشگاه ایالتی ایلینوی هستند. گزارش های سایت iwaspoisoned.com نشان می دهد که بیشتر بیماری ها در بین اعضای تیم لاکروس مدرسه است که همگی از یک رستوران غذا خورده اند.

مقامات شهرستان رستوران خاصی را مشخص نکردند. آنها گزارشهای اولیه بیماری را در 7 آوریل دریافت کردند.

ماریان مانکو ، هماهنگ کننده بهداشت عمومی شهرستان ، گفت: “ما همچنان به بررسی بیماری های منتقله از طریق غذا می پردازیم و می توانیم تأیید کنیم که تعداد افراد آسیب دیده بیش از تعداد گزارش شده در دانشگاه ISU در هفته گذشته بود.” اخبار ایمنی مواد غذایی.

“ما تحقیقات را کامل نکردیم. ما روزانه با اداره بهداشت عمومی ایلینوی کار می کنیم تا اطمینان حاصل شود که در صورت مشکوک بودن به اینکه یک بیماری منتقله از طریق غذا ممکن است تهدید باقی بماند ، اقدامات بهداشتی مناسب انجام می شود ، حتی اگر بیماری مثبتی یا منبع آن را شناسایی نکرده باشیم. “

مقامات دانشگاه از گفتن اینکه چه تعداد دانشجو یا کارمند علائم مسمومیت غذایی را گزارش کرده اند ، خودداری کردند پانتاگراف.

وب سایت iwaspoisoned.com در اوایل هفته جاری اعلام کرد که چهار گزارش درمورد 16 بیمار گزارش شده است که 15 نفر از آنها دانشجوی تیم لاکراس دانشگاه بودند. پاتریک کوئید ، بنیانگذار وب سایت ، گفت که گزارش های دقیق نشان می دهد که چند نفر از بیماران به دلیل استفراغ شدید و اسهال شدید برای درمان مایعات به درمان بیمارستان نیاز دارند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر