دادخواست رد اتهامات علیه رئیس سابق “زنگ آبی” توسط قاضی آستین رد شد


رابرت پیتمن ، قاضی فدرال ، در 21 دسامبر از رئیس دادگستری خود در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در غرب تگزاس حمایت کرد و حکم داد که بحران COVID-19 دلیل کافی برای کاهش مهلت قانونی یک متهم بود. سپس موضوع برای دادگاه تجدیدنظر ممکن است رسیده باشد.

قاضی آستین در حکم خود ، پیشنهاد رد اتهام فدرال توطئه و کلاهبرداری علیه پل کروز 66 ساله ، مدیرعامل بازنشسته شراب های بل بل را رد کرد. پیشنهاد دفاعیه می گوید که زمان طرح اتهامات برای دولت گذشته است.

با این حال ، پیتمن طرف دولت قرار گرفت و از این ایده حمایت كرد كه بحران COVID-19 به رئیس دادگاه دادگاه منطقه غربی قدرت داده است تا تغییرات گسترده ای را به متهم تحمیل كند. این تصمیم پرونده جنایی را برای جلسات دادگاه در ژوئیه سال آینده تأیید کرد.

در 16 مارس 2020 ، رئیس دادگستری اورلاندو ال گارسیا (“رئیس دادگستری”) اولین رأی را وارد كرد و تمام دادرسی های هیئت منصفه را ادامه داد و تمام مهلت های قانونی ، از جمله مهلت قانونی را در پاسخ به اورژانس بهداشت عمومی COVID پرداخت. -19 ، “تصمیم پیتمن می گوید.

رئیس دادگستری این دستورات را در تاریخ 15 آوریل و 8 مه سال 2020 تمدید کرد. کروزه برای اولین بار در اول ماه مه متهم شد ، اما این اتهامات به دلیل “عدم صلاحیت رسیدگی به پرونده” در 16 ژوئن سال 2020 منتفی شد. این اخراج به این دلیل انجام شد که کروز از حق خود در دادخواست توسط هیئت منصفه بزرگ منصرف نمی شود.

کیفرخواست هیئت منصفه اعظم در 20 اکتبر سال 2020 چاپ شد و برای دومین بار همین اتهامات توطئه و کلاهبرداری علیه کروز را مطرح کرد.

وی به آلودگی محصولات Blue Bell Creameries LP (“Blue Bell”) با باکتری متهم شده است لیستریا مونوسیتوژنز بین 2010 و 20 آوریل 2015. رئیس جمهور طولانی مدت بل زنگ “ادعا می شود که وی برای سرپوش گذاشتن بر آلودگی محصولات بل بل ، گامهایی را برداشت و با دیگران توطئه کرد ، حتی اگر می دانست که برخی از محصولات بل بل حاوی لیستریا مونوسیتوژنز.

“جرایم ادعایی بین 19 فوریه 2015 و 7 آوریل 2015 انجام شد ، زمانی که ادعا شد که کروز آموخته است که محصولات Blue Bell برای لیستریا مونوسیتوژنز“اما پیتمن در بیانیه ای گفت:”

قاضی گفت که کروز توافق 31 روزه تلفن همراه را پذیرفته است – اساساً ساعت را متوقف می کند – به دلیل تحقیقات دولت در مورد جرایم مربوط به “توزیع غذای تقلبی یا بالقوه تقلبی” توسط بلو بل.

کروز به آنجا نقل مکان کرد رد کیفرخواست به دلیل ممنوع بودن آن در مهلت قانونی ، زیرا ادعا می کند که “هیچ گونه عوارضی وجود ندارد ، مهلت قانونی برای کلیه جرایم در تاریخ 21 مه یا قبل از آن به پایان رسیده است.”

طرفداران کروزه در تایید استدلال خود بحث می کنند (1) دستورات رئیس قاضی در تاریخ 16 مارس ، 15 آوریل و 8 مه 2020 فاقد اعتبار است زیرا قاضی ارشد “قدرت تعلیق و پرداخت مهلت قانونی را ندارد”.

“درخواست اخراج كروز به دادگاه احتیاج دارد كه تعیین كند: و (2) اینکه آیا دولت اطلاعات را در مدت زمان محدودیت پنج ساله پیش بینی شده در 18 USC 3282 “به موقع” معرفی “کرده است ،” پیتمن ادامه داد.

کروز ادعا می کند که قاضی ارشد قدرت پرداخت حق منصفانه را ندارد و در هر صورت دولت قبل از اجرای قانون مهلت در مورد کلیه اتهامات علیه وی ، نتوانست اطلاعات را به درستی وارد کند. به همین ترتیب ، کروز استدلال می کند که دادگاه باید کیفرخواست و اتهامات علیه وی را رد کند.

اول ، کروز استدلال می کند که دستورات رئیس دادگستری در تاریخ 16 مارس ، 15 آوریل و 8 مه 2020 “در مورد عملیات دادگاه اضطراری ایجاد شده توسط بیماری همه گیر COVID-19” فاقد اعتبار است زیرا رئیس دادگستری موظف به قانون مجازات را به حالت تعلیق در می آورد و می پردازد.

“کروز استدلال می کند که شارژ عادلانه مغایر با اصل اصلی مهلت قانونی است ، که باید آزادانه به نفع استراحت تفسیر شود” و اصول تفکیک قوا را نقض می کند. دولت پاسخ داد که رئیس دادگستری در واقع قدرت پرداخت منصفانه را دارد و “این کار را مطابق با سابقه قانونی قبلی انجام داده است”.

“دادگاه موافقت می کند.”

پیتمن همچنین موافقت کرد که “مهلت قانونی منعکس کننده تراز اصلی قانونی است ، تا آنجا که جرایم مختلف دارای دوره های زمانی مختلف هستند و مقررات مشروط به تعلیق و معافیت از هزینه ها هستند.”

پیتمن گفت: “بر این اساس.” “دادگاه دریافت که همه گیری ویروس کرونا یک شرایط استثنایی است که اعمال یک قانون منصفانه را توجیه کرده است.”

اگرچه کروز مطمئناً درست است که مهلت های مجازات کیفری برای ارتقا pred قابلیت پیش بینی ، علاقه متهم به قطعی بودن و محافظت از “افراد در برابر نیاز به دفاع از خود در برابر اتهامات زمانی که ممکن است واقعیت های اساسی با گذشت زمان نامعلوم باشد” ، و نه پیتمن افزود ، یکی از این نگرانی ها در اینجا وجود ندارد

قاضی همچنین متذکر شد که “امضای توافق نامه عوارض توسط كروز در ژانویه 2020 نشان می دهد كه وی مطلع شده است كه تحت تحقیقات فدرال است و احتمالاً دولت قصد دارد علیه او اتهاماتی را مطرح كند.” در تصمیم پیتمن آمده است: “هیچ ادعایی وجود ندارد که مدت سه ماه پرداخت شده حقایق یا شواهد موجود در این پرونده را پنهان کند. بدین ترتیب ، دادگاه دریافت که دستور رئیس دادگستری به درستی منعکس شده از مهلت قانونی است و در پرونده فعلی اعمال می شود. “

کروز ساکن شهر برنام ، تگزاس است که دفتر مرکزی آن کرم های بلو بل است. در حدود 90 مایلی شرق آستین واقع شده است.

بلو بل در ماه مه در دو مورد مرتبط با توزیع غذای تقلبی بر خلاف قانون فدرال غذا ، دارو و مواد آرایشی ، به جرم خود اعتراف کرد. وی موافقت كرد كه جریمه های كلی 17.5 میلیون دلار و 2.1 میلیون دلاری را پرداخت كند تا اتهامات مندرج در قانون ادعاهای دروغین مربوط به محصولات بستنی را كه تحت شرایط غیر بهداشتی تولید می شوند و به مراكز فدرال از جمله ارتش فروخته می شوند ، پرداخت كند. .

در مجموع 19.35 میلیون دلار جریمه ، مصادره و پرداخت برای یک قرارداد مدنی ، دومین مبلغی است که تاکنون برای حل یک مسئله ایمنی مواد غذایی پرداخت شده است.

موضوع در تعقیب کیفری نقش کروسه در شیوع لیستریا در سال 2015 است که منابع آن محصولات مارک آبی بل است. در مجموع 10 نفر مبتلا به لیستریوز مرتبط با شیوع از 4 ایالت گزارش شده اند: آریزونا با 1 ، کانزاس با 5 ، اوکلاهما با 1 و تگزاس با 3. همه بیماران در بیمارستان بستری شدند.

سه مورد مرگ در کانزاس گزارش شده است.

در تاریخ 20 آوریل 2015 ، Blue Bell Creameries داوطلبانه تمام محصولات خود را در آن زمان در بازار فراخوانی کرد ، که در تمام امکانات خود از جمله بستنی ، ماست منجمد ، شربت و تنقلات منجمد تولید شده بود. همچنین امکانات تولید خود را در چهار کشور تعطیل کرد.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده یافته های مهم مربوط به بازرسی های اخیر در تاسیسات تولید بلو بل را در 7 مه 2015 منتشر کرد.

لیستریوز یک عفونت تهدید کننده زندگی است که در اثر خوردن غذای آلوده به باکتری (میکروب) لیستریا مونوسیتوژنز (لیستریا) ایجاد می شود. افراد در معرض خطر ابتلا به لیستریوز شامل زنان باردار و نوزادان ، افراد 65 سال به بالا و افرادی با سیستم ایمنی ضعیف هستند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma