خطر لیستریا شرکت را به یادآوری شاه ماهی تقلبی سوق می دهد


یک شرکت کالیفرنیایی شاه ماهی پیچیده شده در روغن را به یاد می آورد زیرا می تواند به لیستریا مونوسیتوژنز آلوده شود. مقامات نگفتند که چگونه این مشکل کشف شده است.

این نگرانی وجود دارد که مصرف کنندگان ممکن است به دلیل ماندگاری طولانی ، این محصول را هنوز در خانه های خود داشته باشند. طبق اعلامیه فراخوان شرکتی که توسط سازمان غذا و دارو صادر شده ، شاه ماهی برداشت شده تاریخ انقضا 8 آگوست 2021 دارد.

شرکت تجارت و تجارت خارج از کشور B&I از ون نویز ، کالیفرنیا ، گفت که ماهی های درگیر در فروشگاه های خرده فروشی بین المللی در واشنگتن را توزیع می کند. فراخوان شرکت گفت که تمام واحدهای دیگر از فروش خارج شده اند.

در اعلامیه یادآوری نباید مشخص شود که آیا بیماری در رابطه با شاه ماهی گزارش شده است. شرکت تجارت و تجارت خارج از کشور B&I و FDA با توجه به اعلامیه انصراف ، به تحقیق در مورد منبع ادامه می دهد.

برای تعیین اینکه ماهیانشان را در خانه هایشان بیرون آورده اند ، مصرف کنندگان باید به دنبال اطلاعات زیر برچسب: “شاه ماهی ولادیس در روغن ادویه ایتالیایی” در بسته های پلاستیکی 17.64 اونس (500 گرم) باشند. تاریخ انقضا 08/08/2021؛ و شماره UPC از 4823097903896.

از مصرف كنندگانی كه این محصول را خریداری كرده اند دعوت می شود آن را برای بازپرداخت كامل به محل خرید خود بازگردانند. کاربران با س questionsال می توانند از طریق شماره 818-285-6936 با این شرکت تماس بگیرند یا از طریق پست الکترونیکی info@bioverseas.com با ما تماس بگیرند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes